Głośne strzały, krzyki i strach... Dramatyczne nagranie ze strzelaniny w szkole na Florydzie

14.02.2018 23:09
Strzelanina na Florydzie

Strzelanina na Florydzie (twitter.com/Breaking911)

W mediach społecznościowych krąży nagranie zrobione w klasie lekcyjnej szkoły w Parkland. Słychać strzały i głośne krzyki. Przerażenie uczniów jest niewyobrażalne.

Lokalna policja podaje, że jest co najmniej kilkanaście ofiar strzelaniny w szkole w Parkland na Florydzie. W mediach społecznościowych krąży nagranie z chwili, gdy sprawca oddaje strzały.

"Modlę się, by wszyscy wyszli cało ze strzelaniny na Florydzie. To wygląda tak strasznie" - napisała użytkowniczka Twittera.

Film jest nagrywany wewnątrz sali lekcyjnej. Słychać kilka strzałów i krzyki uczniów. Tymczasem jak twierdzi w rozmowie ze stacją ABC 7, strzałów było "tak wiele, że nie mógł policzyć".

Czytaj więcej: Strzelanina w szkole w Parkland na Florydzie. Lokalna policja mówi o wielu ofiarach

To jedyny quiz, który musisz robić do skutku. Prosimy! 11/11 może pomóc uratować komuś życie. Quiz powstał we współpracy z PCK
1/11 W trakcie obiadu twój gość wstaje nagle od stołu. Zakrztusił się - robi się czerwony, próbuje kaszleć, nie może zaczerpnąć powietrza ani wydać żadnego dźwięku. Co robisz?
Zobacz także
Komentarze (61)
Strzelanina w Parkland. Nagranie ze strzałami
Zaloguj się
 • melocoton1981

  Oceniono 33 razy 15

  Ciekawe, czy debilek Cejrowski popierający posiadanie broni przez wszystkich bedzie miał argument na tego typu wydarzenia. Podobno w Hameryce posiadanie to wolnośc. To masz Cejrowski kolejny dowód swojej wolności.

 • wicipinski

  Oceniono 31 razy 13

  Ciekawe ile jeszcze ofiar potrzeba, żeby ten durny naród zrozumiał, że powszechny, nieskrępowany dostęp do broni niesie śmierć i żadnego pożytku.

 • yerry46

  Oceniono 14 razy 4

  Amerykanom wyraźnie odbija szajba. Nic nie bierze się z powietrza. Ten kraj (naród?) cierpi na jakiś poważny deficyt !!

 • zelenyles

  Oceniono 3 razy 1

  w imię jakichś starych zasad które w dawnych czasach miały sens a teraz są kompletnie denne i się nie sprawdzają Amerykańce sami się wytłuką i to jest wstrętne i obrzydliwe

 • kundlizm

  Oceniono 16 razy 0

  Jebane hieny. Dużo zarobiliście już dzięki kliknięciom?

 • popijajac_piwo

  Oceniono 9 razy -1

  No to trzeba uzbroić nauczycieli. Jak w Izraelu...

 • donbalon

  Oceniono 7 razy -3

  No, no... Takiej formy strzeleckiej nie powstydziłby się nawet ROBERT LAWENDOWSKI, mąż ANNY LAWENDOWSKIEj, kopacz świńskiego pęcherza. Oczywiście ten strzelec też musiał być bezglutenowcem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje