Polscy robotnicy zamordowali wsp馧pracownika we W這szech. Makabryczne motywy zab鎩stwa

W這scy 郵edczy rozwi您uj spraw zab鎩stwa Artura P. O zabicie 34-latka podejrzewani s jego dwaj wsp馧pracownicy z Polski. Niedawno zeznali, 瞠 zamordowali go w ramach buntu.

W nocy z 6 na 7 marca właściciel farmy, na której pracowali wyłącznie polscy pracownicy, w San Giovanii Rotondo (w południowym regionie Włoch - Apulii) wezwał karabinierów na swoją posesję, ponieważ w baraku znaleziono jednego z zatrudnionych tam mężczyzn. Tam natrafili na zwłoki 34-letniego Polaka Artura P., który pracował u Włocha. P., jak się okazało, był wcześniej karany za różne przestępstwa.

Na samym początku śledztwa wykluczono, że Polak mógł zginąć w wypadku lub z przyczyn naturalnych. Po trzech dniach przesłuchań, przeprowadzonych przez karabinierów i prokuratorów, udało się ustalić sprawców zbrodni i ich motywy. Włoscy funkcjonariusze w toku śledztwa wykazali, że za zabójstwo 34-latka mogą odpowiadać jego dwaj współpracownicy, także Polacy: Damian W. i Dariusz H.

Karabinierzy rozwiązują sprawę zabójstwa Polaka we WłoszechKarabinierzy rozwiązują sprawę zabójstwa Polaka we Włoszech Carabinieri Foggia

Mężczyźni, tak jak ofiara w przeszłości notowani przez policję, przyparci do muru wyjawili, że zdecydowali się na zamordowanie 34-latka w ramach buntu, ze względu na jego "despotyczne zapędy" i próby podporządkowania sobie wszystkich pracowników. Zeznali, że najpierw ogłuszyli mężczyznę tłuczkiem do mięsa, a potem udusili go kablem.

Następnie sprawcy przenieśli jego ciało do szopy, w której mieszkali robotnicy, i tam go zostawili. Dowody zbrodni karabinierzy znaleźli w baraku (tłuczek), a także w jeziorze niedaleko farmy (kabel, którym najprawdopodobniej uduszono 34-latka). Zostały one teraz przesłane do analizy. Damian W. i Dariusz H. zostali już oskarżeni o zabójstwo.

Wi璚ej o:
Komentarze (129)
Zab鎩stwo Polaka we W這szech. Motywem bunt przeciwko szefowi
Zaloguj si
 • krynolinka

  Oceniono 45 razy 35

  I co to z tym fantem teraz zrobi ? Rodacy to trzeba zabezpieczy im pomoc prawn i opiek konsularn..Tylko, 瞠 zamordowali r闚nie Polaka je郵i wierzy w這skim karabinierom. Ci篹ki orzech do zgryzienie dla Jakiego czy Ziobry. Oj ci篹ki.

 • takaprawda2015

  Oceniono 32 razy 28

  Biedni Ci WΜSI. Jak nie arabska dzicz z AFRYKI to katolicka dzicz z POLSKI. Same problemy z tymi imigrantami.

 • yamata

  Oceniono 31 razy 25

  A niekt鏎ym tak trudno poj望, 瞠 Polacy mogli jednak mordowa 砰d闚... Skoro mog siebie na wzajem, to czemu nie "obcego"? Mo瞠cie jojczy 瞠 to bandyci i patologia. Ale czy w czasie wojny nie by這 bandyt闚 i patologii? Po prostu przerzucili si na 豉twiejszy zarobek...

 • justas32

  Oceniono 25 razy 19

  Suweren rz康zi ...

 • dziadekjam

  Oceniono 26 razy 18

  "M篹czy幡i, tak jak ofiara w przesz這軼i notowani przez policj, przyparci do muru wyjawili, 瞠 zdecydowali si na zamordowanie 34-latka w ramach buntu, ze wzgl璠u na jego "despotyczne zap璠y" i pr鏏y podporz康kowania sobie wszystkich pracownik闚. Zeznali, 瞠 najpierw og逝szyli m篹czyzn t逝czkiem do mi瘰a, a potem udusili go kablem."
  ========================================================================
  Niby 鈔odowisko patologiczne, a "despotyczne zap璠y" t瘼i w zarodku. Hmmm.

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX