Dwóch Polaków zatrzymanych w Dover. Łukasz K. i Rafał A. mieli narkotyki warte 7,5 miliona funtów

Dwóch Polaków stanie dziś przed sądem za przemyt dużej ilości narkotyków i broni. Łukasz K. i Rafał A. zatrzymani zostali w piątek w porcie Dover.

Łukasz K i Rafał A. zadeklarowali, że przewożą kartony z papierem ksero, ale w rzeczywistości ładunek był inny: 20 pistoletów, 1000 magazynków i narkotyki warte 7,5 miliona funtów. Metamfetamina, kokaina, ketamina i heroina. Adres w Cardiff, pod który rzekomy zapas papieru miał trafić, był fałszywy.

Gdyby arsenał dotarł do bandytów, "stworzyłoby to poważne zagrożenie życia ludzi w Zjednoczonym Królestwie" - czytamy w oświadczeniu policji. A anonimowy rozmówca dziennika "The Sun" podkreśla: "Logiczne jest założenie, że broń z czarnego rynku trafiłaby w ręce terrorystów".

Polacy staną przed sądem w Margate, nadmorskim miasteczku na zachód od stolicy.

Więcej o:
Komentarze (47)
Wlk. Brytania: zatrzymano dwóch Polaków. Przemycali narkotyki i broni
Zaloguj się
 • zalogujsielubspierdalaj

  Oceniono 17 razy 11

  "Dwóch Polaków stanie dziś (10 września) przed sądem za przemyt dużej ilości narkotyków i broni. Łukasz K. i Rafał A. zatrzymani zostali w piątek (7 września) w porcie Dover."

  No ale jak, przez WEEKEND udało się prokuratorowi przygotować akt oskarżenia i zorganizować posiedzenie sądu? Przecież to wymaga co najmniej pięciu lat w Polsce!

 • edza4

  Oceniono 19 razy 9

  Życzę im aby już nikt ich na wolności więcej nie zobaczył.Wystarczy tylko pomyśleć ile to osób straciło by życie korzystając z tego arsenału narkotyków i broni,i tylko szkoda że nie wpadli w jakimś kraju arabskim,mieli by bliżej do raju.

 • miastomakow

  Oceniono 43 razy 7

  "Dwóch Polaków zatrzymanych w Dover." - sprawcy są białymi Polakami.
  "Rozpędzona furgonetka wjechała w ludzi na deptaku" - gdy sprawcą jest furgonetka.

 • hehno

  Oceniono 25 razy 5

  Tak to jest z imigrantami.

 • zdziwiony6

  Oceniono 6 razy 4

  Pomijając fakt, że ci kolesie są przestępcami to na dodatek są jeszcze głupi. Powinni wiedzieć, że ryzyko wpadki jeest duże.

  Niestety nie są w tej głupocie odosobnieni. Zdarza się, że młode Polki są wysyłane przez swoich ciemnoskórych narzeczonych na 2-dniowe wycieczki do Ameryki Południowej. Mają tylko odebrać dwie walizki od jakiegoś Pedro i wracać do Londynu. Niestety często wpadają na lotnisku i spędzają kilka lat w południowoamerylańskim więzieniu za próbę przemytu narkotyków.

 • cometto-pl

  Oceniono 12 razy 4

  "Logiczne jest założenie, że broń z czarnego rynku trafiłaby w ręce terrorystów" - jak na razie, to terroryści świetnie sobie tam radzą bez broni palnej...

 • zalogujsielubspierdalaj

  Oceniono 12 razy 4

  Łolaboga, to teraz wujek Tramp nie będzie mógł zlikwidować wiz :((((

 • raf sto

  Oceniono 3 razy 3

  Trzeba koniecznie wyrzucić wszystkich Polaków z UK. Przecież to znaczy że wszyscy są bandytami i cipunami. SARKAZM

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX