Mundial 2018. Niesamowita historia przed meczem Polska-Senegal. Rosjanin oddał Polakowi bilet

Ta sytuacja podczas Mundialu wydarzyła się naprawdę. Tuż przed meczem Polska-Senegal pewien Rosjanin oddał bilet jednemu z Polaków, którzy stali przed stadionem Spartaka. Zrobił to z wdzięczności.

Tuż przed moskiewskim stadionem Spartaka przed meczem Polska-Senegal reporter TVN24 Paweł Łukasik spotkał Rosjanina, który chciał oddać bilet na mecz jednemu z Polaków. Ta historia z Mundialu brzmi jak hasło polskiej reprezentacji - "Łączy nas piłka".

Mundial 2018. Polska-Senegal

Rosjanin zrobił to z wdzięczności. Okazało się, że gdy sześć lat temu był razem z kolegą w Polsce na Euro, sam otrzymał podobną pomoc. Mężczyźni mieli wtedy tylko jeden bilet. Drugi otrzymali od pewnego Polaka, dzięki czemu obaj obejrzeli mecz.

Właśnie z tego powodu Rosjanin stanął we wtorek przed stadionem, by oddać bilet Polakowi. Reporter TVN24 pomógł mężczyźnie odszukać potrzebującego, dzięki czemu jeden z naszych rodaków mógł obejrzeć na żywo mecz Polska-Senegal.

Obdarowany początkowo nie wierzył w swoje szczęście. Gdy Rosjanin przekazał Polakowi bilet, mężczyźni uścisnęli sobie ręce. - Dziękuję za tamtego człowieka - powiedział Rosjanin.

- Dziwna sytuacja. Ale jestem mile zaskoczony. Bracia Słowianie. Dziękuję bardzo - powiedział nasz rodak.

STUDIO MUNDIAL SPORT.PL. "Polska dawaj!". Wiśniowski o kadrze przed MŚ: Oni nie są zestresowani. Oni są skoncentrowani. Atmosfera jest lepsza niż przed Euro

Więcej o:
Komentarze (71)
Mundial 2018. Mecz Polska-Senegal. Rosjanin oddał Polakowi bilet
Zaloguj się
 • ksywa

  Oceniono 24 razy 8

  Honorowy do bólu ten Rosjanin. Widać nie chce mieć długu u Polaków;-)

 • ochujek

  Oceniono 13 razy 7

  Wygląda na to że dobrze zna polską drużynę i chciał pośmiać się z obdarowanego. Trafił w punkt.

 • Paul S

  Oceniono 6 razy 6

  Rosjanie w wersji cywilnej są w porządku. Polska pozbędzie się Piścioła, oni Kremla, i będzie dobrze. Ciekawe, jak wyglądała by Ruś, gdyby zjednoczyła ją nie mongolska wiocha, ale Nowogród, Kijów, Litwa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX