Polski kierowca po amfetaminie staranował w Belgii 5 aut. Potem wyskoczył nagi z kabiny

27-letni Polak najpierw staranował ciężarówką kilka aut w belgijskim Bierbeek, potem próbował uciec z miejsca wypadku. Był pod wpływem amfetaminy.

Do wypadku doszło w ubiegły piątek w belgijskim Bierbeek, leżącym 40 kilometrów na wschód od Brukseli. Jak opisują lokalne media, rozpędzona ciężarówka, prowadzona przez Polaka uderzyła najpierw w furgonetkę i autobus, potem w kilka kolejnych aut. Dwa z nich wpadły do kanału. Rannych zostało 9 osób, wśród nich pasażerowie autobusu. 

Kierowca próbował uciec z miejsca wypadku. Wybiegł z kabiny kompletnie nagi i zaczął biec w kierunku sąsiedniej miejscowości. - Najpierw myśleliśmy, że to ktoś, kto uciekł z oddziału psychiatrycznego w okolicy. Okazało się, że to kierowca ciężarówki, który spowodował wypadek. Mężczyzna został zabrany do szpitala - mówią policjanci.

Ciężarowego mercedesa prowadził 27- letni Polak. Po badaniu okazało się, że był pod wpływem amfetaminy. 

Jeśli jesteś bardziej wymagającym czytelnikiem, to musisz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Więcej o:
Komentarze (196)
Belgia. Polski kierowca pod wpływem amfetaminy staranował 5 aut
Zaloguj się
 • motyw4

  Oceniono 83 razy 45

  Oto prawdziwy polski suweren, który powstał z kolan! Jeszcze powinien mieć na naczepie napis "Respect us"! A ostatnie słowa zarejestrowane przez czarną skrzynkę w pojeździe to "jezdę hardkorę" (albo to co krzyczał pilot Tupolewa jak walił w ziemię).

 • mapek

  Oceniono 61 razy 37

  Imigrant ubogacił Belgów.

 • wroclawianka9

  Oceniono 58 razy 36

  Co ci imigranci wyprawiają. Spokoju nie ma.

 • pislamistapolski

  Oceniono 41 razy 27

  teraz zobaczcie jak zachowaliby sie pisowskie katoliki gdyby murzyn, żółty, muzulmanin itp itd zrobil to w Polsce. Mozg ciemniaka pisowskiego polaczylby kolor skory czy wiare z innoscia do Narodu Wybranego i polecialaby piana nienawisci do murzynow, żółtków czy innowiercow z pisowskiej mordy

 • boom_wakacje_w_rzymie

  Oceniono 35 razy 27

  Czas szybko płynie po amfetaminie:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX