Spotkanie z ofiarami tragedii czy otwarcie komisu z autami? Dziwne zachowanie Donalda Trumpa

Donald Trump nie uszanował tragedii w Parkland - uważa wielu komentatorów. Chodzi o jego spotkanie z rannymi i policją, gdzie zachowywał się niestosownie do okazji.

W październiku ubiegłego roku amerykańska para prezydencka odwiedziła zdewastowane przez huragan Maria Portoryko. Zwykle w takich sytuacjach ważni politycy okazują współczucie i solidaryzują się z cierpiącymi. Dalekie od tego było zachowanie Trumpa, który rzucał w tłum ręcznikami papierowymi, powiedział jednej z rodzin, by "dobrze się bawiła", choć nie mają elektryczności, a na koniec powiedział, że każda śmierć to tragedia, ale podczas huraganu Katrina zginęło więcej osób.

Kciuki w górę!

Prezydent USA zachowywał się niestosownie również podczas spotkania z rodzinami ofiar i rannymi w strzelaninie na Florydzie. Jak informowało biuro prasowe para prezydencka miała "oddać cześć" ofiarom. A jednak na na zdjęciach z Parkland widzimy Trumpa, który wesoło pozuje z kciukiem uniesionym do góry i uśmiechem od ucha do ucha.

"Niecałe 48 godzin po tym, jak 17 osób zostało zamordowanych w szkole w Parkland, Donald Trump odwiedza lokalny szpital, unosi kciuk w górę i jest cały roześmiany. Make America Great Again" - napisał jeden z dziennikarzy, którzy zwrócili uwagę na sytuację.

Modlitwy i za***iście duże kciuki

"Trumpowi wydaje się, że wszystko poza jego bańką to okazja do robienia zdjęć (ang. photo op), a wówczas trzeba się uśmiechać i unosić kciuki do góry, jakbyś prezentował trofeum golfowe" - komentował producent filmowy Robert Schooley. "Stary facet, niepewny swojej męskości, bez umiejętności wykrzesania odrobiny empatii, ma wystarczającą władzę, by wywołać wojnę. Miłego weekendu" - dodał.

"Trump na spotkaniu z policją w Parkland wygląda jak na otwarciu komisu samochodowego", "Myśli, modlitwy i za***iście duże kciuki w górę na spotkaniu z osobami, które jako pierwsze dotarły na miejsce tragedii" - to kolejne komentarze.

Więcej o:
Komentarze (75)
Donald Trump na Florydzie. Dziwne zachowanie po zamachu
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 40 razy 28

  nie przesadzajcie, zachował się przyzwoicie

  nie złapał żadnej pani za bobra

 • Slovo Doman

  Oceniono 22 razy 16

  a już myślałem że ze mną jest coś nie tak jak zaraz rano po obejrzeniu zemdliło mnie. Wtedy nie było negatywnych komentarzy. Już Jacek Kurski popisał się na Majdanie zaraz po tym jak zginęło kilkadziesiąt ludzi.

 • bling.bling

  Oceniono 22 razy 10

  Po prostu dla Trumpa tego typu zdarzenia są okazją dla zdobycia większej popularności. Zajmowanie się rozwiązywaniem problemu masowych morderstw dzieci z dostępem do broni może mu tej popularności wśród swoich wyborców ująć. Więc śle bonmoty "thoughts and prayers"

 • koenzymq10

  Oceniono 17 razy 9

  Do Maliniaka mu jednak brakuje jeszcze dużo. Nie nurkował jeszcze po śfinty wafelek.

 • krynolinka

  Oceniono 25 razy 9

  Przecież już nie kochamy Amerykanów i Trumpa bo te jakieś ichnie jakieś Departamenty nam w butach do chałupy wchodzą i pouczają największego z prezesów.

 • antoszek22

  Oceniono 10 razy 8

  Trump pokazał kciuki ale nie pokazał wała idąc na grób skazanego na śmierć masowego zabójcy jak nasz Prime Mister of Wpadkas

  Nazywają mnie kosmitą bo ja w odróznieniu od naszych poprzedników buduję potęzny filar wiszący nad dolina śmierci podtrzymujący kosmiczny pomost .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX