Polka zabiła nożem jedną osobę we Włoszech, trzy inne raniła. Konsulat: To był atak furii

Służby konsularne czekają na szczegółowe informacje od włoskiej policji na temat zaatakowania przez Polkę kilku osób. Na razie mówią jedynie, że był to "atak furii".

58-letnia Polka w miejscowości Canneto sull'Oglio na północy Włoch atakowała nożami przypadkowych przechodniów. Najpierw w tamtejszym muzeum zabawek ugodziła nożem kobietę. W wyniku doznanych obrażeń osoba ta zmarła. Następnie napastniczka wyszła z budynku i zaczęła atakować kolejne osoby.

Polka zaatakowała przechodniów we Włoszech

Napastniczka została zatrzymana. Na razie nie są znane dokładne przyczyny ani motywy ataku. Z informacji Konsulatu Generalnego Rzeczypospolitej Polskiej w Mediolanie wynika, że wszystko wyglądało na atak furii. Potwierdzają to świadkowie, którzy mówią, że kobieta "była w szale". 

Więcej o:
Komentarze (117)
Polka zabiła nożem jedną osobę we Włoszech, trzy inne raniła. Konsulat: To był atak furii
Zaloguj się
 • opio1

  Oceniono 57 razy 27

  Na pewno chora psychicznie większość nożowników ma zaburzenia tak czytałem nie raz w wyborczej

 • mrkazzz

  Oceniono 32 razy 14

  zy bylo cos o tym ? eeee , to tak rzadko sie zdarza , .....Mężczyzna, który w piątek na głównym dworcu kolejowym w Amsterdamie poważnie ranił nożem dwoje Amerykanów, "działał z pobudek terrorystycznych" - poinformowały w sobotę władze tego holenderskiego miasta. Napastnik to 19-letni Afgańczyk, posiadający zezwolenie na pobyt w Niemczech.

 • facio60

  Oceniono 52 razy 14

  Wreszcie, wreszcie. Potrafimy ubogacać. Poczułem się jak na prawdziwym zachodzie. Widać, nie mamy się czego wstydzić. Tam takie komunikaty to codzienność, a u nas nuda, nuda. Wreszcie powiało optymizmem, że i Polak potrafi. Tyle, że tam zabija samochód, noż, kałasznikow. A jak trafił się nasz rodak, to od razu po narodowości. Brawo media!

 • antylitania_chwili

  Oceniono 9 razy 5

  Dlaczego nie napiszą jakiego była wyznania?! Zakazać tym imigrantom wjazdu!!! Przecież nie dasz jeść dziecku cukierków z pudełka, w którym jeden jest zatruty!!!!!! - miło narodziarstwu, lubującemu się w odpowiedzialności zbiorowej?

 • saves

  Oceniono 25 razy 5

  Ale czyjś topkoment o podkreśleniu przez was narodowości już wyrzuciliście, załgańcy. Owa osoba pisała również, że gdy zamachu dokonuje muslim, piszecie "napastnik". Tu z wielką satysfakcja podkreśliliście narodowość.

 • mer-llink

  Oceniono 10 razy 4

  Aj tam, aj tam, Polska w katolickim kraju na dopalaczach atakująca katolickich obywateli?? Zaraz, zaraz...
  Szósty krzyzyk na karku i jeszcze jeździ na dopalaczach? Coś tu się nie zgadza.
  Może to Polka pochodzenia muzułmańskiego była?? Krzyczała Allah akbar?
  Aha: Sprawdzić czy nie ksiądz.

 • polak66maly

  Oceniono 8 razy 4

  wypisujecie bzdury o narodowosciach. Chcecie sie przekonac kim naprawde jestescie? Obejrzycie www.youtube.com/watch?v=tyaEQEmt5ls pod warunkiem, ze znacie angielski troche lepiej od Jakiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX