"Jest chemia". Trump o przywódcy Korei Płn. Komentuje też rozdzielanie rodzin imigrantów

Donald Trump udzielił wywiadu telewizji Fox News. Dużą część wypowiedzi poświęcił amerykańskiej polityce międzynarodowej.

Donald Trump w wywiadzie dla Fox News mówił między innymi o efektach rozmów z Kim Dzong Unem. - Jest między nami chemia - powiedział. Jego zdaniem, władze Korei Północnej "bardzo poważnie traktują sprawę denuklearyzacji".

Donald Trump broni polityki celnej

Donald Trump odniósł się także do nowej amerykańskiej polityki celnej. Bronił decyzji o wprowadzeniu nowych podatków na stal i aluminium oraz inne produkty wobec Kanady, krajów unijnych i Meksyku. Trump uważa, że dotychczasowe zasady były niekorzystne dla Stanów Zjednoczonych. Jako przykład podał sprawę eksportu samochodów.

Donald Trump zagroził też sankcjami europejskim firmom, które współpracują z Iranem, oraz oskarżył kraje zrzeszone w organizacji OPEC o sztuczne zawyżanie cen ropy.

Sąd Najwyższy - niedługo nominacja

Komentując tematy krajowe prezydent odniósł do sprawy rozdzielania rodzin nielegalnych imigrantów. Powiedział, że nie obawia się, by miało to wpływ na sondaże poparcia dla Republikanów. 

Przypomnijmy, tydzień temu Donald Trump podpisał dekret, który ma zakończyć  odbieranie dzieci imigrantom na granicy i umieszczanie ich w schroniskach. Możliwe, że spory wpływ na decyzję prezydenta USA miała jego żona, Melania Trump.

CZYTAJ TEŻ:

Donald Trump zapowiedział też, że niebawem ogłosi nominację nowego sędziego do Sądu Najwyższego.

Krwawa kampania w Meksyku. Przed wyborami zginęło już 132 polityków. Wyborcy chcą zmian

Więcej o:
Komentarze (36)
"Jest między nami chemia". Trump o przywódcy Korei Płn. Komentuje rozdzielanie rodzin imigrantów
Zaloguj się
 • agnrodis

  Oceniono 15 razy 11

  Dziwne, ze nie rzucal miesem w Clinton... przeciec ona weglug Trumpa jest wszystkiemu winna, kryzysowi i dzieleniu rodzin rowniez..... dokladnie tak jak PiS o wszystko obwinia Tuska!!!! Technika wyniesiona od Ruskich (?), klamac i oczerniac jak tyko sie da i nauczyc ludzi nienawisci do opozycji.

 • agnrodis

  Oceniono 14 razy 10

  Z jednym sie zgadzam, miedzy Trumpem i Kimem jest chemia, obaj to psychopaci z zapedami dyktatorskimi, tylko dzialaja w roznych srodowiskach. Ciekawe, czy Trumpowi uda sie zrobic z USA Koree Pln., a jezeli tak, to ile mu to zajmie?

 • rymanx

  Oceniono 13 razy 7

  Jest chemia ale oczywiście swój wszędzie rozpozna swojego i lgnie jak mucha do gówna...

 • wagadudu

  Oceniono 10 razy 4

  Debil. Ta chemia to chyba nowiczok...

 • jozbieszczad

  Oceniono 12 razy 4

  To dziwne .
  Inne serwisy zwróciły uwagę na inne słowa prez usa :

  " Unia Europejska jest chyba tak samo szkodliwa jak Chiny, tylko że jest mniejsza. To, co z nami robią, jest straszne - odparł prezydent. - Proszę spojrzeć, co robią z naszymi rolnikami, nie chcą naszych produktów rolnych - zwrócił uwagę Trump."

  che,che,che

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX