Komentarze (172)
Bykownia Prezydent Ukrainy uklęknął przed krzyżem ofiar
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sepia1111

  Oceniono 12 razy -2

  uklęknął , czy może ukląkł?

 • yigedeyigede

  Oceniono 5 razy -3

  doceniamy takie gesty. ku lepszej przyjazni miedzy polskim i ukrainskim nagrodem, tak nam dopomoz Bog.

 • kacap_z_moskvy

  Oceniono 15 razy -3

  W Bykowni najwiecej ofiar to zydzi i rosjanie. Ukraincow jako takich nie bylo na wschodniej Ukrainie, bo w latach 30-tych Ukraina to wschodnia Ukraina. Kresy, gdzie zyla wiekszosc wymyslionej austriakami narodowosci, ktora nazwali ukraincami, byli wtedy w skladzie Polski. A od konca 39 gruzin stalin zaciol przesiedliac ukraincow na wyglodzone bezludne tereny wschodniej Ukrainy. Na szczescie duzo mu sie nie udalo, bo wohna sie rozpociela.

 • c.t.k

  Oceniono 25 razy -3

  To jest gest ,który nic nie kosztuje,a przede wszystkim utraty twarzy wobec nacjonalistów.Jednocześnie wskazuje/niby/,że mieliśmy tego samego wroga.Może i mieliśmy,ale ch... nie byliśmy,z Niemcami się nie kumplowaliśmy,widłami nie przebijaliśmy,piersi nie odcinaliśmy.....

 • mirrad67

  Oceniono 11 razy -3

  Kim jest Melanie? Twitter kpi z Trumpa, który błędnie wpisał nazwisko żony na tweecie "Witamy w domu"

 • piotrt707

  Oceniono 13 razy -3

  Każdy gest jest krokiem do przodu. Obustronne ofiary - dwa razy więcej ofiar polskich. WYJAŚNIENIE ! Jesteśmy to winni pomordowanym !

 • sorrry

  Oceniono 6 razy -4

  To jest szczyt bezczelności i obłudy. Ukraińcy, którzy w bestialski sposób wymordowali 200 tysięcy Polaków - głównie dzieci, kobiety i starców - torturując ich w sposób nieznany najbardziej zezwierzęconym degeneratom, a teraz nie dopuszczają do odnalezienia i godnego pochówku szczątków swoich ofiar zaś ich mordercom stawiają pomniki, nie powinni nawet zbliżać się do polskich grobów bo profanują je samą swoją obecnością.

 • swinton

  Oceniono 8 razy -4

  Czego się nie robi dla wizerunku...

 • ferdkiepski

  Oceniono 14 razy -4

  Za to nasz ukochany były dwukrotny prezio Olo-disco-polo przy grobach katyńskich nie ukląkł lecz się "kiwał", jak Żydzi kiwają się przy Scianie Płaczu. Oczywiście "choroba filipińską" zaraził się od Pierwszej Flaszki RP niejakiego biskupa polowego Głodzia godnie kultywującego pijackie tradycje niejakiego Zagłoby.

 • lubella69

  Oceniono 12 razy -4

  Tytuł ma sięnijak do treści. Czytajcie dalej: "Petro Poroszenko zaznaczył, że chyli czoła i składa kwiaty na ziemi, gdzie razem z Ukraińcami spoczywają tysiące rozstrzelanych z rozkazu Stalina polskich patriotów, oraz przedstawicieli innych narodowości. Jak podkreślił - Ukraińcy są solidarni z wszystkimi narodami, które ucierpiały w wyniku zbrodni totalitarnych reżimów, są też otwarci na współpracę w celu zwalczania skutków totalitaryzmu.

  W Bykowni spoczywa ponad 3400 polskich ofiar z listy katyńskiej, a także kilkadziesiąt tysięcy ofiar stalinowskich czystek z lat 30-tych ubiegłego wieku."

  Stalin zagłodził kilka milionów Ukraińców, przetrwali kanibale i konfidenci. Zdemoralizowana pozostała reszta była w stanie zabić każdego za garść kaszy. Na tym gruncie wyrósł ukraiński bandycki nacjonalizm. Ukraińcy w Hitlerze upatrywali zbawcy, a każdy kto był wrogiem Hitlera miał zginąć. Demoralizacja tej nacji ma głębokie podłoże historyczne. Po za tym w ZSRR uczono ich, że są Rosjanami, których zniewolili Polacy, co jest bzdurą, ale oni nadal tak myślą!

 • whufan

  Oceniono 10 razy -4

  No to czesc ONRowcow zaliczyla niekontroloany wtrysk.

 • mirrad67

  Oceniono 15 razy -5

  "USA nie jest żandarmem ekonomicznym planety": Francja sugeruje, że UE może zrekompensować firmom dotkniętym amerykańskimi sankcjami !!!
  Minister gospodarki Francji zasugerował, że UE może zrekompensować europejskie firmy dotknięte amerykańskimi sankcjami wobec Iranu, podkreślając, że blok ten nie powinien akceptować Waszyngtonu jako "żandarma ekonomicznego planety".
  Bruno Le Maire wspomniał o szeregu środków zaradczych, które UE przyjęła w 1996 r. W odpowiedzi na ekstraterytorialne sankcje gospodarcze USA wobec Kuby. W tamtym okresie Bruksela argumentowała, że ​​sankcje te były korzystne dla interesów polityki zagranicznej Waszyngtonu kosztem suwerenności UE. Regulacja skierowany „w celu ochrony interesów gospodarczych i / lub finansowych osób fizycznych lub prawnych przed skutkami eksterytorialnego stosowania ustawodawstwa”.

 • mirrad67

  Oceniono 19 razy -5

  "Epoka lodowcowa" musi się skończyć: sankcje antyrosyjskie szkodzą firmom z UE, mówi przewodniczący niemieckiej partii lewicowej.
  W sobotę, rozmawiając z niemiecką gazetą Osnabrücker Zeitung, Sahra Wagenknecht powiedziała, że epoka lodowcowa w stosunku do Rosji musi zostać zakończona.
  Przewodniczący Die Linke od dawna wypowiadał się za współpracą z Moskwą, stwierdzając w zeszłym miesiącu, że Zachód powinien wznowić sensowny dialog z Rosją, dodając, że kraj powinien zostać zaproszony do powrotu do G7.

  Wagenknecht nie jest sama w jej opinii. Niemiecki prezydent Frank-Walter Steinmeier wystąpił przeciwko demonizacji Rosji w kwietniu. "Nie możemy ogłaszać, że Rosja jako całość, kraj i ludzie, są wrogami" - powiedział . "Nasza historia sprzeciwia się temu, a stawka jest zbyt duża".

 • niko8472

  Oceniono 25 razy -5

  Mozna? Mozna. Gest ale pozwalajacy na otwarcie regulacji stosunkow w przyszlosci. Juz Brandt to rozumial. Win przodkow nie da sie usunac ale nie mozna ciagle potomkow za nie karac.

 • archieil

  Oceniono 13 razy -5

  nie...

  jestem pewien....

  to jakaś pomyłka w druku.

  cielakownia... na pewno cielakownie bo inaczej to by mnie tak cycki nie bolały.

 • chris rhode

  Oceniono 21 razy -7

  Wszystko super ale czy odda nam Lwów? Bo jak nie to to jest czcze gadanie, pusty gest i parę innych. Kciuki mnie zaczynają boleć a innymi nie piszę. Nazwijcie mnie rewizjonistą ale Lwów, Brześć i Wilno to Polska!

 • mirrad67

  Oceniono 27 razy -7

  Wyobraźcie sobie, że rosyjska gazeta wezwała Kanadyjskie Siły Powietrzne do rozpoczęcia uderzeń rakietowych na Brooklyn Bridge. Oburzenie byłoby słuszne.
  Ale gdzie jest zachodnie potępienie Washington Examiner za opublikowanie artykułu wzywającego do zbombardowania nowego mostu krymskiego, który został otwarty w tym tygodniu?

  Został okrzyknięty jednym z największych osiągnięć współczesnej inżynierii. Dwufunkcyjny most rozpiętościowy, łączący półwysep Taman w Kraju Krasnodarskim z Półwyspem Kerczańskim na Krymie, ma długość 11,2 km, co czyni go najdłuższą taką konstrukcją w Rosji i Europie. Teraz ludziom znacznie łatwiej będzie dotrzeć na Krym z reszty Rosji, a gospodarka krymska przyniesie wielkie korzyści.

  Ale nie wszyscy są szczęśliwi. Tom Rogan, felietonista neo-con Washington Examiner. nie jest. Tom nazywa budowę mostu "formalnym fizycznym i psychiczny zawłaszczeniem terytorium Ukrainy". W w slad za nim w te tony bija wasale Ussej z Polski !!!

 • wiesscar

  Oceniono 10 razy -8

  Ladne zachowanie prezydenta Ukrainy wobec polskich ofiar komunizmu w wersji radzieckiej.
  Sytuacja geopolityczna jest taka ze Niemcy chca handlowac z Rosja a Francja i Wlochy sie chca dolaczyc do handlowania z Rosją. Kijowowi zostal prezydent Trump i Warszawa. Zatem ten gest zrozumialy bo wynika z sytuacji geopolitycznej Ukrainy a jest ona teraz niepewna bo Niemch chca jednak Nord Stream 2. To spowoduje ze Rosja odpuści tranzyt gazu przez terytorium Ukrainy. Most przez cieśninę Kerczenska wzmacnia pozycję Rosji na Krymie i umożliwia nawet wyprowadzenia z Krymu uderzenia lądowego na Ukraine od poludnia gdyby Rosja wybrala wariant wojny na pelna skale z Ukraina.

 • wiesscar

  Oceniono 9 razy -9

  Stolica Miedzymorza czyli unii Polski i Ukrainy powinna byc przechodnia po 2 lata: Krakow i Lwow.
  Jednak banderyzm takiemu projektowi unii deoch panstw przeszkadza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX