Prezydent Czech Milosz Zeman pijany podczas szczytu NATO? Zasnął na krześle, gdy wszyscy stali

W słowackiej prasie ukazało się zdjęcie śpiącego Milosza Zemana, prezydenta Czech. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że prezydent uciął sobie drzemkę podczas szczytu NATO.

Zdjęcie jednej ze słowackich gazet, na którym widać śpiącego Milosza Zemana, opublikował na Instagramie pisarz Mariusz Szczygieł. Na fotografii widać, jak prezydent Czech zasnął podczas szczytu NATO, mimo że przedstawiciele innych państw stoją wyprostowani, a cała sytuacja wygląda na dosyść podniosłą.

 

Milosz Zeman zasnął na krześle podczas szczytu NATO

Pisarz pozwolił sobie przy tym na komentarz i trzeba przyznać, że nie przebierał w słowach.

Szkoda mi tych Czechów, którym połowa społeczeństwa wybrała na prezydenta pijaka, podporządkowanego Putinowi. Tak jak nas mi szkoda, że „ci inni” wybrali nam na głowę państwa człowieka bez właściwości. Wracając do Zemana, wiem, że choroba alkoholowa jest czymś poważnym i należy mu współczuć, niemniej ten obrazek nie budzi we mnie żadnego współczucia, ani do Czechów, ani do ich prezydenta

- napisał Szczygieł. Zwrócił przy tym uwagę, że na oficjalnej fotografii prezydenta Czech w ogóle nie widać.

O domniemanym problemie z alkoholem Milosza Zemana mówi się nie od dzisiaj. Tutaj widzimy prezydenta Czech podczas oficjalnych uroczystości kilka lat temu: 

 

Chwiejny krok Jean-Claude Junckera na szczycie NATO 

Przypomnijmy, że podczas ostatniego szczytu NATO w Brukseli dziwnie zachowywał się również Jean-Claude Juncker. Szef Komisji Europejskiej słaniał się na nogach, musieli podtrzymywać go inny politycy.

Dlaczego Jean-Claude Juncker chwiał się na szczycie NATO? Spytaliśmy polskich polityków z Brukseli>>>

Oficjalne wyjaśnienie jego zachowania to atak rwy kulszowej. Wielu polityków w kuluarach jednak zgodnie przyznaje, że za zachowanie Junckera odpowiada alkohol.

Jeśli jesteś bardziej wymagającym czytelnikiem, to musisz wypróbować nasz nowy newsletter >>>

Jean-Claude Juncker wściekły na Parlament Europejski: "To jest śmieszne! Parlament się ośmieszył"

Więcej o:
Komentarze (212)
Prezydent Czech Milosz Zeman zasnął na krześle podczas szczytu NATO
Zaloguj się
 • mietekkowalski

  Oceniono 59 razy 23

  Porównajcie sobie artykuł o Junckerze, a ten dzisiejszy. Tutaj pijak, tam dziwne zachowanie.

 • smiki48

  Oceniono 32 razy 16

  Zeman był pod wpływem środków znieczulających rwę kulszową. On kropli alkoholu do ust nie bierze. Dokładnie tak samo jak Juncker.

 • czechy11

  Oceniono 72 razy 16

  W Czechach pijak, w Polsce typ bez kręgosłupa zasad i bez żadnego poziomu, na Węgrzech krzykacz twórca złodziejskiego modelu opartego na gigantycznej korupcji i nepotyzmie. Niezłe te idole kaczystowskiego reżimu.

 • kastoripollux

  Oceniono 30 razy 12

  Czyli Kwach nie jest osamotniony. Junkers ostatnio też dał w palnik, tak że go musieli giermkowie podtrzymywać. Lejcyn chlał i przepił pół Rassii. Nie zapominajmy również o prezydĘcie tysiąclecia, który gustował w małpkach i nawet z powodu nich nie przyszedł na tydzień kultury beskidzkiej w Wiśle, a co tu dużo mówić spóźnił się również na samolot do Smoleńska co przypłaciło życiem oprócz niego jeszcze 95 osób. Jak to mówiła Halszka "wódko pozwól żyć".

 • igor_terleg

  Oceniono 23 razy 11

  Piękne jak można napisać o Czechach kilka książek i nie zrozumieć absolutnie nic. Czesi wybrali Zemana nie dlatego, że jest to "pijak podporządkowany Putinowi" - nie jest ani jednym, ani drugim, tylko dlatego, że był to najlepszy z kandydatów. Chociaż prawdą jest, że wielu Czechów też wkurzył mocno, dlatego w pierwszej turze dostał tylko 38%. W drugiej turze, gdy było możliwe, że wygra pacynka Drahoš, do wyborów poszli także i ci Czesi, którzy zazwyczaj nie chodzą, a także wielu wyborców innych kandydatów z pierwszej tury głosowało właśnie na Zemana. Nie dlatego, że go kochają, ale dlatego, że o ile Zeman jest politykiem samodzielnym, politycznym mistrzem wagi ciężkiej, Drahoš był wyraźnie kandydatem sztucznie wykreowanym przez media z niczego.

  Czesi się okazali rozsądniejsi niż Francuzi, którzy takiego mydłka, pusty wytwór medialnej papki na prezydenta wybrali.

 • gr_ub_y

  Oceniono 62 razy 10

  Zrozumieć Gazetę:

  "Milosz Zeman pijany podczas szczytu NATO",

  "Dziwne zachowanie Junckera na szczycie NATO".

 • g.m.jackie

  Oceniono 15 razy 9

  Dobre, zasnął i od razu pijany. Junkera nie potrafiącego kroku broniliście

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX