Problemy Asi Argento z #MeToo. Zaprzeczyła, że spała z 17-latkiem. Wyciekły ich zdjęcia i wiadomości

Aktorka Asia Argento zaprzeczała, że molestowała seksualnie 17-letniego Jimmy'ego Bennetta. Tymczasem TMZ opublikowało ich wspólne zdjęcie w łóżku. Oprócz tego światło dzienne ujrzały jej wiadomości wysyłane do przyjaciela. "Nie wiedziałam, że jest nieletni" - pisała w jednej z nich.

Asia Argento, obecnie 42-latka, była jedną z pierwszych kobiet, która głośno opowiedziała o tym, czego dopuszczał się Harvey Weinstein. Argento opowiedziała, że w 1997 roku, gdy miała 21 lat, Weinstein zgwałcił ją w Cannes. To jej wyznanie, ale też innych kobiet, zapoczątkowało akcję #MeToo.

W rok od całej sprawy pojawiły się informacje, że Asia Argento podpisała umowę z 22-letnim aktorem Jimmym Bennettem, a jej szczegóły ujawnił "New York Times". Włoszka miała zapłacić Bennetowi 380 tys. dolarów, by ten nie składał wobec niej pozwu ws. molestowania. Z dokumentu wynikało, że Bennet uprawiał seks z Argento w 2013 roku, czyli gdy miał 17 lat (w Kalifornii prawo dopuszcza współżycie seksualne od 18 roku życia).

Argento zaprzeczyła takim oskarżeniom, a w wydanym w środę oświadczeniu napisała:

Jestem zszokowana i głęboko zraniona, czytając wiadomości, które są całkowicie nieprawdziwe. Nigdy nie miałam żadnego kontaktu seksualnego z Bennetem.

TMZ publikuje zdjęcie Argento i Benneta i wiadomości aktorki

Tymczasem portal TMZ opublikował wspólne zdjęcie Argento i Benneta z 2013 roku, na którym leżą razem bez ubrań w łóżku. Źródło TMZ podało, że fotografia została zrobiona już po drugim stosunku dwojga.

Co więcej, TMZ upubliczniło wiadomości, jakie Asia Argento wymieniała z jednym z przyjaciół. "Uprawiałam z nim seks i było dziwnie. Nie wiedziałam, że jest nieletni, dopóki nie dostałam listu z żądaniem pieniędzy" - pada w jednej z nich, a w kolejnej stwierdza:

Opinia publiczna nie wie nic, tylko tyle, ile napisał "New York Times", a to jednostronne.
Więcej o:
Komentarze (316)
#MeToo. Asia Argento zaprzeczyła, że spała z 17-latkiem. Wyciekły zdjęcia
Zaloguj się
 • superpolpol

  Oceniono 67 razy 51

  Miałem chyba pecha w życiu. Jako 17 to bym kurde nie wiem co zrobił, aby taka laska mnie molestowała. Kurde - nawet 8 razy dziennie :-) ehh. Ludzie to problemy mają.

 • t0maszek44

  Oceniono 76 razy 40

  Najpierw daje się molestować po to żeby karierę zrobić, jak już zrobiła zaczęła skarżyć się na molestacje, po czym okazuje się, że sama jest molestantką. Oni tam wszyscy kwalifikują się na leczenie

 • japka_putina

  Oceniono 71 razy 33

  Łatwo wyguglować sobie to zdjęcie. Na twarzy dziecka maluje się obrzydzenie i przerażenie.Teraz rozumiem jego traumę. A ten stary obleśny potwór cały w skowronkach!

  Atak bardziej serio, to trzeba być ostatnim sku...synkiem, żeby za coś takiego zażądać od kobiety góry pieniędzy, a potem jeszcze puścić farbę. Niezależnie od jej zaangażowania w #meeto.

 • miniaga

  Oceniono 41 razy 21

  Gwałt a seks za zgodą z 17 nastolatkiem to jednak coś zupełnie innego - można nazwać to molestowaniem , bo chłopak nieletni, ale mało kto uwierzy że on się czuł molestowany - patrząc na tą fotkę.

 • utinamfalsus

  Oceniono 42 razy 18

  Młodzian to zwykła prostytuta. Przespał się, było miło i dobrze, a potem uznał, że może jescze zarobić.

 • semigetuza

  Oceniono 18 razy 14

  dzięki Asia, wspomnienia wróciły. Ona lat 25 ja lat 16, do dziś mam wobec Niej dług wdzięczności.
  Ile razy przejeżdżam Marszałkowską i widzę pewne okno - uśmiecham się z sympatią. A to już ponad 50 lat temu. Ludzie, co się z nami porobiło, odwaliło nam już z kretesem?

 • 3jw60

  Oceniono 18 razy 14

  Też kiedyś miałam naście lat i doskonale pamiętam jak patrzyłem na nauczycielki, sąsiadki i inne starsze laski. Zainteresowanie było też z drugiej strony. Teraz rozumiem obawy PAŃ przed kontaktami z durnymi szczeniakami. Obie strony wiele na tym tracą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX