Komentarze (106)
Shutdown w USA. "Demokraci wzięli za zakładników naszych obywateli"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • chi-neng

  Oceniono 13 razy 1

  “House Votes to Table Trump Impeachment” – ( z sieci)
  66 Democrats opposed tabling

  Members of both parties in the House of Representatives voted overwhelmingly Friday to table articles of impeachment against President Donald Trump.

  The final vote was 355 in favor of a motion by House Majority Leader Kevin McCarthy to table the articles of impeachment against the president. Only 66 Democrats voted against the motion.

  This was the second time Democratic Rep. Al Green of Texas pushed for articles to impeach Trump.
  Previously, Democratic leadership including House Minority Leader Nancy Pelosi and Minority Whip Steny H. Hoyer stated their opposition to it.

 • thadd

  Oceniono 13 razy 1

  To jest strach. Ameryka sie boi. Wydarzenia z 2010 roku pokazaly ze US jest slaba ze za fasada wielkich budynkow, wielkich lotniskowcow strzelajacych do bezbronnych wielkiego zadluzenia i wsiowej biedy niewiele jest coby gwarantowalo bezpieczenstwo narodu. Wladza to wie stawia ploty i zamyka granice ze strachu. Do czego to doszlo.

 • jxl82

  Oceniono 15 razy 1

  Dziwne w Polsce kraju prawie dziesięciokrotnie mniej licznym od USA, jest prawie tyle samo Misiewiczów.

 • 31.februarius

  Oceniono 7 razy -1

  God Bless America!

  Jak ja cię Donaldzie T. (Fredowiczu, ma się rozumieć!) nienawidzę!
  Czas najwyższy by Hilarcia Clitor posprzątała po tym erotomanie!

 • Oceniono 5 razy -1

  Czyli usługi dla ludzi, świadczone przez agencje rządowe USA nie będą działać. A na te usługi poszły pieniądze z podatków. Warto byłoby wiedzieć jakie to usługi, zadania, zwłaszcza przed zabraniem głosu.

  Widzę po raz kolejny sporo wypowiedzi zwolenników poglądu, że administracja w państwie jest zasadniczo zbędna. Czy przedstawią jakieś dowody na ten temat. Nie. Praktyczne przykłady ze świata pokazują, że do zarządzania państwem niezbędna jest administracja. Tam gdzie jej nie ma, czy nie działa mamy do czynienia z chaosem. A rządzą lokalni watażkowie. Rządzi prawo silniejszego. W Europie było tak, w tak zwanych wiekach ciemnych. Po upadku Rzymu, a przed wyłonieniem się państw średniowiecza. Obecnie pewnie np. Libia,Syria.

 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 11 razy -1

  "Od lat nie było" - dokładnie od pięciu. Widać że sobota, bo subtelność tej manipulacji słownej jest na poziomie gimnazjum. Stać was na więcej.

 • pener1986

  Oceniono 11 razy -1

  To jest przykład braku odpowiedzialności Partii Demokratycznej. Dla osiągnięcia biezacych celów politycznych, nie związanych z procedowania ustawa budżetowa, blokują uchwalenie budżetu na złość administracji obywateli. Jak małe dzieci. Dotalny brak poczucia odpowiedzialności.

 • wujekdolf

  Oceniono 10 razy -2

  panie putin melduje wykonanie zadania! to ja donald!

 • patatajmiauhau

  Oceniono 10 razy -2

  1. „Od 5-ciu lat ...” też mi rewelacja, gdyby tak od 100-tu lub co najmniej od 50-ciu !!!
  2. „Od 5-ciu lat ...” — to znaczy, że za panowania św. Baraka też się tak w Usach bawiono.

 • oelefante

  Oceniono 5 razy -3

  W kolejnym państwie przez jakiś czas nie będzie rządu, co obywatelom tylko na dobre wyjdzie. O co to całe larum w GW?

 • Oceniono 13 razy -3

  Dobrze że pprezydent Amerykański zamknął ten rząd pasożytów i darmozjadów którzy myślą tylko o sobie i rozkradają Państwo i stawiają przeszkody w rozwoju Państwa , a nie myślą o dobrobycie mas Ludzi w Ameryce którzy budują dobrobyt uczciwą efektywną pracą w Ameryce i na Świecie budują efektywną gospodarkę narodową na wysokim poziomie i budują , pokój na Ziemi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • mirrad

  Oceniono 10 razy -4

  Brytyjska grupa monitorująca twierdzi, że w samym 2017 r. Do 6 tys. Syryjskich i irackich cywili zginęło w amerykańskich lotnictwach koalicyjnych.
  Airwars, londyński monitor, oszacował, że liczba zgonów cywilnych w obu krajach wzrosła w 2017 roku o 200 procent w porównaniu z rokiem poprzednim, poinformował serwis presstv.com.

  "W 2017 roku wojna z Daesh przeniosła się do najgęściej zaludnionych centrów miejskich kontrolowanych przez grupę, przynosząc straszne skutki dla ludności cywilnej" - powiedział Airwars.

  "Ta zbieżność zbiegła się w czasie z początkiem prezydentury Trumpa, która ogłosiła, że ​​konflikt przeciwko Daesh jest" wojną o unicestwienie "- powiedział.

  Według Airwars koalicja przeprowadziła prawie 11 573 naloty artylerii i powietrza, które wykazały wzrost o 50 procent w porównaniu z rokiem poprzednim.

  Ponad 70 procent strajków było w Syrii, dodała.

  Grupa odnotowała również, że 766 ataków przeprowadzonych w ubiegłym roku zraniło około 2 443 cywilów w obu krajach.

  Objawienia są sprzeczne z danymi wojskowymi USA, które pod koniec 2014 r. Podniosły liczbę ofiar śmiertelnych w operacjach kierowanych przez USA, nieco ponad 600.

  Waszyngton twierdzi, że jego naloty są skierowane przeciwko bojownikom, ale raporty na miejscu wskazują, że wielu cywilów padło ofiarą takich ataków.

 • superpolpol

  Oceniono 18 razy -4

  Gazeta buduje dramatyzm (wytyczne od Sorosa doszly), a tymczasem jest to prawie standard - ostatnie bylo 5 lat temu... Ehh, dodajcie jeszcze wypowiedz Rusin i Chajzera, to bedzie prawdziwy news! c

 • caramba000

  Oceniono 6 razy -4

  @"Demokraci wzięli za zakładników naszych obywateli"
  ...łot?
  Przecież to bezczelność na miarę Człampa. Trump i Republikanie wzięli za zakładników dzieci nielegalnych imigrantów ("zróbcie mi mur jak w Izraelu, to dam spokój imigranckim dzieciom, a jak nie, to wszelka ochrona Obamy się kończy"), a Demokraci ich bronią.
  A tu Wyborczysko odwraca kota ogonem i twierdzi, że to demokraci kogoś biorą za zakładników.
  Hucpa to mało powiedziane.

  No... Trump musi być jednak żydowskim mesjaszem, skoro tak dla niego kłamią.

 • mr.knox

  Oceniono 15 razy -5

  Najlepszym kompromisem byloby wyslac Demokratow, ktorzy blokuja budzet do Meksyku, skoro ni epotrafia uszanowac amerykanskiego prawa. Tam do woli mogliby zajmowac sie obywatelmai innego panstwa.

 • kawabis

  Oceniono 13 razy -5

  Jak widać w USA Lewacy są skuteczniejsi niż nasze ciamajdy, nawet puczu nie musieli robić by budżet zablokować.

 • Oceniono 13 razy -5

  Tych zbrodniarzy wojennych z zaburzonymi mózgami pedofilów clintonów i cpunów ojdanów oraz ich partie zbrodniarzy którzy rozkradli usa i utworzyli isis do mordowania ludzi bezbronnych i do wywoływania wojny i niszczenia USA- LUDZI W AMERYCE POWINNI DAWNO SKAZAĆ TYCH PRZESTĘPCÓW KRYMINALNYCH ZA ZBRODNIE JAK W NORYMBERDZE

 • szpulazwanyszpula

  Oceniono 9 razy -5

  I co teraz lewackie klałny? Czekam na głosy oburzonej Merker i Marcina o łamaniu demokracji w USA.

 • oelefante

  Oceniono 8 razy -6

  Demokraci to wyjątkowi obłudnicy. To przecież ich prezydent, Obama, wyrzucił z USA więcej imigrantów niż którykolwiek z wcześniejszych prezydentów. Prowadził też więcej wojen, niż ktokolwiek przed nim.

 • mirrad

  Oceniono 12 razy -6

  REŻIM USSEJ UPADA. CZAS BY WOJSKA ROSYJSKIE, CHIŃSKIE I KOREAŃSKIE WKROCZYŁY DO TEGO BANDYCKIEGO KRAJU W CELU NORMALIZACJI SYTUACJI I PRZECIWDZIAŁANIU ZAMIESZEK !!!!!
  REŻIM USSEJ NAKŁADA SANKSCJE NA INNE PAŃSTWA A SAM KLEPIE BIEDĘ!!!!

 • kawabis

  Oceniono 12 razy -6

  Jak już o USA: "Departament Stanu USA o stanie demokracji w Polsce
  Polska demokracja jest pełna życia i ma się dobrze. Kwestie związane z wewnętrzną polityką zostawiamy Polakom i ufamy, że jakiekolwiek reformy, które rozważają są zgodne z ich konstytucją i wolą ich społeczeństwa" - powiedział w piątek wysokiej rangi przedstawiciel amerykańskiego Departamentu Stanu".

 • Oceniono 14 razy -6

  Przestępcy kryminalni udają demokratów bandyci i złodzieje , a dbają o swoje napasione koryta . W Polsce nie walczą o Ludzi tylko o stołki z czarnej zarazy i zarazy pseudo czerwonej złodziei i ludobójców. W USA Prezydent D. Trump dba o interesy ludzi pracy , podnosi standard zycia robotnikom i to sie nie podoba złodziejom i bo beda mieli mniejsze koryto - zniesławiają dlatego Prezydenta który jest człowiekiem a nie mafią przestępcza bandytów . w Polsce brakuje takiego prezydenta żeby tę hołotę nowobogacką żerujących na podatkach Narodu pasożytów i darmozjadów do balowania - specjalistów od demolacji państwa przegnał ze stołków i zatrudnił do pracy ludzi z kwalifikacjami ,którzy znają się na tym czym mają zarządzać i wiedzą co to jest sprawiedliwość społeczna , poszanowanie Ludzi bo są Wielkimi Ludżmi, Wielkimi Przywódcami Państwa jak Prezydent D. Trump.

 • 31.februarius

  Oceniono 9 razy -7

  "Tato, to już wilki latać bedom?!"

  Ziutek do Kaziuka, "Konopielka"

 • Oceniono 8 razy -8

  Demokracja! Moja macica, moja decyzja! Kto nie skacze ten jest z Trumpem!.....ziew

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX