Grecja. Nie żyje 20-letnia modelka. Znaleziono ją na jachcie meksykańskiego miliardera

W Grecji zginęła Sinead McNamara, 20-letnia modelka z Australii. Kobieta została odnaleziona na jachcie meksykańskiego miliardera. Greckie służby wyjaśniają, co się działo w ostatnich godzinach jej życia.

Sinead McNamara była aktywną na Instagramie modelką. 20-letnia Australijka 31 sierpnia została znaleziona na 92-metrowym jachcie Mayan Queen IV zacumowanym na należącej do Grecji wyspie Kefalonia. Stan kobiety był krytyczny, zmarła w trakcie transportu do szpitala - podaje BBC.

20-latka zginęła w Grecji. W tle meksykański miliarder

Okazało się, że łódź należy do Meksykanina Alberto Bailleresa. Baillares jest potentatem w branży górniczej, należy do grona najbogatszych ludzi w Meksyku. Jego majątek szacuje się na 11 miliardów dolarów. Według zachodnich mediów McNamara przez kilka ostatnich miesięcy pracowała na jego jachcie, który we wtorek w ubiegłym tygodniu zacumował na Kefalonii. Sam Baillares razem z rodziną miał opuścić wówczas pokład. Modelka została sama.

Kobietę odnaleziono dwa dni później. Jak podają media, kobieta była "okręcona liną". W chwili odnalezienia kobiety, na pokładzie znajdowała się załoga.
Obecnie służby w Grecji ustalają, co działo się w ostatnich godzinach życia modelki. Władze nakazały, by na czas dochodzenia jacht pozostał w porcie.

Więcej o:
Komentarze (123)
Grecja. Nie żyje 20-letnia modelka. Znaleziono ją na jachcie miliardera
Zaloguj się
 • Oceniono 48 razy 34

  Nobla temu, kto zrobi aplikację na blokowanie takich "news'ów" - jakaś panna z Australii, schodzi w Grecji (niestety nie z pokładu), u Meksykanina i ja to widzę w Polsce jako NEWS - po co mi to ?

 • garmiii

  Oceniono 25 razy 21

  20-letnia Australijka 31 sierpnia została znaleziona na 92-metrowym jachcie
  na 50 metrowej głębinie w 30 stopniowym upale

 • cerebral.palsy

  Oceniono 29 razy 17

  Obejrzałem trochę jej fotek na instagramie. Setka pónagich, majtki ledwo zakrywajace. Co chwila wypinanie tyłka albo piersi a pod fotkami komentarze klakierów, jaka to ona piękna jest. A sponsor lat 85 codziennie konsumowal 20 latke...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX