Wypadek na Słowacji. Sąd zdecydował o areszcie dla pozostałych kierowców z Polski

Sąd na Słowacji wydał decyzję o areszcie dla kolejnego kierowcy z Polski, który brał udział w śmiertelnym wypadku w Dolnym Kubinie. Chodzi o Adama S., który pędził żółtym ferrari. Wcześniej zapadła decyzja o areszcie dla 26-letniego Łukasza K. - mężczyzna czarnym mercedesem jechał na czele pędzącej kolumny.

O aresztowaniu kolejnego Polaka przez policję na Słowacji poinformował serwis rmf24.pl Decyzję o jego zatrzymaniu podjął sąd w Żylinie.

Wypadek na Słowacji. Areszt dla Łukasza K.

Ostatnia decyzja sądu dotyczy Adama S., który jechał żółtym ferrari. Mężczyzna na proces poczeka w areszcie. Wcześniej tego dnia sąd zdecydował o areszcie dla 26-letniego Łukasza K., który kierował czarnym mercedesem i znajdował się na początku ścigającej się kolumny. To właśnie on zorganizował wypad na Słowację, a w przeszłości organizował inne wyjazdy dla posiadaczy szybkich aut. 

Będzie areszt dla trzeciego z Polaków?

W ubiegłym tygodniu słowacki sąd wydał postanowienie o aresztowaniu 42-letniego Marcina L., który jechał porsche. To właśnie on bezpośrednio uderzył w skodę w miejscowości Dolny Kubin. W Wyniku zderzenia zginął 57-letni Słowak. 

Słowacka prokuratura domagała się aresztu dla trzech Polaków, biorących udział w wypadku, ale sąd nie przychylił się do tego wniosku. Następnie prokurator złożył zażalenie na tę decyzję. 

Więcej o:
Komentarze (289)
Wypadek na Słowacji. Pozostali kierowcy z Polski trafią do aresztu
Zaloguj się
 • votan2020

  Oceniono 59 razy 45

  W jaki sposob Polacy jezdza odpowiada mentalnemu stanowi naszego narodu.

 • flemming

  Oceniono 50 razy 42

  To gnój z Pułankowic pod Krasniekiem (lubelskie). Nie jest dziennikarzem, jest blogerem motoryzacyjnym i naciągaczem bogatych idiotów na jazdy po bandzie. Po drugie - co za idoci pracują w tym przedstawicielstwie Mercedesa w pOlsce, że 26-letniemu gnojowi wypożyczają luksusowe auto warte kilkaset tysięcy złotych. W dodatku gnój na tym aucie zarabia, bo ci idioci płacili mu za rajd.

 • zig.rig

  Oceniono 48 razy 38

  Wygląda na to że Słowacja to normanly kraj. Brawo.

 • kaszka25

  Oceniono 41 razy 35

  Super! Brawo Słowacy! Mam nadzieję, że "zabawa" dla tych panów skończy się długoletnim więziem...

 • bamapo

  Oceniono 28 razy 26

  Trzeciego chyba też

 • 3jw60

  Oceniono 33 razy 25

  Nie rozumiem jak można mówić o przestępstwie nieumyślnym jeżeli ktoś przekracza ciągłą linię, przejeżdża na czerwonym przez skrzyżowanie czy gna z prędkością wykluczającą panowanie nad pojazdem. Czy ci kretyni nieumyślnie za.....alali w d..ie mając bezpieczeństwo innych? Umyślnie to robili, a więc umyślnie spowodowali wypadek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX