Wypadek luksusowych aut na Słowacji. Kierowca porsche aresztowany

W wypadku luksusowych aut na Słowacji zginęła 1 osoba. Sąd zdecydował w czwartek o aresztowaniu jednego z kierowców z Polski. Mężczyzna siedział za kierownicą porsche.

W wypadku w Kubinie Dolnym na Słowacji brali udział 3 kierowcy z Polski w autach marek Ferrari, Porsche i Mercedes. To Łukasz K., Marcin L. oraz Adam Sz. - ustalił portal Gazeta.pl. O ich areszt wnioskowała słowacka prokuratura.

W czwartek rano sąd zadecydował o aresztowaniu kierowcy porsche, który zderzył się czołowo ze skodą - podała "Gazeta Wyborcza". Kierujący skodą 57-letni Słowak zginął. Ofiara jechała samochodem z żoną i synem. Oboje zostali ranni. 

Co z dwoma pozostałymi kierowcami z Polski? Jak przekazał reporter krakowskiej "Wyborczej" jeden z nich (kierowca mercedesa) opuścił sąd, decyzja ws. kolejnego jeszcze nie zapadła.

Wypadek na Słowacji - jest nagranie

Wypadek polskich aut na Słowacji zarejestrowała kamera. Słowacka policja udostępniła nagranie w mediach społecznościowych. Nagranie publikujemy powyżej.

Więcej o:
Komentarze (70)
Słowacja. Wypadek luksusowych aut. Kierowca porsche aresztowany
Zaloguj się
 • 31.februarius

  Oceniono 34 razy 24

  "Sąd zdecydował w czwartek o aresztowaniu jednego z kierowców z Polski."

  znaczy pozostali dwaj huzarzy będą mogli od zaraz testować swe rącze rumaki na polskich stepach? ...

 • darius112

  Oceniono 33 razy 21

  Szczęście w nieszczęściu, że to się wydarzyło na Słowacji. U nas już by był na wolności. Liczę na Słowackich współwięźniów że często będą kazali mu się schylać po mydło.

 • tiurer

  Oceniono 26 razy 18

  Ogólnie nie lubię tak mówić, ale niestety Polska to bardzo słabe państwo. Jeśli chodzi o Europę zachodnią to tylko w Polsce jeździ się tak niebezpiecznie (nie wiem jak jest na wschodzie Europy) . W żadnym innym kraju nie widziałem aby łamano przepisy tak masowo, tak nagminnie i tak bezmyślnie jak w Polsce. Gdziekolwiek jestem w Europie, czy to Niemcy, czy Czechy, czy Węgry gdziekolwiek każdy jedzie zgodnie z przepisami lub max +10. Czy to za miastem, wmieście czy na autostradzie. Tylko u nas ponad połowa kierowców jeździ przekraczając prędkość ponad 20-30. Każdy kto jedzie zgodnie z przepisami stwarza wręcz zagrożenie bo dookoła niego inni pędzą przekraczające 20-30-40 km/h. Weźmy na to takei trasy wylotowe nie ekspresówki czy katowicką, ograniczenie 100, ale masa aut jedzie 140. To jest nie wyobrażalne na zachodzie. U nas to po prostu oznaka bardzo słabego Państwa i zacofania cywilizacyjnego. Gdzie indziej jechanie to współpraca u nas drodze to ciągła walka...Oby ten typ dostał wysoki wyrok.

 • mocno_kwasny

  Oceniono 19 razy 13

  i tak slowacka policja robi to co polska juz dawno zrobic powinna czyli eliminowac wariatow drogowych z polskich drog

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 39 razy 9

  To niezle. Jestes facetem z przerosnietym, napompowanym ego, krolem zycia, nietykalnym, ktory moze wszystko, niesmiertelnym, takim w stylu "ku.wa gnoju, od jutra juz tu nie pracujesz, nie wiesz nawet, z kim zadarles", gotowym wyjsc ze swojego samochodu i napier.alac kazdego "kapelusznika", ktory za wolno jedzie i blokuje ci droge. A tu nagle ladujesz w wiezieniu i twoja wladza i moc przestaja dzialac. I szczypiesz sie w dupe, ale jakos ciagle nie budzisz sie.

 • robert.kwi

  Oceniono 14 razy 8

  Powinni ich wszystkich zamurować aby nie szpecili świata swoim zachowaniem i wyglądem a i nie przypominali o swoim istnieniu - proszę nie nazywać ich Polakami to jakieś ptałajstwo jest a nie ludzie!!! Wsadzić wszystkich za morderstwo na dożywocie i nie w Polsce tylko tam. Obciach, że takie coś wypełzło na świat w Polsce :(((

 • pokon

  Oceniono 20 razy 6

  WSzystkich uczestników tych wyścigów sąd powinien wsadzić do mamra na długie lata , zanim zabiją następne ofiary.

 • herr7

  Oceniono 9 razy 5

  Sprawca powinien dostać minimum 10 lat odsiadki bez prawa wcześniejszego zwolnienia. Surowe prawo było by przestrogą i ocaliłoby wielu ludzi przed śmiercią i kalectwem.

 • kazimierz111

  Oceniono 22 razy 4

  "Jezdzcy bez głowy" zarówno z porsche jak i z dwóch pozostałych samochodów powinni zgnić w słowackich więzieniach. Za morderstwo z premedytacją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX