Komentarze (113)
Pokojowa Nagroda Nobla. Nominacja dla Anny Alboth za Civil March For Aleppo
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kochamwyborcza2

  Oceniono 17 razy 1

  Na nic wasze zaklęcia czerscy. Nie będziemy przyjmować astrofizyków.

 • nino.rota

  Oceniono 21 razy 1

  Po primo Pokojowa Nagroda Nobla po wreczeniu jej Obamie ktory prowadzil wojny na Bliskim Wsch destabilizujac ten rejon swiata zostala calkowicie skompromitowana.
  Po secundo lewackie marsze w niczym nie pomagaja realnie tym ludziom.
  Po tertio - pomagajmy tam na miejscu.

 • vomiting_frog

  Oceniono 4 razy 0

  Ja bym jednak chwile poczekał i sprawdził na pewno czy to będzie miało pokojowe efekty.

 • kanonia1939

  Oceniono 6 razy 0

  A dlaczego nie nominowano Kempy Beaty?

 • dar61

  Oceniono 1 raz -1

  Metody pokojowe w czasie wojny z uchodźcami - zawsze warte pochwały.

  ****
  '...zajęło im 232 dni, niezależnie od warunków pogodowych, w czasie których przekroczyli granice...' [warunki uczasowione]
  ?

  Znajdź różnicę znaczeń, Redakcjo:
  ...zajęło im 232 dni, w czasie których, niezależnie od warunków pogodowych, przekroczyli granice...
  ...zajęło im 232 dni (niezależnie od warunków pogodowych), w czasie któryce przekroczyli granice...
  ...zajęło im 232 dni - niezależnie od warunków pogodowych - w czasie których przekroczyli granice...

 • dobrylos

  Oceniono 9 razy -1

  W 2016r została zgwałcona, zamordowana i wrzucona do rzeki przez afgańskiego uchodźcę 19 letnia Niemka Maria Ladenburger, zaangażowana w pomoc imigrantom.To jedna z wielu kobiet zabitych w Europie przez tych którym okazano pomoc.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 15 razy -1

  A myślałem, że poszli do Aleppo i tam walczyli ze sk... którzy masowo mordowali niewinnych ludzi ... a tu jacyś pożyteczni idioci przeszli sobie z buta pół Europy

 • isiah.thomas

  Oceniono 7 razy -1

  Bez przesady.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 27 razy -1

  Taka inicjatywa, że ból du*y prawaków zaraz będzie słychać z orbity :D

 • sosna_pospolita

  Oceniono 14 razy -2

  przeciez powinni plynac a nie isc

 • dziadekjam

  Oceniono 8 razy -2

  "Pokojowa Nagroda Nobla, tak jak inne nagrody ustanowione przez szwedzkiego wynalazcę Alfreda Nobla (wyjątkiem jest powstała w 1968 roku nagroda w dziedzinie ekonomii), jest wręczana zawsze 10 grudnia.

  W oficjalnej uroczystości bierze udział król Szwecji, który osobiście wręcza nagrodę Nobla. Komitet Noblowski jeszcze przed 10 grudnia ogłasza, kto jest laureatem nagrody."
  ===================================================================
  Pozwolę sobie zauważyuć, że Pokojową Nagrodę Nobla wręcza król Norwegii w Oslo...

 • qawsedrftg

  Oceniono 10 razy -2

  Alle sind wilkommen! Kein Mensch ist illegal!

  Wir kapitulieren nie! Hasło dr Goebbelsa znowu przydatne. Kolejne ideologicznie motywowane szaleństwo Niemców powoduje demolkę Europy. Tym razem chyba już na dobre...

 • norbertrabarbar

  Oceniono 16 razy -2

  Słyszeliście, że Beata Szydło za jedną wizytę wizażystki
  zapłaciła z państwowych pieniędzy 49 000PLN?

  Myślicie, że jej się należało?
  Tej wizażystce czy się należało?

 • aaa.dziewczyny.zatrudnie

  Oceniono 22 razy -2

  Trzeba ją nominować do nagrody Darwina.

 • tojestbardzoproste

  Oceniono 30 razy -2

  A wzięła kilku na swoje utrzymanie i odpowiedzialność, czy jak zwykle lans w świetle kamer i fejsów, a tzw uchodźcami niech się zajmie kto inny!!??

 • losiu4

  Oceniono 9 razy -3

  nobel za spacerek... mam nadzieję ze mimo całej śmieszności w ostatnich latach aż tak nisko nie upadną ci z komisji przyznającej nagrodę pokojową

  Pozdrawiam

  Losiu

 • Mirek Kr.

  Oceniono 5 razy -3

  Po przybyciu na miejsce powinni jeszcze kogoś zgwałcić, komuś kosę ożenić. Potem spytać o socjal. W międzyczasie kradzieże i katolpatrole. Ma być przecież jak w drodze do Niemiec!

 • makary_firsztuk

  Oceniono 13 razy -3

  (...) Cel był jeden - dotrzeć do granic Syrii pieszo, odtwarzając tym samym drogę, jaką muszą pokonywać uchodźcy (...) - fantasmagorie mające na celu zdjęcie odpowiedzialności z podżegaczy wojennych i przeniesienie jej na barki bogu ducha winnych ludzi w Europie. Bardzo wygodne dla Sorosa.

 • sosna_pospolita

  Oceniono 11 razy -3

  i w jaki spos. ten marsz pomogl rodzinow Aleppo ?

  Bo np. akcja "rodzina rodzinie" to i owszem:
  Caritas Polska podjęła decyzję o kontynuacji programu „Rodzina rodzina” w roku 2018 ze względu na nadal dramatyczną sytuację tysięcy syryjskich rodzin – ofiar konfliktu wojennego. Oznacza to, że potrzebujące pomocy rodziny z Aleppo, Maluli, Homes i Hasaki nadal będą otrzymywać pomoc od Caritas Polska.

  Dzięki ogromnej hojności Polaków, obecnie Caritas Polska udziela regularnej pomocy około 9 tysiącom syryjskich rodzin. Otrzymują one zapomogi finansowe w wysokości od 30.000 do 50.000 syryjskich funtów (w zależności od liczby osób w rodzinie). Jednocześnie, abyśmy mogli nadal pomagać, zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie tej największej akcji pomocowej w historii Polski.

 • bart5554

  Oceniono 15 razy -3

  Pokojową nagrodę Nobla dostał też Obama....

  ==

  Kryzys imigracyjny ponownie rozpala Europę

  Problem nielegalnej imigracji oraz bezpieczeństwa granic rozgrzewa europejską scenę polityczną. W ostatnich dniach najgłośniejsze były sprawy statku “Aquarius” na Morzu Śródziemnym oraz relacji pomiędzy dwiema współrządzącymi partiami chadeckimi w Niemczech CDU-CSU, właśnie wokół problemu kontroli na granicach. W mniejszej skali napływ nielegalnych imigrantów jest również obserwowany na polskich granicach. Jak widać, kryzys migracyjny z 2015 r. ewidentnie nadal wpływa na agendę codziennych działań służb, ale także kluczowych polityków oraz całych społeczeństw na starym kontynencie.

  Wydawana w Madrycie gazeta wskazała, że “Aquarius” stał się przedmiotem poważnej “bitwy” na słowa. Gazeta cytuje włoską deputowaną Marę Bizzotto, która w związku z konfliktem wokół statku z migrantami powiedziała, że prezydent Francji Emmanuel Macron “przed mówieniem o Włoszech i Włochach powinien umyć usta mydłem”. “El Confidencial” wskazuje na nieprzejednaną postawę “państw Grupy Wyszehradzkiej, które popierają zamknięcie granic unijnych” przed migrantami. Zauważa jednak, że za opcją tą opowiada się już coraz więcej ośrodków politycznych w Europie Zachodniej. Wymienia wśród nich rządy Włoch, Austrii, a także Belgii.

  (..) Dziennik “La Gaceta” uważa, że niekontrolowane przyjmowanie migrantów może doprowadzić do tak głębokich podziałów w UE, że zagrozi to jej istnieniu.

  www.infosecurity24.pl/kryzys-imigracyjny-ponownie-rozpala-europe

 • kocurimysza

  Oceniono 7 razy -3

  Jaka to Polaka to ABU , ABU , ZNOW POLITYKA GORA !

 • typowy.leming

  Oceniono 19 razy -3

  Nie można odsyłać uchodźców do krajów rodzinnych bo grozi im niebezpieczeństwo. Uchodźcy z Maroka, Algierii czy Pakistanu uciekają przed szalejącą w ich krajach wojną. Europa powinna zapewnić większą pomoc wszystkim uchodźcom. Każdy z nich potrzebuje zasiłku i mieszkania. Każdy powinien mieć możliwość sprowadzić całą swoją rodzinę do Europy. Jeżeli nie ma na to pieniędzy to należy podnieść podatki. Większość uchodźców to lekarze i inżynierowie oraz samotne matki z dziećmi. Od uchodźców z krajów islamskich możemy nauczyć się nowych wartości takich jak tolerancja dla odmiennośći, poszanowanie praw kobiet czy pokojowego rozwiązywania konfliktów. Oni tak szybko się asymilują. Islamscy imigranci nie popełniają żadnych przestępstw a dzielnice które zamieszkują to prawdziwe oazy porządku i bezpieczeństwa. Szkoda, że w polsce panuje taki faszyzm i ludzie są rasistami i islamofobami. Premier Kopacz chciała żebyśmy przyjęli uchodźców ale faszyści jej nie pozwolili. Polska jest za mało wzbogacona kulturowo i za mało różnorodna. Wybitne lewicowe autorytety twierdzą, że szariat to nic złego oraz należy sprowadzać uchodźców nawet jeśli będą wśród nich terrorysci. Najwyżej zginie paru polaków, ale nic nie szkodzi. Czytam Gazetę Wyborczą to wiem jak jest. Podziwiam takie autorytety jak Tomasz Lis, Kazimiera Szczuka i Anna Pamuła. Głosuję na Platforme,Nowoczesną i SLD. Nigdy na PIS.

 • Romuald Potepa

  Oceniono 4 razy -4

  Nagrody Nobla za pokojowe bombardowania w imię demokracji. Gdzie są pieniądze Kadafiego???

 • morfologia66

  Oceniono 7 razy -5

  Dlaczego żydówkę mieszkającą w Niemczech nazywa się Polką?

 • darazetes9898

  Oceniono 7 razy -5

  slemuchy zabily w swojej historii 240 milionow ludzi i zabijaja nadal . Wszyscy biali sa dla nich na DOZYNKI .

 • darazetes9898

  Oceniono 9 razy -5

  DO WIEZIENIA Z TA ....................... A

 • prawdziwy.tebe

  Oceniono 9 razy -5

  A kiedy nagrodę dostanie becząca Mogherini?

 • sosna_pospolita

  Oceniono 13 razy -5

  typowe dla zachodzich europejczykow - wzieli kretki i sie przeszli

  tymczasem:
  Caritas Polska podjęła decyzję o kontynuacji programu „Rodzina rodzina” w roku 2018 ze względu na nadal dramatyczną sytuację tysięcy syryjskich rodzin – ofiar konfliktu wojennego. Oznacza to, że potrzebujące pomocy rodziny z Aleppo, Maluli, Homes i Hasaki nadal będą otrzymywać pomoc od Caritas Polska.

  Dzięki ogromnej hojności Polaków, obecnie Caritas Polska udziela regularnej pomocy około 9 tysiącom syryjskich rodzin. Otrzymują one zapomogi finansowe w wysokości od 30.000 do 50.000 syryjskich funtów (w zależności od liczby osób w rodzinie). Jednocześnie, abyśmy mogli nadal pomagać, zwracamy się z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie tej największej akcji pomocowej w historii Polski.

 • aaa.dziewczyny.zatrudnie

  Oceniono 12 razy -6

  euroislam.pl/islamolubna-lewica-najlatwiej-zamknac-szeroko-oczy/

 • icek20

  Oceniono 18 razy -6

  Wysle zazalenie na jej nominacje .WSTYD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX