Głośne strzały, krzyki i strach... Dramatyczne nagranie ze strzelaniny w szkole na Florydzie

W mediach społecznościowych krąży nagranie zrobione w klasie lekcyjnej szkoły w Parkland. Słychać strzały i głośne krzyki. Przerażenie uczniów jest niewyobrażalne.

Lokalna policja podaje, że jest co najmniej kilkanaście ofiar strzelaniny w szkole w Parkland na Florydzie. W mediach społecznościowych krąży nagranie z chwili, gdy sprawca oddaje strzały.

"Modlę się, by wszyscy wyszli cało ze strzelaniny na Florydzie. To wygląda tak strasznie" - napisała użytkowniczka Twittera.

Film jest nagrywany wewnątrz sali lekcyjnej. Słychać kilka strzałów i krzyki uczniów. Tymczasem jak twierdzi w rozmowie ze stacją ABC 7, strzałów było "tak wiele, że nie mógł policzyć".

Czytaj więcej: Strzelanina w szkole w Parkland na Florydzie. Lokalna policja mówi o wielu ofiarach

Więcej o:
Komentarze (59)
Strzelanina w Parkland. Nagranie ze strzałami
Zaloguj się
 • melocoton1981

  Oceniono 33 razy 15

  Ciekawe, czy debilek Cejrowski popierający posiadanie broni przez wszystkich bedzie miał argument na tego typu wydarzenia. Podobno w Hameryce posiadanie to wolnośc. To masz Cejrowski kolejny dowód swojej wolności.

 • wicipinski

  Oceniono 31 razy 13

  Ciekawe ile jeszcze ofiar potrzeba, żeby ten durny naród zrozumiał, że powszechny, nieskrępowany dostęp do broni niesie śmierć i żadnego pożytku.

 • yerry46

  Oceniono 14 razy 4

  Amerykanom wyraźnie odbija szajba. Nic nie bierze się z powietrza. Ten kraj (naród?) cierpi na jakiś poważny deficyt !!

 • zelenyles

  Oceniono 3 razy 1

  w imię jakichś starych zasad które w dawnych czasach miały sens a teraz są kompletnie denne i się nie sprawdzają Amerykańce sami się wytłuką i to jest wstrętne i obrzydliwe

 • popijajac_piwo

  Oceniono 9 razy -1

  No to trzeba uzbroić nauczycieli. Jak w Izraelu...

 • donbalon

  Oceniono 7 razy -3

  No, no... Takiej formy strzeleckiej nie powstydziłby się nawet ROBERT LAWENDOWSKI, mąż ANNY LAWENDOWSKIEj, kopacz świńskiego pęcherza. Oczywiście ten strzelec też musiał być bezglutenowcem.

 • onduma

  Oceniono 7 razy -3

  wiatynia demokracji i wolnosci. Konstytucja jest u nich scisle przestrzegana. Nie to co u nas. I ta wspaniala wolnosc. Konstytucja, konstytucja, wolnosc kocham i rozumiem. No i te panie te sady niezalezne. Ach gdybyz tak u nas jak w USA. Frasyniuk pomoz, tys jeden odwazny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX