George Bush senior znów trafił do szpitala. Lekarze zdecydowali, że spędzi tam kilka dni

George Bush senior, były prezydent USA, ponownie trafił do szpitala. 93-letni polityk pozostanie w nim przez kilka dni na obserwacji.

Współpracownicy George’a Busha seniora poinformowali, że interwencja medyczna była konieczna z powodu ogólnego osłabienia 93-letniego polityka. Został on przewieziony do szpitala w miejscowości Biddeford w stanie Maine w związku z niskim ciśnieniem i zmęczeniem. Lekarze zdecydowali, że pozostanie przez kilka dni na obserwacji.

George Bush chory

To już kolejna hospitalizacja George’a Busha w ostatnim czasie. Miesiąc temu były prezydent trafił na oddział intensywnej terapii szpitala w Houston. Stało się to zaraz po pogrzebie byłej pierwszej damy - Barbary Bush, która zmarła 18 kwietnia tego roku. U byłego prezydenta wykryto zakażenie krwi, które doprowadziło do rozwoju sepsy.

Żona 41. i matka 43. prezydenta Stanów Zjednoczonych miała 92 lata. Barbara Bush Barbara Bush chorowała od dłuższego czasu. Zdaniem amerykańskich mediów, chorowała na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc.  Pogrzeb Barbary Bush odbył się 21 kwietnia 2018 roku. Byli na nim m.in. Barack Obama, Obama i Melania Trump.

Więcej o:
Komentarze (14)
George Bush senior w szpitalu. Kolejny raz w ostatnim czasie
Zaloguj się
 • spyderman2

  Oceniono 7 razy 3

  a nasz TW jarosław balbina już ze szpitala wypełzł gdy mu przekazano że protest poszkodowanych przez pis niepełnosprawnych się skończył

 • Oceniono 7 razy 3

  Też mi informacje a nasz prezes już jest dwa tygodnie w szpitalu i co kto jest lepszy??

 • siupak1

  Oceniono 1 raz 1

  ...szampan się chłodzi.

 • Oceniono 1 raz 1

  Ale nie napisali czy generał amerykańskiej armii wraz z pielęgniarką przyjechał po Georga żeby go osobiście odwieść do szpitala w Maine, A nasz prezes ma takie chody

 • michall1977

  Oceniono 7 razy 1

  Od terrorystycznego klanu bushów zaczął się totalny chaos na świecie. Wsadził swoje chciwe łapy do Iraku,ale synalkowi i to było za mało. Potem raczyli demokratyzacją Libię, Syrię itd. Dziś te prężnie niegdyś kraje są albo jak Libia państwem upadłym, lub jak dzielna Syria pogrążona w wojnie.

 • crowley_666

  Oceniono 3 razy 1

  A Kaczyński nagle ozdrowiał, już nie kuleje,

  podobno widziano go z *dziennikarzami* TVPINFO w Sejmie,

  chciał się spotkać z protestującymi!!!

 • stachkaz47

  Oceniono 9 razy 1

  Stan zdrowia Georga B. znamy na bieżąco a jak się czuje nasz WIELKI KULAWY????
  Puście parę PiSiory- "Kobyła Która Mówi" uchyl rąbka tajemnicy.

 • caesar_pl

  Oceniono 3 razy -1

  Bushowie pomagali Hitlerowi,ich firmy wspolpracowaly z IG Farben czyli firma od Zyklon B.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX