Śmiertelne potrącenie w pobliżu stacji kolejowej w Oslo. Nie żyje dwóch Polaków

Dwóch obywateli Polski zginęło w tragicznym wypadku, do którego doszło niedaleko stacji kolejowej Alna w norweskim Oslo. Mężczyźni zostali potrąceni przez pociąg.

26 i 33-letni Polak przechodzili przez tory kolejowe w pobliżu stacji Alna w Oslo w piątek wieczorem. Jak podaje portal "ABC Nyheter", mężczyźni zostali potrąceni przez pociąg. Na miejsce przyjechało pogotowie, ale nie udało się ich uratować. Mężczyznom towarzyszyła też trzecia osoba, która nie przechodziła przez tory, ale była świadkiem tragedii.

Policja przesłuchała personel pociągu. Rodziny Polaków zostały już powiadomione o śmierci 26 i 33-latka. Nie wiadomo, dlaczego mężczyźni zdecydowali się na przejście w tak niebezpiecznym miejscu.

Jak podaje policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Bryła lodu na twoim aucie może być śmiertelnie niebezpieczna

Więcej o:
Komentarze (106)
Norwegia. Dwóch Polaków potrąconych przez pociąg
Zaloguj się
 • motyw4

  Oceniono 43 razy 27

  ech... same problemy z tymi uchodźcami :(
  Jakie to szczęście, że nam to u nas nie grozi, bo żyjemy w kraju nad Wisłą, którym mądrze i roztropnie rządzi Panujący Nam Prezes Polski Jego Wysokość Jarosław Kaczyński, Brat Lecha Poległego w Zamachu Smoleńskim wespół z Prezydentem Polski Od Morza Do Morza Jego Jaśnie Wysokością Andrzejem Dudą (Błogosławione Łono, Które Go Wydało i Piersi, Które Ssał)! Czuwa też nad nami Król Polski Jezus Chrystus i Jego Matka Przenajświętsza Panienka Maryja Zawsze Dziewica a także Największy z Papieży Polaków Święty Jan Paweł Drugi Wielki!!!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 32 razy 22

  Powiedzcie mi jak to jest że nawet w Norwegii, jak ktoś usiłuje przejść przez tory kolejowe w miejscu niedozwolonym i niebezpiecznym...
  To zawsze musi to być Polak???

 • hippolitt.kwass

  Oceniono 26 razy 20

  No ja tam wiem, dlaczego zdecydowali się na przejście w tak niebezpiecznym miejscu. Po prostu byli idiotami

 • marple_jane

  Oceniono 19 razy 17

  Dlaczego weszli na tory?To oczywiste. Bo byli przedstawicielami dumnego narodu,kraju będącego liderem Europy,który właśnie wstał z kolan po wiekach upokorzeń i nie będzie im nikt dyktował gdzie mogą wchodzić! Koniec z europejskim dyktatem :)

 • obeznany

  Oceniono 19 razy 17

  >>>Nie wiadomo, dlaczego mężczyźni zdecydowali się na przejście w tak niebezpiecznym miejscu.<<<

  Z tego samego powodu, z jakiego rozbił się samolot rządowy w Smoleńsku i z jakiego na naszych drogach jest taka rzeźnia: "Zmieścisz się" bo "umisz".

 • shtalman

  Oceniono 16 razy 14

  Jak zwykle, Wolacy, takie durne bydło które wszędzie wlezie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX