Brytyjska policja wydała komunikat ws. śmierci Dolores O'Riordan. "Rodzina jest zdruzgotana"

Dolores O'Riordan, wokalistka irlandzkiego zespołu The Cranberries, zmarła w poniedziałek w Londynie. Dzień po tym policja wydała komunikat, w którym podaje ustalenia dot. śmierci piosenkarki.

Dolores O'Riordan miała 46 lat. Zmarła w Londynie podczas sesji nagraniowej. Okoliczności jej śmierci zbadała policja. We wtorek wydano w tej sprawie komunikat. 

W oświadczeniu policjanci informują, że zostali wezwani do hotelu, w którym zatrzymała się O'Riordan w poniedziałek po godz. 9 rano. Na miejscu stwierdzono zgon 46-latki.

"Policja wykluczyła udział osób trzecich. Śmierć nie jest traktowana jako podejrzana. Raport w sprawie zostanie sporządzony przez koronera" - podaje policja. W raporcie znajdą się szczegóły dotyczące przyczyny śmierci piosenkarki. 

Problemy zdrowotne Dolores O'Riordan

W dniu śmieci agent artystki wydał krótkie oświadczenie. Poinformował, że przebywała w Londynie na sesji nagraniowej. "Rodzina jest zdruzgotana" - czytamy w notatce.

W zeszłym roku zespół The Cranberries musiał odwołać europejskie tournee w związku z problemami zdrowotnymi Dolores O'Riordan. Na krótko przed świętami ogłosiła jednak na Twitterze, że czuje się lepiej.

Dolores O'Riordan urodziła się w irlandzkim mieście Limerick. W 1989 roku dołączyła do grupy The Cranberries. Zespół sprzedał na całym świecie ponad 40 milionów nagrań. O'Riordan ma też na koncie dwa albumy solowe. Była matką trojga dzieci.

Więcej o:
Komentarze (66)
Dolores O'Riordan nie żyje. Policja wydała komunikat
Zaloguj się
 • trudnyrynek

  Oceniono 58 razy 28

  tytuly w wybiorczej uklada sie w mysl zasady : kliknij ku..a ,kliknij ......a pozniej okazuje sie ze tenze artykul to BELKOT o NICZYM NIE INFORMUJACY, biuro polityczne gazetki dziwi sie pozniej dlaczego ludzie nie kupuja prenumeraty , dla takich ,,artykulow" jak ten ?????

 • polonests

  Oceniono 36 razy 26

  Czyli powiedzieli to, o czym wszyscy wiedzą. Czyli, że zmarła. Komunikat...

 • heleonore

  Oceniono 20 razy 14

  Materiał niewarty kliknięcia.

 • pandzik

  Oceniono 19 razy 9

  smierć artystki i dupa pseudopiosenkarki steczkowskiej

  ixcie wchooooj

 • Oceniono 13 razy 5

  super, wszystko juz wiemy, dzieki, wspanialy artykul, mnostwo tresci wynikajacej juz z samego tytulu

 • szpulazwanyszpula

  Oceniono 5 razy 5

  Wielka strata! Poszukajcie sobie tłumaczeń jej piosenek, ja znalazłem tłumaczenia, przez 20 lat odkąd słucham jej utworów nie wiedziałem, ze to poezja!!

 • val_drakul

  Oceniono 13 razy 3

  Rozkraczona dupa na gorze
  Gazecino jestes obrzydliwa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX