Biznesmen wjechał do restauracji rozpędzonym SUV-em. Zabił dwie osoby, w tym swoją córkę

W amerykańskim stanie Karolina Północna mężczyzna wjechał samochodem do restauracji. Zginęły dwie osoby, a dwie zostały ciężko ranne.

Do tragedii doszło w mieście Bessemer City. Jak informują miejscowe media, biznesmen z Dallas staranował samochodem frontowe drzwi restauracji i wjechał do środka. Zginęła jego córka, zastępczyni szeryfa okręgu Gaston, oraz jeszcze jedna osoba.

Mężczyzna to Roger Self. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że wjechał on świadomie do restauracji w porze lunchu, czyli około południa czasu miejscowego.

Ranni są także krewnymi sprawcy. Kierowca został zatrzymany.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (57)
Biznesmen wjechał do restauracji rozpędzonym SUV-em
Zaloguj się
 • rzenua_pl

  Oceniono 18 razy 14

  Rozumiem, że najistotniejsza informacja w tej wiadomości to, że gość był biznesmenem.... co ma piernik do wiatraka? Rozumiem, że to psychologiczna gra taka... jak za komuny... prywaciarze są be i w ogóle to przestępcy. Bo taki odbiór nam serwujecie. To ja poproszę teraz dla każdego newsa, gdzie ktoś- kogoś- czymś, także o informację czym się kto zajmuje. Zrobimy sobie wtedy statystyczny obraz kto jest najniebezpieczniejszy na drogach, kto ma zapędy terrorysty, kto najczęściej kradnie (a nie to już wiemy i bez tego, wiadomo politycy), itp itd.

 • dawidb

  Oceniono 13 razy 13

  Napisalibyście, że pochodził z Dallas w Karolinie Północnej (11km od miejsca tragedii), a nie że każdy myśli o Dallas w Teksasie (1600km dalej).

 • kat_ja1

  Oceniono 8 razy 8

  Zapomnieli dopisać, że ów biznesmen, to były gliniarz, pracujący obecnie jako prywatny detektyw, zaś druga ofiara, to jego synowa...Wśród rannych znaleźli się także syn kierowcy, także oficer polcji, a mąż jednej z ofiar, oraz ich 13 letnia córka. Ranna jest również żona sprawcy...Biorąc wszystko pod uwagę, facet jest ewidentym świrem, wjeżdżając w całą swoją rodzinę, chcąc przecież pozbawić ich życia...I weź tu sobie męża..

 • saves

  Oceniono 10 razy 4

  Przyzwyczajony do DriveThru.

 • yuo7leo9

  Oceniono 3 razy 3

  wygląda jak PISowiec lub rydzykowiec

 • domurrrat

  Oceniono 3 razy 3

  ...zastanawia mnie czemu dla nas ma być istotne że był to biznesmen? Chodziło mu żeby trafić w córkę czy panią szeryf?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX