"Kolejny pirat drogowy z Polski" zatrzymany przez policję na Słowacji

Słowacja. Kolejny polski kierowca złapany przez policję

Słowacja. Kolejny polski kierowca złapany przez policję (facebook.com/policiaslovakia)

Słowacka policja informuje, że zatrzymała i ukarała kolejnego kierowcę z Polski, który szarżował po słowackich drogach.

Szarżującego Polaka zatrzymał patrol słowackiej policji. Wszystko działo się na trasie z Żyliny do Bratysławy. Polski kierowca, nie zważając na ograniczenie prędkości, zaczął przyspieszać i rozpędził się do 181 km/h. Polak został ukarany mandatem. 

Słowacka policja pokazała też zdjęcie z pościgu za Polakiem i opatrzyła je komentarzem, że to "kolejny pirat drogowy z Polski":

 

Wypadek luksusowych aut na Słowacji

To kolejny raz, kiedy Słowacy informują o wyczynach Polaków za kółkiem. Niedawno koło Kubina Dolnego doszło do tragicznego wypadku z udziałem luksusowych aut z Polski. Zginął w nim słowacki kierowca. Do aresztu trafił Polak, Marcin L. który kierował porsche. To ono zderzyło się czołowo ze skodą Słowaka.

Wideo poniżej pokazuje moment tego tragicznego wypadku. Słowacka policja opublikowała je ku przestrodze.

Mercedes, ferrari i porsche na polskich tablicach uczestnikami wypadku na Słowacji

Rozumiesz, co mówią do siebie policjanci? Sprawdź, czy rozszyfrujesz ich slang
1/10Kiedy policjanci mówią, że 'weszli na rympał', to znaczy, że:
Zobacz także
 • Słowacja. Wypadek luksusowych aut z Polski. Nowe informacje Słowacja. Wypadek luksusowych aut z Polski. Policja nie chce oddać samochodów
 • Słowacja. Wypadek z udziałem polskich kierowców Wypadek luksusowych aut na Słowacji. "Porsche ważyło 2,5 t. To było jak zderzenie z czołgiem"
 • Jeden z trzech zatrzymanych polskich kierowców doprowadzany do słowackiego sądu. Polacy ścigając się luksusowymi samochodami - wyprzedzając na ciągłej linii spowodowali wypadek w którym zginął słowacki kierowca, a jego rodzina jest w ciężkim stanie. Dolny Kubin, Słowacja, 4 października 2018 Wypadek na Słowacji. Sprawca z Polski był poszukiwany jako "zaginiony z próbą samobójczą"
Komentarze (373)
Słowacja. Kolejny pirat drogowy z Polski złapany przez policję
Zaloguj się
 • lblblblb

  Oceniono 109 razy 93

  Może nasi pislicjaci też zaczną ścigać piratów zamiast pisać po nocy donosy na Frasyniuka!

 • ps11111ps

  Oceniono 80 razy 72

  Panie Premierze. Prosze zainterwenuoweac bo Slowacy najwyrazniej sie na nas uwzieli. Nie szanuja ze polska mlodziez wstala z kolan i na okoliczność 100lecia niepodleglosci patroluja historycznie Polskie ziemie walczac z najezdzcami w skodach

 • tiurer

  Oceniono 69 razy 57

  Naprawdę nie kumam tego, u nas tylko nie przestrzega się w żaden sposób przepisów, zwłaszcza tych dotyczących ograniczeń prędkości. Wszędzie w cywilizowanej Europie jeździ się co najwyżej max 10 km/h powyżej limitu (u nas tak jeżdżą "frajerzy") w każdym kraju, czy to Niemcy, czy Węgry. Czy ten burak z Polski tego nie skumał jak tamci co zabili Słowaka? Polska to słabe państwo, które nie umie sobie poradzić całkowicie z tym problemem.

 • beristein

  Oceniono 36 razy 30

  Jak sie jedzie tylko 175 km/h lewym pasem A2 na trasie Warszawa- Lodz to trzeba co chwila zjezdzac na prawy pas bo na kewym trwaja wyscigi i pogonie. Jeden goni drugiego 200 km/h, drugi trzeciego 230 km/h a na koncxy czwarty siedzi na doo.pie trzeciemu i swieci by mu zjechal bo on leci v/maxa skodą octavia firmową...

 • wlodeek

  Oceniono 20 razy 16

  Proszę zwrócić uwagę, ile tego polskiego kołtuna panoszy się na forum. Kołtun nadal nie rozumie co to są przepisy ruchu drogowego.

 • ochujek

  Oceniono 15 razy 15

  Co Polacy robią za granicą? Patrioci, tak jak prezes nie powinni opuszczać kraju. Prezes jest symbolem Prawdziwego Polaka; nie ma prawa jazdy oraz konta. Tylko kota.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje