Komentarze (64)
Naukowcy zbadali Rów Mariański. W najgłębszym miejscu Ziemi znaleźli śmieci
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wikal

  0

  Stephen Hawking powiedział, że ludzkości zostało jakieś 100 lat. Jeszcze kilkanaście lat twierdził, że 1000. Może mieć rację. Dinozaury przeżyły na Ziemi 160 milionów lat i niczego złego jej nie zrobiły. Ludzkości wystarczył XIX i XX wiek od narodzin cywilizacji technicznej, by Ziemię wykończyć..

 • jady51

  Oceniono 3 razy -1

  U nas, w Wolsce, za to coraz częściej dochodzi do "samozapłonów" składów starych opon albo wysypisk śmieci. W tym roku to już będzie 4 czy 5 przypadek, gdy pali się takie składowisko. Właściciele, jak widać, znaleźli sobie niezły sposób na pozbywanie się problemu. Tym się powinna zająć prokuratura...

 • kroliklesny

  Oceniono 5 razy -3

  Przerazajace? Smieci sie bac? Ja sie tylko maniactwa PiSu boje!

 • Oceniono 18 razy -4

  Patrzcie państwoa ja przypuszczałem, że szukają tam kwitów na Bolka albo świadectwa dojrzałości prezesa wszystkich prezesów

 • shtalman

  Oceniono 13 razy -5

  A skąd wiadomo że to nagranie jest z Rowu?

 • szczurzec1

  Oceniono 8 razy -6

  Też mi problem - torba w mule. Wywalam takich z dziesięć na tydzień, to i do rowu doleciała...

 • ragefox

  Oceniono 19 razy -7

  Jeżdżę sobie
  +++
  ++
  +
  po drogach otuliny Słowińskiego Parku Narodowego i sprzątam. Nie ma tego dużo. Nawet w sezonie.

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 18 razy -8

  "Naukowcy z japońskiego ośrodka od 30 lat przeszukują dno oceanu i dokumentują znalezione tam śmieci."
  No to może wzięliby się do bardziej pożytecznej pracy i posprzątali te śmiecie? Przynajmniej byłby z tych naukowców jakiś pożytek, bo na razie zachowują się jak gapie widzący kogoś wymagającego natychmiastowej pomocy: wyciągają smartfony i wrzucają jak najszybciej na fb czy innego instagrama, żeby się pochwalić. A w tym czasie człowiek umiera, nie doczekawszy się pomocy.

 • Pisul Maximus

  Oceniono 36 razy -14

  Smutne to jest że wczoraj szedł marsz PO za wolnością a dzisiaj w Gazecie Wyborczej nie można dodawać komentarzy w 2 artykułach. Keden o pobiciu Polaków w Belgii przez imigrantów a drugi o czeczenie który zabił we Francji a przed atakiem krzyczał allah akbar.

  ... marsz oczywiście był porażką frekwencyjną
  ale coś nie halo jednego dnia popierać wolność słowa a drugiego zabraniać się wypowiadać Polakom. Czy boicie się że Polacy przypomną że to PO chciała islamu w Polsce?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX