Katastrofa samolotu w Meksyku. Kobieta uciekła z dzieckiem przez dziurę w kadłubie

Katastrofa samolotu w Meksyku na szczęście bez ofiar śmiertelnych. Kiedy maszyna się rozbiła, większość pasażerów wydostała się o własnych siłach. Teraz relacjonują.

Do katastrofy samolotu w Meksyku doszło zaraz po starcie z lotniska w Durango. Na pokładzie było ponad 100 osób. Nikt nie zginął, kilkadziesiąt osób trafiło do szpitali, dwie są w stanie ciężkim. Najbardziej poszkodowany został pilot.

Wielu pasażerów uciekło z samolotu o własnych siłach. Opisywali, że gdy uderzył lewym skrzydłem w ziemię, słychać było huk; maszynę szybko zaczęły go trawić płomienie. 

Jackeline Flores opowiadała reporterom, że po katastrofie z córką uciekły przez dziurę w kadłubie. Na pokładzie samolotu było 11 dzieci. - Małe dziewczynka płakała, miała poparzone nogi - opisywała Flores. Kobieta jest szczęśliwa, że udało jej się uciec. - Jestem wdzięczna Bogu - powiedziała. 

Do katastrofy samolotu w Meksyku mogła się przyczynić pogoda. Władze przekazały, że maszynę uderzył silny podmuch wiatru. Według relacji pasażerów padał ulewny deszcz.

Każdy samolot, którym latasz jest dziurawy. Dlaczego tak jest?

Więcej o:
Komentarze (17)
Katastrofa samolotu w Meksyku. Relacje ocalonych
Zaloguj się
 • 31.februarius

  Oceniono 16 razy 2

  " ... maszynę szybko zaczęły go trawić płomienie."

  Chyba "jego" a nie "go"?!

 • anders76

  Oceniono 7 razy 1

  "Kobieta uciekła z dzieckiem przez dziurę w kadłubie "
  A miala czekac az obsluga otworzy drzwi i schody podjada ? Samolot ma przewidziane konstrukcyjnie miejsca pekania kadluba wlasnie na wypadek takiego zdarzenia.

 • antares777

  Oceniono 4 razy 0

  Uciekła przez dziurę? To niebywałe! Trzeba to rozgłosić na cały świat. No, no, no, uciekła przez dziurę. Koniec świata, do czego to doszło.

 • Edgar Albert

  Oceniono 16 razy -6

  Jest wdzięczna Bogu... A kto spowodował tragedię...Kto jej nie zapobiegł...Po co ludzią Bogowie...Niech wierzą w dzieci, rodzinę i niech żyją dla nich, dla siebie. Niech robią aby to życie było udane i uczciwe...To wszystko. Każdy ma Boga niedaleko siebie...I świat byłby normalny... Ech...

 • nalesniku

  Oceniono 21 razy -11

  maciorka musi to koniecznie sprawdzic - sledztwo smolenskie wydluzone o 2 lata...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX