Wyjechał na drogę bojowym wozem piechoty. Pojazd wpadł w drift i zmiażdżył volkswagena

Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się na drodze niedaleko Grodna na Białorusi. Prawdopodobnie na skutek błędu, kierujący bojowym wozem piechoty (BWP) stracił panowanie nad pojazdem i zmiażdżył cywilny samochód.

Na nagraniu z kamery rejestratora widać, jak jeden z pojazdów BWP poruszających się w kolumnie, przecina jezdnię i wpada w drift - pisze białoruski serwis autogrodno.by. Następnie, zapewne ku przerażeniu oczekujących na wznowienie ruchu kierowców, rozpędzony pojazd zmierza w ich stronę. Szalona przejażdżka kończy się zmiażdżeniem volkswagena polo.

Kierowca samochodu może mówić o wielkim szczęściu, bo z groźnie wyglądającego wypadku wyszedł praktycznie bez szwanku. Fotel na którym siedział mężczyzna zwyczajnie się złamał, co prawdopodobnie ocaliło mu życie.

 

Okazuje się, że poszkodowany kierowca volkswagena natychmiast otrzymał od wojska rekompensatę za straty materialne.

Po wypadku białoruskie ministerstwo obrony w wydanym komunikacie napisało, że wina lezy po stronie kierującego wozem bojowym piechoty, który nie poradził sobie z zadaniem i spowodował zderzenie z cywilnym autem.

Korzystając z telefonu za kółkiem, zwiększasz ryzyko wypadku aż 23 razy


 

Więcej o:
Komentarze (74)
Bojowy wóz piechoty wpadł w drift i zmiażdżył volkswagena
Zaloguj się
 • satur9

  Oceniono 57 razy 53

  "Okazuje się, że poszkodowany kierowca volkswagena natychmiast otrzymał od wojska rekompensatę za straty materialne. Po wypadku białoruskie ministerstwo obrony w wydanym komunikacie napisało, że wina lezy po stronie kierującego wozem bojowym piechoty, który nie poradził sobie z zadaniem i spowodował zderzenie z cywilnym autem."

  Porównując to do słynnego nocnego spotkania naszej makijażowej premier ze zdradzieckim Seicento, wygląda na to, że Białoruś ma nieco bardziej cywilizowane standardy postępowania w takich przypadkach.

 • septyczny

  Oceniono 47 razy 41

  Wpadł w drift? Litości... Po prostu wpadł w poślizg, do tego niekontrolowany... A definicję słowa drift proponuję sprawdzić choćby na wiki...

 • kastoripollux

  Oceniono 28 razy 20

  A u nas byłby winien kierowca tego seicento. Oj daleko nam do Białorusi.

 • jack_flash

  Oceniono 23 razy 19

  Gorzej, gdyby zniszczyli komuś makijaż, droższy od VW.

 • bb7676

  Oceniono 24 razy 14

  w polszy uzyskanie odszkodowania za podobny wypadek od wojska zajmuje lata i wymaga wynajęcia bardzo drogich prawników

 • Kasper Hanus

  Oceniono 11 razy 11

  Co do znaczy wpadł w drift? Wpadać można co najwyżej w poślizg w tym kontekście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX