To zapewne Polacy popisali radiowóz w Holandii. Skąd wiemy? "Lech Kolejorz", "Ku***", "CHWDP"

Policjanci z Eindhoven po interwencji musieli mieć nietęgie miny. Gdy nie było ich przy aucie ktoś napisał na samochodzie m.in. "ku***" i "CHWDP". Nie zabrakło też lokalnych akcentów: "Lech Poznań" i "Kolejorz".

Sprawę wandali, którzy zniszczyli radiowóz holenderskiej policji, nagłośniła jedna z funkcjonariuszek o imieniu Stephanie. Policjanci z Eindhoven przyjechali na interwencję w mieszkaniu przy Edisonstraat, a gdy wyszli z budynku ich oczom ukazał się pomazany radiowóz.

Na samochodzie napisano niezmywalnym markerem m.in. "Lech Poznań", "Kolejorz", "ku***", pojawiło się znane w Polsce "CHWDP".

Pojawiło się także ACAB, co w języku angielskim oznacza "all cops are bastards", co można tłumaczyć na "wszyscy policjanci to sukinsyny".

Auto policji w Eindhoven zniszczone przez wandaliAuto policji w Eindhoven zniszczone przez wandali wijkagentstephanie_eindhoven/Instagram

Policja w Eindhoven na razie nie ma pojęcia, kto mógł odpowiadać za pomazanie auta. Stephanie właśnie po to zamieściła zdjęcia auta na Instagramie, by osoby posiadające wiedzę na ten temat zgłosiły się do funkcjonariuszy.

Napisy zostały zmyte z auta (potrzebna była benzyna), a auto zostało wyczyszczone. Policjantka Stephanie mówi, że nie przypomina sobie, by coś podobnego zdarzyło się kiedykolwiek wcześniej.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (249)
Radiowóz w Eindhoven pomazany. Napisy po polsku "ku***"
Zaloguj się
 • alexcomp

  Oceniono 86 razy 74

  Już doprawdy nie wiem, czy cieszyć się, że tego bydła nie ma w Polsce, czy martwić się tym, że jedno podróżujące goowno może zniszczyć opinię całemu narodowi.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 57 razy 51

  Suweren zszedł z drzewa, wstał z kolan i nauczył się literki składać. EWOLUCJA+

 • dobroslawa4

  Oceniono 49 razy 43

  Tacy to Polacy pracują w NL jak i również na teranach przygranicznym BRD z NL.
  A po po czym poznać NASZYCH...a no po tym że wędrują po ulicach z puszką piwa w ręku

 • ukos

  Oceniono 34 razy 32

  To te piękne, patriotyczne oprawy Morawieckiego? Ach, z jaką narodowo-centralną godnością PiSze nasza dorodna młodzież, jak wstaje z kolan!

 • darko555

  Oceniono 34 razy 32

  A podobno Holandia ma problem z arabskimi imigrantami a tu proszę to nie araby to polaki :)...

 • remo29

  Oceniono 38 razy 28

  Wieszczę płacz husarii wyklętej "ale proszę pana, to był żart, ja nie chciałem, to nie ja..."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX