Atak nożownika w Amsterdamie. Co najmniej trzy osoby są ranne

Co najmniej trzy osoby zostały ranne po tym, jak nożownik zaatakował przechodniów na dworcu głównym w Amsterdamie - taka informację podała holenderska policja.

Policja postrzeliła napastnika. Oprócz niego ranne są na pewno dwie osoby. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. 

Na razie nie wiadomo, czy atak miał podłoże terrorystyczne. Według lokalnej stacji telewizyjnej AT5, atak był poprzedzony kłótnią. Policja na razie nie wyklucza żadnego scenariusza. 

Jak podaje Euronews, w wyniku ataku tunel pod stacją został zamknięty, ale sam dworzec funkcjonuje normalnie. W piątki stacja jest zatłoczona bardziej niż zwykle - tysiące osób przyjeżdżają na weekend do Amsterdamu. 

Więcej o:
Komentarze (130)
Atak nożownika w Amsterdamie. Co najmniej trzy osoby są ranne
Zaloguj się
 • Oceniono 91 razy 29

  Kiedy przyszli uchodzcy nie protestowałem - to przecież biedni uchodzcy.
  Kiedy stawiali meczety nie protestowałem - mają prawo sie modlić.
  Kiedy wprowadzali żywność hallal w szkołach nie protestowałem - mogą jeść tylko to na co pozwala im koran.
  Kiedy robili zamachy nie protestowałem - to tylko nieliczna grupa musimy zaakceptować ich kulturę oni tylko tak wyrażają samego siebie.
  Kiedy gwałcili kobiety nie protestowałem - taką maja kulturę europejki muszą sie dostosować
  Kiedy zażądali eksterytorialnych stref z prawem szariatu nie protestowałem - muszą mieć własne terytorium mieszkamy przecież w wolnym kraju.
  Kiedy wprowadzali swoich posłów do parlamentu nie protestowałem - są już prawie połową społeczeństwa mają prawo do współrządzenia krajem.
  Kiedy wprowadzili prawo szariatu nie mogłem już protestować

 • intelektualista123

  Oceniono 40 razy 18

  bez paniki to tylko ubogacenie kulturowe zapóźnionych Europejczyków przez świat cudownego pokojowego islamu

 • remo29

  Oceniono 23 razy 13

  Wybaczcie lenistwo, nie chce mi się czytać: podali już czy nożownik był upojonym Allahem przyjezdnym z Azji, czy upojony dumą narodową i alkoholem przyjezdnym ze wschodu?

 • yacie

  Oceniono 18 razy 12

  Jak są komentarze to znaczy, że napastnik nie krzyczał allach coś tam. GW kryje imigrantów i zabrania komentarzy w innym przypadku.

 • karrampa

  Oceniono 20 razy 10

  Ważne, że zasztyletowani zostali zgodnie z najwyższymi standardami praworządności i KE nie będzie mieć żadnych zastrzeżeń !
  Totalna opozycja może im tylko pozazdrosić, mecząc się każdego dnia przeżytego w Polsce.

 • burdenless

  Oceniono 30 razy 10

  To się będzie dziać w kolejnych miejscach w Europie. Kolejne miasto, kolejne ofiary, z czego około 90% nożowników/zamachowców/bombowców będzie wywodzić się ze środowisk muzułmańskich. W odpowiedzi lewactwo ze swoim destrukcyjnym humanitarnym kaprysem pomocy poprzez masową imigrację (który nigdy nie pomogła), będą w dalszym ciągu trzymali się swoich chorych decyzji. Niestety lewactwo poparte rakiem poprawności politycznej powoduje nieodwracalne zmiany w chemii mózgu. Ogólnie akceptowalna patologia. Takie czasy.

 • morgenroth

  Oceniono 28 razy 10

  Mamy szczęście, że te byczki z importu nie wpadły jeszcze na pomysł, żeby pozywać gościnną UE za stres pourazowy spowodowany złą pogodą i niefajną atmosferą do wyrażania uczuc religijnych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX