19-letni Polak staranował radiowóz w Holandii. Okazało się, że od 11 godzin prowadził auto

19-letni Polak został zatrzymany przez policję z Holandii. Mężczyzna wcześniej staranował radiowóz na autostradzie A1. Funkcjonariusze podejrzewali, że może być pijany, jednak okazało się, że wszystko spowodowane było przemęczeniem: od 11 godzin prowadził auto.

Policja w środę rano została skierowana na autostradę A1 niedaleko miejscowości Eemnes w Holandii. Patrol wysłano tam po zgłoszeniach dotyczących dziwnie jadącego samochodu dostawczego, który co jakiś czas przejeżdżał linię autostrady - pojawiło się podejrzenie, że kierowca auta może być pijany.

W tamtym rejonie już pojawiły się korki (A1 to autostrada, którą można dotrzeć do Amsterdamu), a auta poruszały się z niewielką prędkością. Gdy policjanci z Eemnes namierzyli samochód dostawczy, próbowali zatrzymać auto. Kierowca jednak nie reagował na ich sygnały i ostatecznie staranował radiowóz. Własnie mała prędkość sprawiła, że nikomu nic się nie stało.

19-letni Polak zatrzymany w Holandii

Jak podaje holenderska policja, kierowcą samochodu był 19-letni Polak. Funkcjonariusze z Eemnes opisują, że od razu został zabrany na komisariat, gdzie sprawdzono go pod kątem obecności narkotyków bądź alkoholu w organizmie. Okazało się, że Polak był trzeźwy, badanie na narkotyki także wyszło negatywnie.

Dopiero po policyjnej kontroli wyszło na jaw, że 19-latek był po prostu wyczerpany, ponieważ od 11 godzin prowadził auto. Stąd też jego dziwne zachowanie na autostradzie, najprawdopodobniej przysypiał za kółkiem. Młody Polak został zatrzymany przez holenderską policję i odpowie za spowodowanie utrudnień i niebezpieczeństwa na drodze.

Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy

Więcej o:
Komentarze (28)
Holandia. 19-letni Polak staranował radiowóz. Jechał przez 11 godzin
Zaloguj się
 • krzysztof_ptk

  Oceniono 38 razy 26

  Od dwóch miesięcy miał prawo jazdy, chciał pokazać szefowi że potrafi w jedną noc dojechać po kwiaty i tej samej nocy wrócić do Ełku...

 • b.szrama

  Oceniono 7 razy 5

  Pewnie jeździł dla "Dromy",z pewnością 16 godzin wcześniej zjechał z Holandii,załadował i musiał ruszyć ponownie.

 • karl.franc

  Oceniono 5 razy 1

  dlaczego nikt sie nie domaga tego zeby napisali jaka religie wyznaje?
  gdyby bylo obywatel holandii, to zaloze sie ze wszyscy by wyzywali goscia od koz.... i domagali sie podania wyznawanej przez niego religii

 • shtalman

  Oceniono 13 razy 1

  19 lat a już zmęczony jak prezes tysiąclecia

 • 600ps

  0

  Polak zwlaszcza nalezacy do pisu potrafi pokazac na co go stac.

 • tenare

  Oceniono 6 razy 0

  Janusz nie zmieścił się w czasie.

 • marcin1948

  Oceniono 7 razy -1

  Jakie jest marzenie czerskich politruków?
  Takie żeby ten Polak wjechał w tłum waginosceptyków na paradzie równości i krzyczał "White Pride" :)

 • choir

  Oceniono 8 razy -6

  Ja obiłem trasę z i do Holandii, czasami przez 14 godzin. Jakie przysypianie po 11 godzinach ? Kierowca po prostu bez przerwy zrobił trasę Holandia-Polska-Holandia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX