Szarża luksusowymi autami z Polski. Ferrari się nie zmieściło, porsche wpadło "na czołówkę"

Słowacka policja opublikowała film z tragicznego wypadku luksusowych samochodów z Polski, do którego doszło w niedzielę. Wyprzedzanie "na czołówkę" skończyło się tragedią.

Słowacka policja poinformowała o wypadku, do którego doszło w niedzielę w okolicy miasta Dolny Kubin na północy Słowacji. Funkcjonariusze ku przestrodze opublikowali film, który mrozi krew w żyłach. Możecie go zobaczyć powyżej.

Słowacja: wypadek luksusowych samochodów z Polski

Na nagraniu widać, trzy luksusowe samochody - według informacji policjantów i lokalnych mediów - z Polski. Jeden za drugim pędzą lewym pasem, wykonując manewr wyprzedzania. Pierwszy samochód, czarny mercedes, zdążył zjechać na prawy pas. Jadące za nim żółte ferrari próbowało się zmieścić, jednak w pewnym momencie kierowca uznał, że nie da rady dokończyć manewru i zaczął hamować. Wtedy w tył samochodu wjechało pędzące za nim czarne porsche, które następnie uderzyło czołowo w jadącą z naprzeciwka skodę.

57-letni Słowak, kierowca skody, który jechał razem z rodziną, zmarł na miejscu. Stan pozostałych osób, które brały udział w wypadku, na razie nie jest znany.

Kierowca porsche został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze zapowiedzieli "bezkompromisowe działanie" wobec sprawców wypadku.

Więcej o:
Komentarze (458)
Słowacja. Wypadek luksusowych aut z Polski. Porsche wpadło "na czołówkę"
Zaloguj się
 • wesslingharald

  Oceniono 240 razy 234

  Jest nadzieja, że będą długo siedzieć. Bracia Słowacy - nie miejcie litości.

 • karrampa

  Oceniono 165 razy 157

  "Szybko ale bezpiecznie"
  Gnój z Porsche - dożywocie za morderstwo z premedytacją, a koledzy za współudział.

 • andrzej6404

  Oceniono 99 razy 97

  powinni dostac dozywocie za morderstwo i wspoludzial to by byla najlepsza kara

 • glencok

  Oceniono 126 razy 74

  Bydło z Polski. Wstyd mi za idiotów z PL na zderzaku jak jestem na Słowacji na wakacjach. Gnój zabił gościa bo chciał sobie poszarżować. Mam nadzieję że wszyscy trzej kierowcy pójdą siedzieć.

 • jarsza

  Oceniono 71 razy 53

  Gość ze skody zjeżdżał przed debilem na pobocze a i tak tam go dorwali - szkoda niewinnego i rodziny. Z pierdla słowackiego wyjść nie powinni - zróbcie im tam jesień średniowiecza.

 • Robert S

  Oceniono 49 razy 49

  Oj tam nie zauważyli, że granicę przekroczyli. Jak dla mnie mogą wszyscy trzej przedłużyć pobyt na Słowacji, tak po parę lat, a morderca przynajmniej z 10.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX