Komentarze (133)
Debata w brytyjskim parlamencie o ustawie o IPN
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tad-tad

  Oceniono 12 razy 2

  Mądrzy ludzie od dawna mówia Polska nie potrafi się sama rządzić, i każda porażka , których w historii naszej było wiele wynikała z działan naszych , i dziś widzimy jak z kraju zmierzającego do szeregów państw demokratycznych i mądrze budujących swó los, staczamy się na pozycję niechcianego i nielubianego, zadufanego w sobie i udającego lepszego od innych państwa autorytarnego, nie potrafiącego i nie chcącego przynależeć do cywilizacji zachodniej, i pomimo retoryki antyrosyjskiej idącego w ramiona Rosyjskiego niedźwiedzia, Każde działania tego rządu przybliżają nas do WNP. tylko że z Putinem, świat z racji militarnej potęgi będzie się liczył tak z Polską po prostu nie będzie się zadawał , i już odezwały się glosy imbecyli ,kktórzy pogroża Brytyjczykom, to jakiś obłęd , jeszcze wczoraj WB, była naszym największym przyjacielem wśród krajów Unii,a dziś plujemy na nich ? Polska to kraj ządzony przez idiotów, i w którym mieszka taka ilośc durniów, że sobie zrobią kuku, i będą się z tego cieszyć.

 • balcerowicz_musi_wrocic

  Oceniono 7 razy 1

  Brytyjski parlament debatuje o WOLNOŚCI słowa w Polsce ?!?!

  To pewnie następna debata w tym temacie odbędzie się w Dumie, potem w Madżlesie, a na końcu wypowie się Rada Konsultacyjna króla Arabii Saudyjskiej.

 • westgreg

  Oceniono 7 razy 1

  Sie Brytole obudzili.

  Ustawa o IPN zawiera art 55 od 20 lat (penalizacja zaprzeczania zbrodniom komunistycznym i nazistowskim "publicznie i wbrew faktom"). Nowelizacja dopisała tylko art 55a. Z brytyjskiego popierdywania wychodzi teraz, że zakazywać kłamać co do popełnienia zbrodni jest OK, ale już zakazywać kłamać co do winowajcy, to poważne naruszenie wolności słowa. Strasznie wyspiarska hipokryzja.

  W rzeczywistości oba zakazy poważnie naruszają wolność słowa (nie mam nic przeciwko negowaniu historii) i wszelkie tego typu praktyki powinny być zdecydowanie zabronione.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 11 razy 1

  Ja wiem!

  Możemy się obrazić i nie odzywać więcej!

  A nie... już to robimy...

 • mg_40

  Oceniono 13 razy 1

  Najpierw nie przywrócą wolność słowa w swoim kraju. Tam nie tylko poprawność polityczna knebluje wolność słowa ale mają też specjalne prawo, które zarządza "ciszę medialną" w danym temacie. Po zarządzeniu takowej ciszy żadna gazeta ani telewizja nie może pisać o danym temacie np. gwałtach na dzieciach popełnianych przez środowiska imigranckie. Nie można nawet w internecie nic napisać o takiej sprawie wobec której zarządzono "ciszę medialną"

 • gaciekesikowej

  Oceniono 15 razy 1

  maja przynajmniej zajęcie, nie potrafili porządnej debaty o Brexicie i jego skutkach przeprowadzić ale na polecenie wielkiego brata będą debatować o polskiej ustawie. Poważnie traktować tych ludzi to nie bardzo można no ale polityczną hucpę to każdy głupi do lansu potrzebuje.

 • czarnydoktor

  Oceniono 4 razy 0

  W WB nie mozna pisac nic o wadach pewnych religii czy grup narodowych bo to podpada pod "mowe nienawisci" i oni robia debate o wolnosci slowa w Polsce...

 • trup

  Oceniono 16 razy 0

  paru lewaków z inicjatywy angielskiego Żyda pogada sobie w jakiejś salce przy parlamencie. no po prostu koniec świata! po przecenie psiej karmy w "żabce" to najważniejszy fakt z bieżącej historii "tego kraju"

 • 31.februarius

  Oceniono 10 razy 0

  "O godzinie 10.30 polskiego czasu w brytyjskim parlamencie rozpocznie się debata o polskiej ustawie o IPN."

  to pewnie i Queen wpadnie?!

 • ulther

  Oceniono 10 razy 0

  Kolejne zwyciestwo w drodze ku gorze w trakcie powstawania z kolan:P

 • hunter1111

  Oceniono 10 razy 0

  pis sprytnie uchawlil ustawe wg ktorej za nie mowienie po parti mozna isc do wiezenia, ustawa ta tyczy tym razem zydow niezbyt lubianych na swiecie, ale nparwde jest tylko furtka do nastepnych podobnych czyli legalizowania cenzury, np. ustwa o zlym mowieniu o bylych prezentach

 • taunus68

  Oceniono 20 razy 0

  Jaki nie daje o sobie zapomnieć,koniecznie musicie go wybrać na prezydenta Warszawy,taka tęga głowa,oj będzie się działo...

 • 12saurom

  Oceniono 3 razy -1

  Może tak niech się zajmą wolnością słowa u siebie. Może tak niech wypiorą własne brudy jak kolaboracja brytyjskich policjantów na wyspach normandzkich

 • 45rtg

  Oceniono 17 razy -1

  A co parlament angielski obchodzą polskie ustawy, oraz zwłaszcza - co nas obchodzą poglądy na cokolwiek parlamentu peryferyjnego stanu USA, wylatującego właśnie z Unii Europejskiej?

 • TheWierzbionek

  Oceniono 19 razy -1

  To u nas powinna być debata na temat wolności słowa w Anglii. Dlaczego np. nie wolno krytykować religii miłości i pokoju i tolerancji bo idzie się za to do pierdla

 • rabin_z_czubow

  Oceniono 2 razy -2

  Ustawy o IDF na pewno się nie czepią.

 • dar61

  Oceniono 2 razy -2

  Chcieliście, to macie skumbrie w tomacie i klops.

  ***
  Zdaniem czytelników takie jagoriana zagrażają poziomowi publicystyki:
  '...Zdaniem posła, ustawa [„]zagraża dokumentowaniu...'
  >>> Zdaniem posła ustawa... [BEZ PRZECINKA]

 • jurek4491

  Oceniono 12 razy -2

  Taki wizerunek na arenie międzynarodowej naszemu krajowi zgotowała PiS da , mieli wszystkich po kątach rozstawiać a jak jest widzą wszyscy .

 • leonleonidas

  Oceniono 12 razy -2

  Akurat ci to nie maja nic do powiedzenia.
  Niech odtajnia archiwa z czasow IIWS to moze pogadamy.

  A jak to bylo z zydami na wyspach brytyjskich zajetych przez Niemcow ?
  Brytyjczycy odtransportowali zydow i przekazali ich Niemcom.

 • ponury_swiniarz

  Oceniono 15 razy -3

  >>> Pomysłodawca debaty uważa prawo za zagrożenie dla wolności słowa.

  A to dowcip. W kraju, w ktorym nie ma wolnosci slowa beda debatowac o wolnosci slowa. You made my day Mr Pomyslodawca Debaty.

 • Dominik Fatek

  Oceniono 11 razy -3

  Jakby na tej smiesznej wysepce byla wolnosc slowa....
  Masakra prawiczkom w d sie poprzewracalo...

 • guramdam3

  Oceniono 22 razy -4

  > w brytyjskim parlamencie rozpocznie się debata o polskiej ustawie o IPN

  To po kilku popijawach w Krakowie lordowie czytaja już po polsku? :)

  A przy okazji, czy ktoś mógłby wpomnieć tym lordom, że nie tylko nie są już imperium, ale że akurat Polski nigdy w przeszłości nie podbili. Wystawiali do wiatru to i owszem. Może już dość mieszania się w sprawy Polski?

 • beton44

  Oceniono 20 razy -4

  Te Angliczany - u których nie wolno powiedzieć "Murzyn /Nigger/" czy "muzułmański terrorysta" - będą się zastanawiać nad wolnością słowa w Polsce :-)

 • smok61

  Oceniono 24 razy -8

  Przypominam gazecie, że w Polsce są karane oświadczenia NIEZGODNE Z PRAWDĄ które mówią o udziale Polaków w Holokauście..
  ----------
  Ale nie o tym ...
  Wielka Brytania to zagłębie europejskiego pedofilstwa To nie jest tak , jak w Polsce , że aferą jest, gdy wikary wymaca nieletniego w zakrystii...
  W Anglli pedofilstwo osiągnęło kosmiczne wymiary . Chodzi o wiele tysiący białych dziewczynek zgwałconych przez gangi arabskie.
  Te dziewczynki i ich rodzice przez wiele lat były zbywane przez mafię policyjno sądowiczo medialną.
  =========
  Po wielu latach procederu, w końcu dochodzi do procesów zboczeńców , ale ...
  ....media o tym nie informują .
  ======
  I niejaki Tomy Robinson , pojechał pod sąd i zrobił na Youtube bezpośrednią transmisję z wejścia pedofili do budynku sądu.
  ========
  Tommy został za to aresztowany i w tym samym dniu skazany na 13 miesięcy więzienia .
  SAD ZABRONIŁ MEDIOM INFORMOWANIA I KOMENTOWANIA WYDARZENIA !!!
  =====
  Facet siedzi za wolne słowo 13 miesięcy , a obok pedofile arabscy za zbrodnie odbywają karą 4 - 5 lat .
  =========
  I wy brytole macie czelność mówić światu o wolnym slowie ??!!
  Z kim żeście się na łby pozamieniali ?!

 • Tomasz Tomasz

  Oceniono 21 razy -9

  Niech się marksiści z partii pracy lepiej zajmą swoim upadającym krajem.
  Systemowe mordowanie dzieci, skrajne łamanie wolności słowa, jawne wspieranie islamskich morderców przez burmistrza Londynu. To powinny być ich problemy.
  Cieszę się, że UK wychodzi z Unii. Ten kraj nie przystaje do cywilizowanej Europy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX