Komentarze (76)
Putin zaprasza Trumpa do Moskwy. Twierdzi, że rozmowy telefoniczne nie są wystarczające
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kacap_z_moskvy

  Oceniono 6 razy 0

  Jak zwykle przeklamana propagandowa tuba rezymowa GW wypowiedz Putina. Bo na konferencji prasowej szczytu BRICS, na ktorym byli wszystcy przywodcy wiodacych panstw wolnego swiata, odpowiadajac na pytanie o mozliwym spotkaniu z Trumpem stwierdzil ze gotow z nim rozmawiac, ze moze udac sie do Waszyngtonu lub przyjac prezydenta SZA w Moskwie. Powiedzial, ze Trump zaprosil jego do Waszyngtonu, a on jego do Moskwy. Na temat dolara pytanie padlo bo Rosja z trzeciej pozycji najwiekszych posiadaczy amerykanskich obligacji panstwowych praktycznie juz jest w koncu spisku. Bo sprzedala wiekszosc amerykanskiego dlugu. Tez Chiny zmniejszaja zreszta. A na szczycie mowili o przechodzeniu na narodowe srodki platnosci w handlu miedzynarodowym. Wiec padlo i pytanie. No i powiedzial ze juz teraz bardzo duzo krajow mysli o innych rezerwowych srodkach platnosci niz dolar. I ze podoba sie w tym yuan. Ale to nie moze byc narzucone sila. Wiec ma byc postep. Choc dodam ze juz teraz 18% handlu Rosji z Chinami jest w yaniach,u Brazylii 7%. I sie zwieksza.

 • racionalist

  Oceniono 6 razy 0

  Nie “Putin zaprasza Trumpa” tylko po prostu Trump zostal wezwany na dywanik przez oficera prowadzacego.

 • senioryta13

  Oceniono 8 razy 0

  im szybciej rozwiaze się swiatowe kwestie, tym lepiej dla ludzi. Demokratom się nie spieszy, mam na mysli odwolana jesienna wizytę Putina w Bialym Domu. Zaraz po dzisiejszym wystapieniu Trumpa , 'Ekonomia USA', dziennikarzynę oczywiscie bardziej interesowaly tasmy znalezione u prawnika Trumpa, niz okradanie USA przez 'przyjaciol' w handlu swiatowym.

 • dert4

  Oceniono 13 razy -1

  Putler chce osobiście pokazać Trampkowi świeżo wywołane zdjęcia i nakręcone filmy.

 • mer-llink

  Oceniono 21 razy -1

  Jak Putin zapyta: - Donald, a co z tą Estonią?
  TO prez. Trump mu powie?
  - Z jaką Estonią? To kobitka, perfumy czy koń wyścigowy?
  - Aha... To ja ją sobie wezmę..
  - A bierz Wołodia. Z serca wam dobrze życzę.
  - No to moze Łotwę z Litwą na dokładkę?
  - Ej filut z ciebie, Wołodzia, Czworokącik ci się marzy? CHłe, chłe, chłe......

 • demokratus

  Oceniono 4 razy -2

  Na rany Trockiego, niech nie jedzie. Zamordują go jak Bieruta!

 • mirrad67

  Oceniono 10 razy -2

  Około 65 lat temu, w 1953 r., Był to także Iran, kiedy CIA i brytyjski MI6 obaliły wybranego premiera, Mohammada Mosaddega, w krwawym zamachu stanu, który zapoczątkował 24 lata brutalnej dyktatury pod popieranym przez Zachód szachiem. Obecne irańskie przywództwo przejęło władzę w 1979 roku w reakcji na interwencję USA w politykę Iranu.

  Amerykańskie korporacyjne media informacyjne zapewniają służbę rządowi narodu, ukrywając zbrodnie lub czyniąc zbrodnie niezauważalnymi. Następstwem tego jest fakt, że te same media dostarczają społeczeństwu amerykańskiemu krzywdy, nie informując ich, dlaczego niektóre obce kraje uważają, że Waszyngton jest tak odrażający, wyrażając irytujące uczucie retoryką typu " Śmierć Ameryce! "

  Na przykład, podążając za groźbą Trumpa wobec Iranu zniszczenia, którego " niewielu poniosło w historii ", dziennikarka CNN, Christiane Amanpour, w tym tygodniu omówiła z gościem swój program wady i zalety zmiany reżimu.
  W pewnym momencie Amanpour zapytał bez cienia wątpliwości, jak wyglądałaby " interwencja militarna " USA w Iranie?

  Jej gość oświadczył, że administracja Trumpa prawdopodobnie nie zdecyduje się na inwazję wojskową na dużą skalę na Iran, tak jak to zrobiła administracja George'a W. Busha przeciwko Irakowi. Zamiast tego najprawdopodobniej przeprowadziłby " ograniczone ataki lotnicze na obiekty jądrowe ".

  W żadnym punkcie dyskusji w CNN nie było prawnego ani moralnego prawa USA do militarnego ataku na Iran, nawet kwestionowanego. Dyskusja ograniczała się do wąskich rozważań na temat skuteczności polityki Trumpa w osiąganiu zmiany reżimu w Teheranie.
  Tylko dla przypomnienia, polityka zmiany reżimu jest rażącym naruszeniem prawa międzynarodowego i suwerenności narodów zapisanych w Karcie Narodów Zjednoczonych.

  Ta sama optymistyczna postawa jest powszechna wśród wszystkich amerykańskich mediów korporacyjnych. Po prostu nie ma skrupułów ani dyskusji o amerykańskim " prawie do zmiany reżimu. "

  New York Times i Washington Post, podobnie jak CNN i inni, prowadzili w tym tygodniu artykuły, w których wątpili w " politykę Iranu " Trumpa . Jednak nie chodziło o fundamentalne naruszenie międzynarodowego prawa i potencjalnych przerażających ludzkich konsekwencji. Ponownie krytyka tragicznej rewolty wobec Iranu była bardziej zaniepokojona skutecznością takiej polityki, a nie samą polityką.

 • Emi Grant

  Oceniono 10 razy -4

  "miała by"
  Ej, głąby z Czerskiej rozwijają się jak insekty.

 • mirrad67

  Oceniono 8 razy -4

  USA mogą być gotowe, by wkrótce zaatakować irańskie obiekty nuklearne w wyniku gwałtownej wymiany zagrożeń między oboma krajami, podała ABC. Jednak premier Australii Malcolm Turnbull odrzucił roszczenie jako "spekulację".
  W wydziale znajdują się najważniejsze osobistości w rządzie Malcolma Turnbulla, który uważa, że Stany Zjednoczone są "przygotowane" do zbombardowania nuklearnych obiektów Iranu. Ponure prognozy sugerują, że ruch może nastąpić już w przyszłym miesiącu.

  Raport pojawia się w czasie, gdy napięcia między Waszyngtonem a Teheranem są coraz gorsze. W jednej z ostatnich wymian zagrożeń między dwoma narodami, Iran powiedział, że wojna z nim będzie "matką wszystkich wojen". To skłoniło Donalda Trumpa do wydania ostrej odpowiedzi, ostrzegając, że Iran będzie musiał stawić czoła "konsekwencjom takim jak których niewielu w historii kiedykolwiek cierpiało ".

 • primadenko

  Oceniono 10 razy -4

  Niech tam jedzie i niech go tam sobie Putin zatrzyma

 • antykaczysta40

  Oceniono 24 razy -4

  Miejmy nadzieję, że na stałe go zaprasza.

 • chrupolek

  Oceniono 9 razy -5

  Niech Trump zaprosi Putina do USA i wsadzi go do pierdla na 666 lat #byzylosielepiej

 • jkal

  Oceniono 17 razy -5

  telefonicznie to se MOrze zamówić, ale dostawę .Nowiczoka do kolacji

 • wiktor_jerofiejew

  Oceniono 18 razy -6

  ryzy szczurek chce sobie podniesc ego ,bo do tej pory go swiat ignoruje i traktuje jak zwyrodnialca
  ktory jedynie napada na sasiadow kradnie ziemie i dobytek (Czeczenia,Gruzja ,Ukraina ) a do tego zestrzeliwuje cywilne samioloty i NIE MA odwagi tchorzliwy szczur sie do tego przyznac
  Nikt na swiecie NIE zaakceptwal grabiezy na Ukrainie nawet takie " potegi " jak Kuba , Wenezuela czy islamski wtazka w Iranie
  MoSSkal jest na swiecie izolowany i traktowany jak dzuma...

  “rosjanie to lud, który nienawidzi wolności, kocha niewolnictwo, kocha kajdany na swoich rękach i nogach, brudny fizycznie i moralnie.
  Gotowy w dowolnej chwili stłamsić wszystkich i wszystko”.

  (Iwan Szmielow – pisarz rosyjski).

 • supertlumacz

  Oceniono 6 razy -6

  Nie do Moskwy tylko do Sewastopola. Razem z Pompeo, w luku bagażowym.

 • 31.februarius

  Oceniono 10 razy -8

  Donaldzie Fredowiczu Trump,
  nie jedź do Moskwy, to podstęp,
  zrobią Ci pokazowy proces jak Bohaterce Ukrainy, pilotce Nadii Sawczenko!

  Pamiętaj, ostrzegałem!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX