Mundial 2018. Na Meczu Polska - Japonia Agata Duda kibicowała z całych sił

Andrzej Duda mecz Polska - Litwa oglądał na Łotwie, razem z Polakami mieszkającymi w tym kraju. Agata Duda kibicowała razem z nimi.

Agata Duda dała się ponieść sportowym emocjom - na to wskazują zdjęcia z meczu Polska - Japonia, jakie pojawiły się Twitterze Kancelarii Prezydenta RP. 

Agata Duda i Agata Duda kibicowali z polskimi symbolami

Agata Duda ostatni występ polskiej reprezentacji oglądała na Łotwie, razem z polską społecznością i oczywiście z Andrzejem Dudą. Prezydent na mecz przywdział biało-czerwony szalik. Agata Duda też nie zapomniała o akcentach patriotycznych - była ubrana w koszulkę z godłem Polski.

Mecz Polska - Japonia. Oglądalność w TVP

Agata Duda i Andrzej Duda dołączyli tym samym do milionów kibicujących Polaków. Jak podał prezes TVP Jacek Kurski, mecz Polska - Japonia oglądało w TVP średnio 11,591 mln widzów (w momencie największej oglądalności 14,703 mln). To wyniki własnych pomiarów Telewizji Polskiej. 

Andrzej Duda na Łotwie

Czwartek to drugi dzień wizyty prezydenta Andrzeja Dudy na Łotwie. Wraz z ministrem obrony narodowej Mariuszem Błaszczakiem spotkał się z polskimi żołnierzami stacjonującymi w tym kraju. Później udał się na spotkanie z Polakami w Dyneburgu. To w tej miejscowości mieszka największa liczba naszych rodaków. Stanowią oni blisko 15 procent wszystkich mieszkańców tego prawie stutysięcznego miasta. 

Więcej o:
Komentarze (44)
Mundial 2018. Mecz Polska - Japonia oglądał Andrzej Duda. Agata Duda też kibicowała
Zaloguj się
 • grobelozaur

  Oceniono 24 razy 16

  zawsze jak żenujące plastikowe marionetki próbują ocieplić swój wizerunek błaznów Polska dostaje niezłe wciery, dlatego "Andrzeja Judę" (jak go określają na 'prawym twitterze) uprasza się, żeby przestał pojawiać się publicznie.

 • yaspiman

  Oceniono 12 razy 10

  durny prezydent i idiotka jego żona.
  super się dobrali.

 • kloss8

  Oceniono 10 razy 10

  Myślała że to finał.

 • antropoid

  Oceniono 18 razy 10

  Tak, wiemy - pisiory lubią klęski i "honor"...

 • motyw4

  Oceniono 11 razy 9

  Żałosna kreatura, tylko tyle zostało tej hehe "pierwszej damie", żonie buraka, bez własnego zdania i kręgosłupa. Wyrazistości i charyzmy ma tyle co deska klozetowa w publicznym kiblu. Więc niech sobie jeszcze poskacze i się nacieszy, co jej innego zostało? Na szacunek raczej nie może liczyć...

 • bkg11

  Oceniono 11 razy 9

  Państwo Dupowie, przepraszam Dudowie przestaną się lansować na polskiej reprezentacji. Porażka ma jednak swoje dobre strony.

 • devon_rex

  Oceniono 11 razy 9

  Żenująca pokazówka

 • ax-les-thermes

  Oceniono 10 razy 8

  Za mojich mlodych lat, to sie nazywalo MECZ O PIETRUSZKE. Nigdy bym nie przypuszal ze pietruszke bedzie mozna porownywac z wolskim honorem.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 16 razy 8

  Czy ten przestępca podający się za prezydenta kiedyś pracuje czy tylko jak Leszek Kaczyński chleje za pieniądze Polaków?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX