Nauczycielka z Arizony romansowała z 13-letnim uczniem. "Chcę cię codziennie, bez limitu"

27-letnia nauczycielka z Arizony została aresztowana i oskarżona o kontakty seksualne z 13-letnim uczniem. Sprawę ujawnili rodzice chłopca.

Britanny Zamora, 27-letnia nauczycielka ze szkoły podstawowej Las Brisas w Goodyear w Arizonie została aresztowana w czwartek 22 marca. Policja zatrzymała ją po tym, jak otrzymała zgłoszenie od rodziców 13-latka uczęszczającego do szkoły, w której uczyła.

Rodzice chłopca znaleźli w jego telefonie wiadomości od 27-letniej kobiety, a także jej nagie zdjęcia. "Chcę cię codziennie, bez limitu" - pisała do 13-latka. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że "flirt" zaczął się na czacie klasowym, a później do spotkań Zamory z chłopcem dochodziło od 1 lutego do 8 marca. Kobieta została oskarżona o uprawianie seksu z uczniem co najmniej trzy razy - opisuje "The Sun".

Sprawa wyszła na jaw za sprawą aplikacji zainstalowanej w telefonie chłopca. Program monitorował niektóre słowa kluczowe, jak właśnie "seks" i zaalarmował rodziców o tym, że pojawia się ono coraz częściej w jego wiadomościach. Co więcej, 27-letnia Zamora jest mężatką, a z relacji rodziców chłopca wynika, że próbował się z nimi skontaktować jej partner. Miał błagać ich o nieujawnianie romansu żony z uczniem.

Po aresztowaniu kobieta usłyszała osiem zarzutów, o jej dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Oprócz tego została już zwolniona z pracy.

Więcej o:
Komentarze (258)
Arizona. Romans nauczycielki z 13-letnim uczniem
Zaloguj się
 • vito14

  Oceniono 47 razy 37

  Twarz jak i personalia tej kobiety poznali wszyscy na całym świecie, nawet w zapyziałej Polsce, tylko dlatego, że uprawiała sex z 13 latkiem. U nas ryje zakapiorów skazanych za gwałty, rozboje czy morderstwa są skrzętnie ukrywane. Zawsze twierdziłem, że jesteśmy państwem przestępców prawnie chronionych.

 • kunwyscigowy

  Oceniono 34 razy 26

  ech, że mi się taka nauczycielka w wieku 13 lat nie trafiła! do dziś bym wspominał!

 • thannatos

  Oceniono 51 razy 25

  Jedno mnie zastanawia - gdyby to 27-letni mężczyzna uprawiał seks z 13-latką (lub 13-latkiem), media grzmiałyby o "schwytaniu pedofila". A tu jakoś tak prawie neutralnie to napisano. Zastanawiająca asymetria...

 • ps11111ps

  Oceniono 37 razy 21

  Droga GW. Prosze napisać że to pedofilka! Bo jak nie to powiem, że jesteście bandą Damskich Szowinistycznych Świń

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX