Komentarze (131)
Redakcje w USA masowo publikują oświadczenia. Po słowach Donalda Trumpa o "wrogach narodu"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • arbor_1

  Oceniono 23 razy 3

  Amerykanie wybrali sobie takiego samego "demokratę", jak Polacy, tylko że ich konstytucja nie jest zagrożona.

 • tl132

  Oceniono 2 razy 2

  D. Trumpowi nie uda się przejąć kontroli nad elitami, czyli oligarchami, rządzącymi USA na wzór V. Putina w Rosji, który swoich oligarchów trzyma na smyczy...

 • Popijajac Piwo

  Oceniono 4 razy 2

  "Publikacje są odpowiedzią na retorykę prezydenta Donalda Trumpa, który określa media mianem "wrogów narodu".

  Jankeskie media wrogiem narodu. Kacapskiego...

 • ronin929

  Oceniono 10 razy 2

  Kiedy pomarańczowy debil ogłosi "reamerykanizację" mediów?

 • ggchmiel

  Oceniono 8 razy 2

  Wszędzie agenci p. Władimira Władimirowicza Putina działają bardzo podobnie.

 • ja5569

  Oceniono 9 razy 1

  Ja nie jestem jakims wielkim fanem Trumpa, ale on ma troche racji. 95% mediow w USA napada na niego. A Hilarcia i Obama zawsze byli swięci. Jak ktos cos zlego tylko o nich napomknal, to zaraz bylo, ze "seksizm" albo "rasizm".

 • kylax4

  Oceniono 5 razy 1

  Trump faktycznie zaczyna przejmować ideologię III Rzeszy. Taki kieszonkowy fuhrerek. Na szczęście USA to nie Niemcy.

 • hanyszameryki

  Oceniono 3 razy 1

  "Enemy of the people" czyli "wrog ludu." To byl ulubiony zwrot Stalinowekisj propagandy i stalinowskich siepaczy.A teraz posluguje sie nime prawica.

 • Andrzej J.

  Oceniono 7 razy 1

  Po "zaskakujacym" wyniku wyborów Trump stał sie dla lewicowych massmediow i grup rządzących "chlopcem do bicia". Każda jego opinia jest "dyskusyjna", każda nominacja "kontrowersyjna" , jakiekolwiek posunięcie "budzi zastrzeżenia" i z kazdej strony dostaje "dobre rady", każde zachowanie jest "niewłaściwe i nieodpowiednie". Co chwila publikowane są sondaze z katastrofalnym niby poparciem, a różni eksperci udowadniają że gdyby wybory odbywały się teraz to Trump na pewno by nie wygrał. Ba, twierdzi się że tak naprawdę to Clinton wygrała a Trump jest tylko jakimś uzurpatorem. Massmedia stają na glowie, aby stworzyc wrazenie, ze amerykańskie spoleczenstwo popelnilo bląd i wybralo "niewlaściwego czlowieka" na stanowisko prezydenta. No, ale stało się jak się stało i co teraz robić ? Ano "rzucac klody pod nogi", a nuz sie przewroci, a przynajmniej co krok bedzie sie potykał. Ale to są nie tylko problemy prezydenta USA. To są problemy USA jako państwa. Wszystkie działania i manewry, mające pokazać, że Trump jest niegodny urzędu prezydenta pokazują dobitnie, że system polityczny USA upodobnił się do państw III Świata, gdzie przegrana strona nie uznaje rezultatów wyborów i wszczyna rebelię. W USA wprawdzie nie wojsko przystępuje do akcji, ale za to armia przekupnych żurnalistów, stronniczych sędziów i "ekspertów". 
  Mechanizm działania jest prosty: w życiu każdego człowieka w wieku Trumpa i z jego statusem społecznym można znaleźć momenty czy postępki, o których się publicznie nie mówi. Wystarczy wyciągać kolejno do mediów te fakty. Jeśli delikwent je potwierdzi, to ma przechlapane, bo nawet największy łajdajk czuje się upoważniony do potępienia bliźniego, szczególnie, jeśli to ktoś na wysokim stanowisku, niekoniecznie prezydent. Jeśli zaś próbuje coś ukryć, no to już jest załatwiony: skłamał, więc się należy impiczment. Nie ma zmiłuj!

 • izzy65

  Oceniono 5 razy 1

  Wrogowie narodu... skąd to znamy?!... czyżby to przekaz dnia z Kremla...ożesz ty ludu izba wytrzeźwień...i na pohybel z tą pisowska mendą

 • hiperon59b

  Oceniono 7 razy 1

  Dlatego Prezes i PiS zachwycają się Trampem bo używa takich samych zwrotów co oni. Dla Trampa wolne media to wrogowie narodu a u nas Prezes ma takie same zdanie o niezależnych mediach.

 • gorillaglu

  Oceniono 6 razy 0

  Ot, jak się z bankruta robi bohatera. Albo prezydienta.

 • bmarten

  Oceniono 8 razy 0

  Przecież ten debilowaty Trampek, to niemiecki imigrant, czyli obcy, czyli wróg USA.

 • radon13

  Oceniono 10 razy 0

  Efekt bzdurzenia Trumpa jest taki że totalitarne reżimy tez twierdzą, że wszystkie nieprzychylne im komentarze to fake-news . No przecież powołują się n i wybierjac a prezydenta USA. Każdy kij ma dwa końce.

 • myslacyszaryczlowiek1

  Oceniono 32 razy 0

  Przecież te wszystkie redakcje są podporządkowane jednej opcji propagandowej. Musi istnieć jakaś centrala która tym wszystkim steruje. Można było np. zaobserwować skoordynowaną i to na skalę światową akcję propagandową a to głobalnego ocipienia, a to turbokapitalizmu, a to emigrantów, nawet nie wiedziałem, że chcą ich upchnąć w Korei Południowej, w której były protesty. Musi istnieć jakiś jeden ośrodek, który tym zarządza. Dobrze, że istnieje internet, na obrzeżach którego można dotrzeć do innych poglądów i ukrywanych informacji.

 • ktos2014

  Oceniono 18 razy 0

  niejaki trump to powinien być dyrektorem cyrku a nie prezydentem USA że tez go nie wywalą

 • zadymausa

  Oceniono 5 razy -1

  W Stanach nie ma niezaleznych .Tylko w internecie garstka doswiadczonych i odwaznych publikuje jak jest.W Polsce to samo.Rzadzi propaganda pieniadza.

 • senioryta13

  Oceniono 9 razy -1

  nakład im spadł, tyle w temacie, twitter zrobił konkurencję

 • ponury_swiniarz

  Oceniono 19 razy -1

  Wolne media? Serio? Rozumiem wolnosc slowa, rozumiem ze mozna paplac co sie chce ale skoro same "niezalezne media" przeprowadzaja zamachy na wolnosc slowa w mediach konkurencyjnych, jak youtuba, jak klamia dla osiagniecia.zamierzonych celow, nie mam do nich sympatii i na pewno nie nazwalbym tego dziennikarstwem.

 • tenare

  Oceniono 11 razy -1

  Czas, aby amerykański lud przywrócił demokrację w USA.

 • iremus

  Oceniono 11 razy -1

  Świński blondyn i jego otoczenie coraz bardziej wpisują się w makkartyzm

 • gaciekesikowej

  Oceniono 9 razy -1

  widać według Prezydenta USA nie odgrywają, więc komu wierzyć? gremialnie publikują oświadczenia jak by czuli się winni ( coś na kształt polskich oświadzczeń o niewspółpracowaniu )? jak są przekonani o kluczowej roli ( tak jak jeszcze nie dawno jedna partia była przekonana o przewodniej roli ) niech robią swoje i czekają na rozwój wydarzeń a nie publikują oświadczenia tak naprawdę nie wiadomo komu potrzebne. Jak rynek będzie je akceptował to przetrwają a jak nie to bay bay.

 • buk.humor.dziczyzna

  Oceniono 17 razy -1

  dzisiejsze media to totalny syf - publikują głównie fejki - pismaki goownojady za kieliszek chleba napiszą czego tylko się od nich zażąda, najgorsze , że nie ponoszą żadnych konsekwencji

 • romek_z_warszawy

  Oceniono 9 razy -1

  Trump uczył się u Kaczyńskiego?

 • marywil2012

  Oceniono 11 razy -1

  Tonwszystko żadne się potwierdzać tezę, że Trump korzysta z agencji piarowej, która ma związki z Rosją. Te same techniki, insynuacje, oskarżenia. PiS stosuje zresztą dokładnie te same wrzutki i to w języku oficjalnym od dłuższego czasu. To się zgra ale wyrządzi jeszcze wiele szkód.

 • psyhodelic

  Oceniono 4 razy -2

  Ameryka i niezależne dziennikarstwo takie samo jak wybór aktorki przez producenta

 • alfalfa

  Oceniono 8 razy -2

  Media amerykańskie nie pierwszy raz zdradzają swój kraj.
  A.

 • poparzony

  Oceniono 12 razy -2

  kolejny Fake News ;)

 • Oceniono 13 razy -3

  To prawda, świat zszedł na psy, jeśli wybierani na przywódców są ludzie chorzy na prawactwo. Jeszcze NIGDY prawicowe rządy nie zapewniły bezpiecznej przyszłości....... a populizm kwitnie!

 • kasiapanowie

  Oceniono 25 razy -3

  Nie Polskie telewizje i gazety w Polsce też mamy "wrogów narodu"

 • buk.humor.dziczyzna

  Oceniono 18 razy -4

  nie przepadam za trampkiem, ale się z nim zgadzam

 • marlboro_mann

  Oceniono 30 razy -4

  Media takie jak Koszerna dzis to tylko platne fake news na uslugach Sorosa i kolegow banksterow. Stabloidowizowane gowno dla kretynow, ktore codziennie przemyca skondensowana dawke klamliwych bzdur, donosow, antyklerykalizmu, zboczen i braku wartosci.

 • max crecci

  Oceniono 40 razy -4

  Przykładem "niezależnego medium" jest GW propagująca w 100% wizję swojego udziałowca, Georga Sorosa. Linia redakcyjna GW to kalka poglądów Sorosa.

  Ale kiedy wątek Sorosa pojawia się Panama Papers, GW nabiera wody w usta. Takie to "niezależne" dziennikarstwo.

 • oldshatterhand.pl

  Oceniono 17 razy -5

  Prawie 4 000 000 ludzi znalazło już pracę od stycznia 2017. Wzrost GDP 4.2%. Najmniejsze bezrobocie w historii USA. Obniżenie podatków dochodowych dla wszystkich. Tysiące firm wraca do Stanów i inwestuje pieniądze, których za Obamy nie mogli przywieść do kraju. A tutaj socjalistyczni wazeliniarze piszą w swoich gazetkach tylko o wymyślonych przez siebie układach z Rosją i prostytutkach tylko w jednym celu - zniszczyć swojego wroga politycznego. Co śmieszniejsze, piszą, że Trump chce im odebrać wolność jednocześnie odmawiając jemu tej samej wolności.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 20 razy -6

  Trump to konserwatysta,
  a konserwatyści są głupkami,
  dla których wolność jest ich wrogiem.

 • snowboarder

  Oceniono 19 razy -9

  To nie sa REDAKCJE, lecz ta sama redakcja, skoordynowana akcja tej samej korporacji. Tyle ma wspolnego z tzw "wolnym" mysleniem, co Kaczynski z demokracja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX