19-letnia Polka zamordowana w Niemczech. Oprawcą okazał się były partner dziewczyny

Niemiecka policja

Niemiecka policja (Fot. Bartłomiej Barczyk / Agencja Gazeta)

Mieszkająca w Niemczech 19-letnia Polka została zamordowana. Oprawcą okazał się były partner dziewczyny. Młoda kobieta osierociła synka.

Morderstwo w zachodnich Niemczech. 19-letnią Polkę zamordował jej były partner

Do tragedii doszło w miejscowości Neustadt an der Weinstraße w zachodnich Niemczech. Jak podaje niemiecki dziennik „Bild” pochodząca z Jastrzębia-Zdroju Nikola miała 7-miesięcznego synka, którego ojcem był Osman Y. Ojciec dziecka i były partner kobiety stosował wobec niej przemoc fizyczną, dlatego dziewczyna zdecydowała się od niego odejść. W rozmowie z "Bildem" koleżanka zamordowanej powiedziała, że w trakcie ciąży jej partner pobił ją tak dotkliwie, że prawie straciła dziecko. Sąd zdecydował jednak o zawieszeniu kary wobec oprawcy.

Ucieczka od brutalnego partnera. Ofiara morderstwa uciekła przed przemocą fizyczną

19-letnia Nikola przeprowadziła się do Neustadt an der Weinstraße trzy miesiące temu, zabierając ze sobą siedmiomiesięcznego syna. Jak donosi niemiecka prasa, dziewczyna miała tam zamieszkać z nowym chłopakiem. Jej były partner nie mógł się pogodzić z rozpadem ich związku. W nocy z 9 na 10 lipca zdecydował się na drastyczny krok. Przyszedł do bloku, w którym mieszkała jego była dziewczyna i zaatakował ją nożem.

Śmierć 19-letniej Nikoli. Sąsiad próbował ją uratować, sam został ranny

22-letni Osman Y. rzucił się na byłą partnerkę na klatce schodowej i zadał jej kilkanaście ciosów nożem. W wyniku ataku ranny został sąsiad dziewczyny, który próbował pomóc 19-latce. Kiedy karetka przyjechała na miejsce zdarzenia, było już za późno. Agresora zatrzymano kilka godzin później. Dziecko zamordowanej kobiety trafiło pod opiekę babci.

Te zwierzęta żyją w lasach, rozpoznasz je bez problemu?
1/16Na początek coś naprawdę łatwego. Na zdjęciu jest:
Zobacz także
  • Olsztynek. Makabryczne odkrycie policji. Czy znaleziony w lesie szkielet to zaginiony 20 lat temu mężczyzna? Olsztynek. Makabryczne odkrycie. W lesie wykopano ludzki szkielet zawinięty w worek
  • Redoine Faid uciekł z więzienia helikopterem Brawurowa ucieczka z więzienia w Reau. Skazany za morderstwo odleciał helikopterem
  • Władysław Mazurkiewicz Mógł zamordować nawet 30 osób. Mówią o nim polski seryjny zabójca-dżentelmen

Najnowsze informacje