Komentarze (227)
Erdogan do 6-latki: Byłoby zaszczytem, gdybyś zginęła jako męczennik
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • anders76

  Oceniono 10 razy 8

  Ciekawe czy ma bezposredni telefon do Bezzebnego, bo wyglada na to,ze graja w jednej lidze.

 • agnrodis

  Oceniono 7 razy 7

  Takich wlasnie Erdoganow, Trampow, Kaczynskich, Orbanow, Brexitu itp

  zyczy krajom zachodnim

  Wladimir Putin

 • renkaforever

  Oceniono 6 razy 6

  co to dziecko tam robi, to jakas paranoja, to dziecko placze i jest przerazone jak ta stara oblesna morda caluje ja , to chore

 • 7rybek

  Oceniono 5 razy 5

  Niech najpierw swoje dzieci pośle na śmierć męczeńską. Będzie miał wtedy wielki zaszczyt.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 5 razy 5

  Erdogan to wielki sojusznik PiSowskich bolszewików.

 • chi-neng

  Oceniono 5 razy 5

  We mnie sie gotuje, wiec wole nie pisac...

 • I. Bak

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Prezydencie niech pan da przykład jako pierwszy.
  Narod pana uhonoruje medalem i pośmiertną , wieczną o panu pamięcią a ta dziewczynka pomodli się na pana grobie. To co,kiedy?

 • emeni

  Oceniono 7 razy 5

  W katolicyzmie też męczennik ma gwarantowaną krótszą drogę do raju i obiecywany bonus w postaci tzw. świętości. Im więcej cierpienia a najlepiej długie męczarnie i straszliwy zgon, tym lepszy start do zaświatów. Nie tylko islam oferuje nagrody za masochizm i cierpienie ku chwale bóstw.

 • spioch69

  Oceniono 7 razy 5

  Proponuję żeby tencw... pie...l się na ryj..

 • dziennikarz12

  Oceniono 13 razy 5

  TO JEST CHORY ISLAMISTA!!! powiesic zan jaja na najblizszym meczecie!!!!

 • pan_glosny

  Oceniono 17 razy 5

  Rozmawiałem kiedyś z jednym PiSowcem (taki tam kolega).
  Wyraził żal, że 1989 roku nie odzyskaliśmy wolności w walce i z tego powodu inne kraje nie szanują nas. Mówię mu o rozlewie krwi w Rumunii, o Causescu... Sorry, ale jak grochem o ścianę...

 • jula1mt

  Oceniono 4 razy 4

  To pospolity BANDYTA!!!! Prezydencie A. Duda, jak można akceptować takiego "przywódcę" i przyjmować go z honorami w "demokratycznej" Polsce? No jak, no jak?! Sumienie pana nie rusza, czy też pan nie masz sumienia?

 • titta

  Oceniono 6 razy 4

  Tak otwarcie przyznawac sie do satanizmu? Bo tylko z wala takiego "boga" gina dzieci... (I dorosli tez).
  Moze sam by dal przyklad?
  (tak na marginesie, jakby ktos mial "problem teologiczny" z pierwszym zdaniem: Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości.
  Jezus
  -Jan 10:10)

 • judas1

  Oceniono 4 razy 4

  6 latka ma zginąć za ojczyznę - a on sam nie może?

 • eskimosek

  Oceniono 4 razy 4

  to taki turecji pis....

 • mario.wario

  Oceniono 4 razy 4

  TO SĄ WŁAŚNIE POLITYCY!
  SZUKAJĄ MIĘSA ARMATNIEGO, KTÓRE PÓJDZIE WALCZYĆ W IMIĘ NIE WIADOMO JAKICH RACJI. SRAM NA TO. NIE WARTO UMIERAĆ DLA TEJ ZIEMI, LUDZI, ANI FIKCYJNEGO BOGA. MOJE ŻYCIE I MOJEJ RODZINY JEST BEZCENNE. I LEJĘ NA TO CZY KTOŚ MNIE NAZWIE ZDRAJCĄ, UBEKIEM, CZY TCHÓRZEM. ZDYCHAJCIE ZA TYCH POPAPRAŃCÓW.

 • 45rtg

  Oceniono 4 razy 4

  Ale o co chodzi? Czemu się Polacy tak burzą? Trzeba im znowu przypomnieć pomnik Małego Powstańca? Że w Grobie Nieznanego Żołnierza leży nastolatek?

 • Tds Sbl

  Oceniono 4 razy 4

  Od takich też skoczą lewacy i zboczeńcy a katolicy pożyją dokąd będą płacić wysokie podatki. Co w tym dziwnego, przecież to jest stare i aktualne nauczanie ich głównego nurtu po zdobyciu przewagi. To tak jak po zdobyciu władzy przez syjonistów czy bolszewię tylko dostosowane do innych grup.

 • liberau

  Oceniono 8 razy 4

  Dopóki tureckie psy nie rozliczą się z zagłady Ormian, nie mają czego szukać w cywilizowanym świecie. To że kulsony takie jak Kaczyński uznają ich za "poważny kraj" świadczy o kulsonach takich jak Kaczyński, a nie o tureckich psach.

 • shamickgaworski

  Oceniono 10 razy 4

  coz to tak gdyby wielcy gieroje Powstania Warszawskiego zrobili to samo z dziecmi z bialo czerwonymi opaskami ... slac ich na pewna smierc ... tylko oni nie mogli tego zrobic ... popijali cieplutka herbatke w Londynie calkiem bezpieczni od smierci i wojny ... dla celow politycznych slac dzieci Polskie na pewna smierc ... Erdoran i oni = to samo!

 • Rbpozar

  Oceniono 6 razy 4

  Ja tu raczej widzę szyderstwo z tego idioty, który swoją sześcioletnią córeczkę przebrał w uniform komandosa...

 • u2_pati

  Oceniono 4 razy 4

  I tak oto debile rozpętują piekło na ziemi, a my jesteśmy tylko pionkami w ich grze, mięsem armatnim, do którego ochłapów rozerwanych przez miny lub granaty, będą nam przyczepiać Purpurowe Serca, albo Krzyże Żelazne, albo inne Virtuti Militari. Ten nieustający kult wojenki, jakby to była jakaś zabawa, albo gra, w której masz pierdyliard żyć...

 • Matt X

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wystarczą wieki cywilizacji, żeby wyedukować pi...dolców konserwatywno-fundamentalistyczno-religijno-nacjonalistyczno-autorytarnych. Wszyscy pi...dolą te same kocopoły co 1000 lat temu. Każdego sk...syna, któremu śni się bohaterska walka wysłać do kraju ogarniętego wojną i niech k...wa ginie męczeńsko czy jak tylko tam sobie chce i niech go zwierzęta rozniosą w 4 strony świata.

 • zigzaur

  Oceniono 3 razy 3

  Jak by na to wszystko nie patrzeć, pod obecnymi rządami Turcja szykuje się, aby mocno rozepchnąć się łokciami.
  Spójrzmy z Turcji na wszystkie strony świata:
  1. Za Morzem Egejskim i za Maricą jest Grecja. Kraj leni i utracjuszy, fundujący ludności sjesty za unijne pieniądze. Niegdyś turecka posiadłość.
  2. Obok Grecji jest Bułgaria, kraj najbiedniejszy w UE, z niemałą turecką mniejszością.
  3. Na południu Syria i Irak. Kraje sparaliżowane i okaleczone, przed 1918 turecka posiadłość.
  Ze wschodniej Turcji wypływają duże rzeki: Eufrat i Tygrys. To główne źródło wody dla Syrii i Iraku. Turcja buduje zapory na tych rzekach, co zmniejsza wydatek wody płynącej na południe.
  4. Na wschodzie jest Iran, kraj etnicznie bardzo złożony. Bezpośrednio z Turcją sąsiaduje południowy Azerbejdżan. Azerowie to pobratymcy Turków, jak Słoweńcy są pobratymcami Chorwatów. Turcji będzie zależeć na odebraniu Azerbejdżanu i czymś w rodzaju unii z Wielkim Azerbejdżanem. Unia z Azerbejdżanem da Turcji duże złoża ropy naftowej i dostęp do Morza Kaspijskiego, po którego przeciwnej stronie mieszkają ludy tureckie: Turkmeni, Uzbecy, Kazachowie i Kirgizi.
  5. Po opanowaniu Iraku i odebraniu Iranowi zamieszkałego przez Arabów wybrzeża Turcja uzyska dostęp do Zatoki Perskiej czyli Oceanu Indyjskiego. Stanie się głównym rozgrywającym. Uzyska perspektywy zdobycia całej Zatoki Perskiej i tamtejszych zasobów ropy.
  6. Nad Morzem Czarnym jest pogrążona w kryzysie Ukraina i rozpadająca się Rosja. Rozpadająca się ale mająca zakusy na Krym, zamieszkały przez Tatarów - pobratymców Turków. Był czas, gdy wszystkie wybrzeża Morza Czarnego należały do Turcji.
  7. Kraje północnego Kaukazu (Czerkiesja, Dagestan, Czeczenia, Osetia itd.) są islamskie i niestabilne. Potrzebują protektora po usunięciu byłej Rosji. Turcja będzie musiała zapewnić tam porządek.
  8. Jest jeszcze Morze Śródziemne. W roku 1974 Turcja zajęła około połowy Cypru i nie myśli stamtąd ustąpić. Ma ambicje panowania we wschodniej części Morza Śródziemnego, co oznacza apetyt na protektorat nad Egiptem i zajęcie byłej Libii. Nie sądzę, by Wielka Brytania sprzeciwiła się temu.

  Na tych wszystkich frontach Turcja nie ma liczącego się przeciwnika.

  Kluczowe pytanie: Jak zareagują USA?
  Z jednej strony raczej poprą siłę wprowadzającą porządek i stabilizację, nawet przez brutalną siłę.
  Z drugiej strony będą krzywo patrzeć na rosnącego hegemona. Ale opanowanie przez Turcję Azji Środkowej może spotkać się z amerykańskim poparciem, jeśli Chiny będą podskakiwać. Pamiętajmy, że do ludów tureckich zaliczają się także Jakuci mieszkający w dorzeczu Leny.

  Zapyta ktoś o kwestię kurdyjską. Liczny naród bez państwa. Otóż w tej sprawie Turcja może pójść do przodu: zjednoczyć zamieszkałe przez Kurdów ziemie i proklamować państwo kurdyjskie w ścisłym ze sobą sojuszu. Takie kurdyjskie państwo będzie batem tak na Arabów (Syria i Irak) jak i na Iran. Kurdowie mają znakomitą okazję. Muszą tylko przyjąć turecką ofertę sojuszu.

 • wranek

  Oceniono 5 razy 3

  Jeden psychol mozlemski zgromadził wokół siebie miliony zaczadziałego,
  mozlemskiego suwerena.
  Inny, smoleńskii, ma podobne poparcie.
  W państwach tych, na szczęście, działa jeszcze totalna opozycja.

 • adcore

  Oceniono 5 razy 3

  tak to bywa jak sie psychopaci dorwa do wladzy...

 • dziala_nawalony

  Oceniono 3 razy 3

  ,..oto do czego prowadzi wiara, je#niety w beret i to zdrowo.

 • voytekvoytek

  Oceniono 3 razy 3

  co za kreatura......
  zachęcający do walki powinni walczyć na pierwszej linii.

 • pollion1

  Oceniono 3 razy 3

  Prezydent życzy jej "męczeńskiej śmierci" i vice versa Erdoganie dla ciebie

 • maxym9

  Oceniono 3 razy 3

  Kolejny dyktator dla którego życie ludzkie nawet małego dziecka - nie ma żadnego znaczenia. Życzę mu podobnie jak temu okuliście z Syrii końca w mękach

 • 174pit

  Oceniono 3 razy 3

  Sześciolatce życzy męczeńskiej śmierci, a sam stary, głupi ch... trzyma się życia i łazi otoczony batalionem ochroniarzy.

 • pansloik

  Oceniono 3 razy 3

  A to islamski sk......yn, jak można małe dziecko mieszać w sprawy dorosłych. To nie jej świat, dziecko mam zabawki, książeczki i rówieśników, a nie broń!

 • ochujek

  Oceniono 3 razy 3

  Też mają katechezę od przedszkola? Dyktatury indoktrynują już najmłodszych.

 • Zbigniew Sz

  Oceniono 5 razy 3

  My Polacy czcimy Lwowskie Orleta, 13-letnie dzieci, ktorym dorosli kazali umierac za Ojczyzne. My Polacy dumni jestesmy z malego powstanca czy smierci dzieci w obronie Glogowa, wiec o co sie tak dokladnie oburzamy na Erdogana?

 • chmjel

  Oceniono 3 razy 3

  Ttrochę przesadził ale przecież w tamtej kulturze sześciolatka to właściwie już dorosła kobieta... może rodzić dzieci, może iść na wojnę...

 • rozterka47

  Oceniono 5 razy 3

  to ten wzór Kaczyńskiego ?

 • popijajac_piwo

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wiem skąd to oburzenie. Przecież to kozojeb. I nawet się z tym nie kryje. Okrętu żeśta się spodziewali?...

 • dulcynea82

  Oceniono 3 razy 3

  stary oblesny debil

 • 7ogamihcra

  Oceniono 5 razy 3

  Świat chyba ogarnęło jakieś zbiorowe szaleństwo.
  Tylko jak to leczyć ? Psychiatrów nie wystarczy.

 • czarna_zoska

  Oceniono 5 razy 3

  Popie...lo ludzi popie...lo!!!!

 • caius1

  Oceniono 5 razy 3

  Patriotyzm - choroba psychiczna, która zabiła, zabija i jeszcze z pewnością zabije miliony ludzi.
  Albert Einstein

 • derylski

  Oceniono 3 razy 3

  Kaczor niczym sie od Erdogana nie różni , za kika lat bedzie u nas gorzej niż w Turcji , ten psychopata tez ma duże społeczne poparcie

 • senseiek

  Oceniono 5 razy 3

  On nie umrze śmiercią naturalna.. Zapewniam Was.. Jezus.

 • kisssmyass

  Oceniono 5 razy 3

  Kretyn Erdogan sam będzie umierał w męczarniach, skoro tak się naprasza, a wtedy może pojmie znaczenie słów jakie wywołał.

 • stach_79

  Oceniono 5 razy 3

  My jesteśmy o krok od podobnej enklawy faszyzmu, religijnej schizofrenii i wieloletnich rządów jedynej słusznej władzy... czyż nie??

 • iremus

  Oceniono 5 razy 3

  I to się dzieje w XXI wieku w państwie, które pretenduje do Unii Europejskiej !!!! A jankesi ścigali Bin Ladena mając drugiego takiego samego w NATO.

 • kruk1210

  Oceniono 5 razy 3

  Państwo to maszynka do mielenia ludzi.

 • zsm-5

  Oceniono 9 razy 3

  Jak widać świry mnożą się na potęgę i nie tylko u nas. Żeby mogli sobie bohatersko łby rozbijać.
  Taki nowy patriotyzm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX