Tylko jedna cheerleaderka z Korei Płn. zaczyna klaskać. Szybka reakcja przerażonej koleżanki

Cheerleaderki z Korei Północnej przyciągają na igrzyskach w Pjongczangu uwagę fotoreporterów z całego świata. Co oczywiste, szczególnie żywiołowo reagują, gdy dopingują rodaków. W przypadku reżimu równie oczywiste jest także, komu nie należy bić braw.

Zespół ponad 200 cheerleaderek z Korei Północnej media nazywały "armią piękności". Miały poprawić wizerunek reżimu Kim Dzong Una i odciętego na co dzień od reszty świata kraju. 

Grupa pojawiała się na zawodach z udziałem północnokoreańskiej reprezentacji. Wszystkie cheerleaderki były w jednakowych strojach. Dopingowały i śpiewały z niezwykłym zaangażowaniem.

Na YouTube można zobaczyć nagranie z zawodów w łyżwiarstwie figurowym. Żywiołowa reakcja na występ pary z Korei Północnej nie dziwi, podobnie jak brak reakcji, gdy na lodzie pojawili się zawodnicy ze Stanów Zjednoczonych. Najwyraźniej jednej z cheerleaderek udzielił się olimpijski nastrój i zaczęła klaskać. Dopiero na zbliżeniu widać, jak koleżanka dyskretnie szturcha ją łokciem. 

Widać to na poniższym nagraniu:

 

Sytuacja jest tylko z pozoru zabawna. W Korei Północnej kobiecie może grozić surowa kara. 

"Guardian" już kilka dni temu przestrzegał, by nie dać się zwieść propagandowym zabiegom reżimu Kim Dzong Una, przypominając, że realna sytuacja się nie zmieniła i świat ma wciąż ten sam problem z Koreą Północną. 

Więcej o Igrzyskach

Stany Zjednoczone ostrzegają Koreę Północną: "Na następną próbę nuklearną odpowiemy zbrojnie."

Więcej o:
Komentarze (115)
Cheerleaderka z Korei Płn. klaskała parze z USA
Zaloguj się
 • Wladyslaw Kuciel

  Oceniono 27 razy 21

  Nie ma się z czego śmiać, poczekajcie na drugą kadencję suwerena...

 • kisssmyass

  Oceniono 21 razy 21

  no to dziewczyna i jej rodzina mają przerąbane. Tego tłustego Kima kiedyś jego własna gwardia rozpatroszy. Jak w Cesarstwie Rzymskim.

 • walkirrr

  Oceniono 11 razy 11

  biedna dziewczyna, kim jej tego nie daruje, wyląduje w obozie razem z całą rodziną

 • dublet

  Oceniono 15 razy 11

  Grzeje mnie gorące uczucie do naszego Fuehrera i żadna zima nie jest mi straszna! Popieram rządzącą Partię, bo to prawica jest, która zabiera bogatym, rozdaje biednym i nacjonalizuje majątek narodowy. Partia da nam milion samochodów elektrycznych, tysiące mieszkań dla bezdomnych i olbrzymie lotnisko na wsi, żeby nie tylko miastowi latali do pracy za granicę. Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatnio!

 • cezar85

  Oceniono 18 razy 10

  pawłowicz nikt z pis'u nie szturchał, jak głosowała za Ratujmy Kobiety

  właściwie nikt nigdy nie szturchał pawłowicz

 • popijajac_piwo

  Oceniono 10 razy 10

  Zawołajcie mnie jak będą zawody w grilowaniu tłustego wieprza z Korei Północnej. Wtedy chętnie obejrzę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX