41-letnia Polka zaginęła w Pomorie w Bułgarii. Trwają poszukiwania Aleksandry Fulary

Od 30 czerwca nikt nie może odnaleźć 41-letniej Polki. Aleksandra Barbara Fulara zaginęła w miejscowości Pomorie w Bułgarii, niedaleko Burgas.

Fundacja Itaka, policja, ambasada RP w Sofii, a także lokalne władze poszukują 41-letniej Polki. Ostatni raz Aleksandra Barbara Fulara była widziana w Pomorie w Bułgarii 30 czerwca, około godz. 17, później słuch po niej zaginął.

Kobieta ma 160 centymetrów wzrostu i brązowe oczy, w dniu, gdy ostatni raz ją widziano, była ubrana w czarno-biało-zieloną sukienkę i japonki.

Ktokolwiek widział zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z Fundacją ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych +48 22 654 70 70.

Portal "24 czasa" opisuje, że 41-latka przebywała w Bułgarii na wakacjach z rodziną, dziećmi i mężem. Aleksandra Fulara na co dzień jest trenerką karate.

Więcej o:
Komentarze (37)
Polka zaginęła w Bułgarii. Poszukiwania Aleksandry Fulary
Zaloguj się
 • loneman

  Oceniono 9 razy 7

  Smiejcie sie smiejcie a w tym czasie najwiecej ludzi znika i bywa czesto - na zawsze gdy chodzi o dosc mloda kobiete, powod wiadomy - ktos z gnojow forumowych chcialby sobie pokpic z takiej tragedii we wlasnej rodzinie ??

 • Dudu Bubu

  Oceniono 14 razy 6

  okazja dla ruskich trolli skłócić nas trochę z Bułgarami dla odmiany. kto pił wino w Pirinie z lokalnymi, to zawsze będzie ich kochał, fajny naród.

 • Dudu Bubu

  Oceniono 10 razy 2

  okazja dla ruskich trolli skłócić nas trochę z Bułgarami dla odmiany. kto pił wino w Pirinie z lokalnymi, to zawsze będzie ich kochał, fajny naród.

 • brods

  Oceniono 12 razy 0

  większość komentarzy debilna ... , ale do Bułgari się nie jeżdzi .... , no ... chyba że tranzytem .....

 • ochujek

  Oceniono 10 razy -2

  Pewnie dorabia na plantacji pomidorów. Kto może ucieka z Wolski.

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 10 razy -2

  A tego w Szwecji znalezli?

 • zigzaur

  Oceniono 7 razy -3

  Alexandra Maria Lara - rumuńska aktorka o niemieckich korzeniach. Znana z roli sekretarki w "Untergangu" oraz pani Walewskiej w serialu o Napoleonie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX