26-letni Wojciech T. oskarżony w Anglii o morderstwo Polki. Jej ciało znaleziono w ogrodzie

Zarzut zabójstwa usłyszał 26-letni Wojciech T. Mężczyzna jest podejrzany o zamordowanie 32-letniej Polki Sandry Z. Do tragedii doszło w miejscowości Hayes w Wielkiej Brytanii.

Ciało 32-letniej Polki Sandry Z. zostało znalezione w poniedziałek w ogrodzie domu przy Whittington Avenue w miejscowości Hayes w Wielkiej Brytanii.

"Sekcja zwłok przeprowadzona 26 września wykazała, że przyczyną śmierci był uraz głowy powstały w wyniku uderzeń ciężkim, tępym przedmiotem" - informuje policja.

W związku ze sprawą zatrzymany został 26-letni Wojciech T., który usłyszał zarzut zabójstwa. Funkcjonariusze nie ujawniają, jakie były motywy zbrodni i jakie relacje łączyły kobietę i mężczyznę.

Śledczy poinformowali, że w związku z morderstwem nie są poszukiwani inni sprawcy.

USA: Pod przejeżdżającym pociągiem zawalił się most. 20 wagonów wylądowało w rzece

Więcej o:
Komentarze (99)
26-letni Wojciech T. oskarżony w Anglii o morderstwo Polki. Jej ciało znaleziono w ogrodzie
Zaloguj się
 • yellowstones

  Oceniono 36 razy 18

  Liczę, że patrole polskich kiboli pojadą na miejsce bronić polskich(?) kobiet- niczym do Rimini.

 • mer-llink

  Oceniono 31 razy 13

  Daczego polskie media podają Wojciech T? Z czego to wynika? Czy oskarżą mnie o ujawnienie danych, jeżeli za angielskimi mediami podam, że morderca nazywał się Tadewicz, a biedna ofiara Sandra Żmijan? Wyrazy współczucia rodzinie pani Sandry.
  Ale prosze mi wyjaśnic, czemu w Polsce przy bandziorach stosujemy eufemistyczne inicjały? Żeby nie urazić ich bandyckiego "honoru"?

 • fajny_zajety

  Oceniono 8 razy 6

  Przed rokiem 2004 strach było chodzić po wielu blokowiskach. Po wejściu do unii europejskiej sytuacja znacząco się poprawiła na lepsze. Setki tysiecy Sebixksów blokersów oraz wraz z nimi Karin wyjechało z tego kraju. Nagle osiedla stały sie miłe i spokojne. 90 % ludzi co dostaje w Polsce wyrok w zawieszeniu lub wychodzi z wiezienia wyjezdza z tego kraju głownie do Anglii, Holandii i Islandii.

 • rozbawiony_lewusek

  Oceniono 11 razy 3

  Znowu polski lobuz?

 • tetradrachma

  Oceniono 31 razy 3

  Po powstaniu listopadowym, Europa, witała (i przyjmowała) Polaków jak....bohaterów !
  Nie moge pogodzić z myslą o tym "germańcu" (sześćdziesięciolatku), co to przejechał na motorze cały dziki Kaukaz i inne Samarkandy, a w Radomiu "europejczycy" napie...li go tak, że dogorywa w szpitalu !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX