Izrael. Rakiety spadły na miasto Sederot, są ranni. Wojsko pokazuje nagranie z dziećmi

Wybuchy i krzyczące dzieci - to słychać na nagraniu, które umieściło w internecie izraelskie wojsko. Media w Izraelu podają, że ze Strefy Gazy na przygraniczne miasto poleciały rakiety. Nie wszystkie udało się przechwycić; są ranni. Atak nie pozostał bez odpowiedzi.

Tylko kilka z 36 wystrzelonych ze Strefy Gazy rakiet przechwycił system obrony przeciwrakietowej Iron Dome (Żelazna Kopuła) - podało izraelskie wojsko. 

Policja przekazała z kolei, że kilka rakiet spadło na graniczne miasto Sederot. Są ranni. Agencja AP cytuje izraelskie media, które mówią już o 6 poszkodowanych (najpierw podawano, że lekko ranne zostały 2 osoby).

Wojsko na swoim Twitterze umieściło nagranie, na którym widać dzieci, słychać panikę i wybuchy. Później pojawiło się kolejne z informacją, że Hamas zbombardował plac zabaw w Sederot.

Mieszkańcy Strefy Gazy informują z kolei o trwających nalotach i 3 rannych Palestyńczykach. Izrael twierdzi, że uderzył w stanowiska Hamasu.

Na pograniczu słychać alarmy ostrzegające o rakietach. - To będzie długa noc w Gazie i na południu Izraela - ostrzega dziennikarz, ekspert od polityki zagranicznej, Jarosław Kociszewski.

Reportaże z Zachodniego Brzegu:

Rzucili granatem ogłuszającym w uciekającą parę z dzieckiem

Więcej o:
Komentarze (91)
Izrael. Rakiety spadły na miasto Sederot, są ranni. Wojsko pokazuje nagranie z dziećmi
Zaloguj się
 • genocidezionism

  Oceniono 59 razy 17

  Nikt nie zginał a syjonistyczny rasistowski reżym wola ajwaj.A tych ponad 300 zastrzelonych młodych Palestynczykow ostatnio ożyło ? Bezczelni nazzi

 • onduma

  Oceniono 33 razy 11

  O, nagranie dziecmi ? A gdzie te 400 dzieci palestynskich rozerwanych przez izraelskie bomby w Gazie ?

 • habe94 KRK

  Oceniono 9 razy 7

  Wolna Palestyna! Jak zwykle nikt z Izraela poważnie nie ucierpiał ale w odwecie to zbrodnicze państwo israle wybije kilkaset cywilów w tym dzieci i kobiety o tym nie napiszecie. To co oni wyprawiaja łamie prawo międzynarodowe i cały świat nawet słowem nie piśnie. Precz z żydowskimi nazistami

 • Mateo Yavorsky

  Oceniono 45 razy 7

  Oho, widać, że Izrael szuka kolejnego pretekstu czy prowokacji by ponownie "skosić trawnik".

 • byann

  Oceniono 7 razy 5

  Biorą przykład od swoich mentorów.
  Przypomniała mi się Prowokacja gliwicka.

 • jan_sobczak4

  Oceniono 15 razy 5

  iSSrael sam jest sobie winien.Za politykę holocaustu jaką prowadzi wobec Palestyńczyków przyjdzie im zapłacić.

 • ad2009

  Oceniono 10 razy 4

  Mordowanie innych maja we krwi - od czasow ziemi obiecanej, Kanaanu. Fajny byl ten ich bog - obiecał im nieswoje, coś co nigdy do nich nie należalo. I poniesli te mądrość przez wieki, przejmujac coraz wiecej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX