Tragedia we Francji. W koszarach odnaleziono ciała 3- i 5-latki. To córki wojskowego

W budynku żandarmerii wojskowej niedaleko Lyonu odnaleziono zwłoki córek podoficera brygady. Według nieoficjalnych źródeł główną podejrzaną jest matka dziewczynek.

Do tragedii doszło w niedzielę w miejscowości Limonest niedaleko Lyonu. Jak podaje lokalny dziennik "Le Progres" dziewczynki w wieku 3 i 5 lat poszły spać do swojego pokoju. Wieczorem, gdy do kwatery weszła ich matka, okazało się, że nie żyją.

3- i 5-latka były córkami podoficera żandarmerii wojskowej w Limonest. Feralnego wieczoru mężczyzna przebywał na imprezie sportowej. Jak informuje portal today.rtl.lu sprawą zajmuje się prokuratura wojskowa. Według nieoficjalnych ustaleń portalu śledczy podejrzewają, że dziewczynki zostały otrute przez swoją matkę. Kobieta była w trakcie separacji z ojcem dziewczynek. Kobieta nie została jeszcze przesłuchana, obecnie znajduje się pod opieką lekarzy.

W koszarach w Limonest mieszka 20 rodzin wojskowych, którzy pełnią tam służbę.

'Spiderman' z Mali bohaterem we Francji. Uratował 4-latka zwisającego z balkonu

Więcej o:
Komentarze (32)
Francja. W koszarach odnaleziono zwłoki dwóch dziewczynek
Zaloguj się
 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 3 razy 3

  Dziewczyna z charakterem - i mentalnoscia sycylijki - wie co znaczy slowo honor..., ale w dzisiejszych czasach to po prostu odpocznie w szpitalu dla niezrownowazonych.

 • Jan Tadeusz

  Oceniono 4 razy 2

  Sprawą zajmuje się PROKURATURA WOJSKOWA. W Polsce została ona zlikwidowana przez pis. Była zbyt niezależna.

 • obeznany

  Oceniono 15 razy 1

  Koniec związku to dla wielu ekstremalne i najgorsze doświadczenie życiowe, niejednokrotnie zmieniające nawet trwale psychikę.

 • rozbawiony0

  Oceniono 2 razy 0

  Co nas to obchodz?

 • jonia2012

  Oceniono 8 razy -2

  miala dosc samca ale dzieci miogla juz zostawic w spokoju, dacje samcowi najwyzej skoro juz na nich wszystkich nie mogla patrzyc...

 • ja5569

  Oceniono 6 razy -2

  armée française...

 • 4v

  Oceniono 21 razy -7

  Żona wojskowego ze spapraną psychiką. To nie było pod wpływem impulsu, w afekcie. To jest wieloletnie wyniszczanie siebie i rodziny plus nieodwracalne zmiany w mózgu. Tacy ludzie nie powinni mieć dzieci. A rodziny wojskowych i wszystkich innych potencjalnych psychopatów powinny być pod nadzorem psychologów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX