Pasażer zaatakował stewardessę wiecznym piórem. Samolot musiał lądować

Samolot zmierzający do Pekinu musiał nagle wylądować w Zhengngzou. Spowodowane to było napaścią, do jakiej doszło na pokładzie. 41-latek zaatakował stewardessę wiecznym piórem.

Jak podaje agencja Reuters do zdarzenia doszło w niedzielę. Samolot linii Air China wyleciał z Changsha ok. godziny 8.40 lokalnego czasu, do Pekinu miał dotrzeć mniej więcej na godzinę 10. Tymczasem doszło do nieplanowanego lądowania na lotnisku w Zhengngzou. Air China oświadczyło, że samolot dokonał nieplanowanego postoju z powodu "powodów bezpieczeństwa publicznego" oraz że policja i władze lotnictwa cywilnego zajęły się tą sytuacją.

Jak informują chińskie media, lot przerwał jeden z pasażerów, który groził stewardessie wiecznym piórem. Administracja Lotnictwa Cywilnego Chin poinformowała, że mężczyzna przy pomocy pióra "uwięził" kobietę z załogi samolotu. Pasażer złapał stewardessę, przystawił jej do szyi stalówkę pióra i zaczął grozić. Na szczęście nie zrobił jej krzywdy. Po wylądowaniu samolotu policja zatrzymała 41-letniego napastnika. Okazało się, mężczyzna cierpi na zaburzenia psychiczne. Ostatecznie nikt z załogi ani spośród pasażerów nie ucierpiał.

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (25)
Chiny. Pasażer zaatakował stewardessę wiecznym piórem
Zaloguj się
 • sze

  Oceniono 5 razy 5

  The pen is mightier than the sword!

 • foolbuster12

  Oceniono 7 razy 5

  Teraz będą wszystkim zabierać pióra i długopisy przy wsiadaniu do samolotu. Biznesmeni będą musieli wyrzucać do śmieci na lotnisku swoje popisowe Watermany, Mont Blance, Parkery i Pelikany.

 • yuo7leo9

  Oceniono 9 razy 5

  a już sądziłam, że to Antek wraca z Hameryki

 • Mirosław Jankowski

  Oceniono 4 razy 4

  Oj tam oj tam chciał jej napisać swój numer emailowy na tyłku bo mu się podobała

 • artur0121

  Oceniono 6 razy 4

  adrian leciał coś podpisać

 • himils

  Oceniono 4 razy 4

  Niedarmo M.Python szkolił na wypadek ataku przy użyciu truskawek

 • magbyt1

  Oceniono 6 razy 4

  To musiał być Kaczor. Bo kto inny mógłby piórem? I jak jeszcze okazało się że mężczyzna cierpi na zaburzenia psychiczne to już nie miałem wątpliwości:D

 • kapitan.kirk

  Oceniono 8 razy 4

  Pióro silniejsze od miecza...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX