Żona bogacza zgubiła klucze i zasnęła pod domem. 19-latka straciła pierścionek wart 2,6 mln zł

19-letnia żona rosyjskiego bogacza przekonała się, że zapominalstwo może słono kosztować. Oprócz pierścionka wartego 47 milionów rubli, straciła torebkę za 8 tys. dolarów.

Rosyjskie media donoszą, że modelka 19-letnia Liza Adamienko padła ofiarą kradzieży - tak przynajmniej twierdzi ona sama. Adamienko to żona 56-letniego byłego członka zarządu rosyjskiego giganta Łukoilu Walentina Iwanowa.

Do całego zajścia doszło 5 maja, gdy 19-latka zadzwoniła na policję po imprezie ze znajomymi. Jak mówiła funkcjonariuszom, nie mogła dostać się do swojego mieszkania w Moskwie, ponieważ zgubiła klucze.

Z tego powodu zasnęła przed wejściem do lokalu. Gdy się obudziła, zauważyła, ze z jej palca zniknął pierścionek z diamentami wart około 47 milionów rubli (ponad 2,6 mln zł). Stracić miała też torebkę Chanel za około 8 tys. dolarów (28 tys. zł).

Sprawa nabrała rozgłosu, ponieważ para jest znana w Rosji. Ich ślub w 2016 roku wywołał niemały skandal - Liza (rocznik 1999) miała niecałe 17 lat, gdy stanęła na ślubnym kobiercu. Jej partner urodził się natomiast w roku 1962 - dzieli ich więc 37 lat różnicy.

Sama dziewczyna też dbała o to, by o niej nie zapomniano - chętnie dzieliła się zdjęciami na Instagramie, na których pozowała na tle jachtów, drogich aut czy fotografowała się podczas zakupów.

Z kleszczami nie ma żartów. Coraz więcej z nich przenosi groźne kleszczowe zapalenie mózgu

Więcej o:
Komentarze (73)
19-letniej modelce z Rosji ukradziono pierścionek za 2,6 mln zł
Zaloguj się
 • Rado Satur

  Oceniono 41 razy 35

  Doniesienia o perypetiach pospolitych ruskich ulicznic w dziale "wiadomości", paradne.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 32 razy 28

  Co to jest przy 16 milionach z PFRON ukradzionych przez rodzinę Zimnego Lecha.

 • bede_jojczyl

  Oceniono 18 razy 16

  Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno

 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 12 razy 12

  Z palca zdjęci pierścionek podczas snu? To musiał być pijacki letarg.

 • drakaina

  Oceniono 11 razy 11

  Odkupi. Dramatyczna sytuacja jest wtedy, droga redakcjo, kiedy torebkę gubi staruszka z najniższą emeryturą, a choćby i nie całkiem najniższą.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 15 razy 11

  Serial Columbo powstał dlatego że istniały takie rodziny. Nieprzeciętnie bogate i nietuzinkowe. Ale w żadnym odcinku, nie widziałem aby jakiś bohater musiał spać pod drzwiami swojego mieszkania bo był tak zachlany.

 • halucynacjenakolacje

  Oceniono 10 razy 10

  Spoko, znajdzie się wszystko.
  Co najwyżej, w trakcie poszukiwań ktoś wpadnie przez przypadek do rzeki albo pod samochód.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX