Tajlandia. Trener uwięziony w jaskini bardzo osłabiony. Oddawał jedzenie i wodę chłopcom

Spośród wszystkich osób uwięzionych w jaskini w Tajlandii najbardziej osłabiony jest 25-letni trener - informują media. Mężczyzna w czasie pobytu w jaskini miał oddawać chłopcom swoje jedzenie i wodę.

W jaskini w Tajlandii obecnie znajduje się pięć osób: 25-letni trener oraz czterech członków drużyny piłkarskiej. Akcja ratunkowa została zawieszona w poniedziałek na noc. Wznowiono ją we wtorek. 

Tajlandia. Trener oddawał jedzenie i wodę

Według informacji przekazanej przez BBC, to właśnie trener na tę chwilę jest najbardziej osłabiony. 25-letni Ekapol Chantawong miał oddawać swoje jedzenie i wodę chłopcom, w związku z tym jego stan zdrowia może być gorszy niż pozostałych.

Tajlandia. Tak wygląda ratowanie chłopców w jaskini >>>

Pod koniec ubiegłego tygodnia chłopcy uwięzieni w jaskini w Tajlandii przekazali przez ratowników listy do swoich rodzin. Swoją korespondencję przekazał również 25-letni trener. Przeprosił on rodziców dzieci, że doszło do takiej sytuacji i zadeklarował, że będzie się nimi opiekował najlepiej, jak potrafi.

W jaskini w Tajlandii uwięzionych jest pięć osób

Przypomnijmy, że podczas dzisiejszej akcji ratunkowej udało się wydostać z jaskini w Tajlandii kolejne cztery osoby. Łącznie uratowanych zostało ośmiu nastolatków. W jaskini zostało jeszcze wiec czterech chłopców i 25-letni trener. 

Elon Musk testuje "kabinę ratunkową" dla chłopców z jaskini. Powstała z części rakiety Falcon

Więcej o:
Komentarze (70)
Tajlandia. Trener uwięziony w jaskini oddawał jedzenie i wodę chłopcom
Zaloguj się
 • joanna_can

  Oceniono 43 razy 27

  Cały świat się cieszy z sukcesu akcji ratunkowej i śledzi pilnie każdy krok... Cały świat z wyjątkiem paru idiotów na tym forum. Jak zwykle, Polacy. Nikt nie obarcza winą trenera... Nikt z wyjątkiem (jak zwykle) niedorozwiniętych Polaków, którzy nie rozumieją siły deszczu monsunowego i nie są w stanie ogarnąć, jak do wypadku mogło dojść. Ej, Rodacy, ogarnijcie się! Przestańcie być chamscy, piszcie tylko wtedy, kiedy macie coś do powiedzenia i tylko na temat (nie o bolszewikach) i przede wszystkim wykazujcie życzliwe zainteresowanie, nie obrzydliwy sarkazm i brak empatii.

 • Jan Kos

  Oceniono 29 razy 13

  U nas "manager" którego wybrał suweren zakręca wodę w kranie niepełnosprawnym. Ale czego tu się spodziewać po katoliku wychowanym na radiu ojca dyrektora

 • farsizm

  Oceniono 24 razy 10

  Podziwiam trenera, za to że utrzymał chłopców w przyzwoitej kondycji psychicznej. Sam musi mieś nerwy ze stali, że to wytrzymuje. Ale dziwi mnie po co w tak niebezpieczne miejsce ich zaprowadził. Czy intuicja mu nic nie podpowiadała ?

 • e50504

  Oceniono 35 razy 9

  Panu Muskowi chyba mało czasu zostało żeby przehyperloopować się dynamicznie za pomocą tego kawałka plastiku co wrzucił na twittera

 • jebnelem

  Oceniono 16 razy 2

  Super Ludzie! Gdyby to było w Polsce, pierwszy byłby w jaskini Duda ze swoją Dudą

 • ok1111111

  Oceniono 22 razy 2

  A powinien - jak kiedyś Śmigły Rydz - zwiać pierwszy. Pod pretekstem ratowania proporczyka drużyny.

 • byann

  0

  Powinien teraz przylecieć Musk na swojej rakiecie, wyjechać z niej Teslą i przyjąć podziękowania za swoje zaangażowanie. A potem wysłać tajskich chłopców do kopania litu na akumulatory litowo-jonowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX