Badania Trumpa "wypadły doskonałe". Dziennikarka: Tego nie napisał lekarz prezydenta

Donald Trump cieszy się "wspaniałym zdrowiem" - poinformował lekarz prezydenta po jego badaniach. Dziennikarka Rachel Maddow poddaje w wątpliwość prawdziwość tego oświadczenia.

"Badania prezydenta wypadły doskonale. Donald Trump cieszy się wspaniałym zdrowiem" - podał w oświadczeniu lekarz Białego Domu. 71-letni Trump jest najstarszym amerykańskim prezydentem w historii.

Jak zauważyła dziennikarka Rachel Maddow, jedna z czołowych amerykańskich komentatorek, w przekazanym przez Biały Dom oświadczeniu lekarza pojawił się błąd.

Zaryzykuję i powiem, że moim zdaniem to oświadczenie nie zostało podpisane przez lekarza Białego Domu, dra Ronny'ego Jacksona. Nie mówię tego ze względu na zapewnienia o tym, jak świetnie wypadły badania albo w jak wspaniałej kondycji jest prezydent. Mój sceptycyzm nie bierze się z charakterystycznego stylu Donalda Trumpa, w jakim napisane jest to oświadczenie. Mam wątpliwość, czy napisał je dr Ronny Jackson ponieważ nie tak pisze się jego imię. Więc albo doktor miał nagły problem z przeliterowaniem własnego imienia, co oznacza, że nie powinien być niczyim lekarzem, albo Biały Dom sam napisał to oświadczenie i nie pofatygowano się nawet, by sprawdzić imię i nazwisko lekarza w Google

- powiedziała Maddow w swoim programie. W oświadczeniu Białego Domu lekarz podpisany jest jako "Ronnie", a w rzeczywistości ma na imię "Ronny".

"Bardzo stabilny geniusz"

Wątpliwości co do kondycji prezydenta pojawiają się nie tylko ze względu na jego wiek. Według doniesień jego współpracowników, Trump odżywia się w dużej mierze fast foodem i wypija dziennie 12 puszek dietetycznej Coca Coli. Ponadto prezydent nie ćwiczy i krótko śpi.

Przede wszystkim jednak wątpliwości dotyczą zdrowia psychicznego Trumpa. W niedawnym głośnym wpisie na Twitterze Trump oświadczał, że jest "bardzo stabilnym geniuszem". Ta dziwaczna deklaracja mogła wpłynąć na apel o badanie psychiatryczne, z którym zwrócili się psychiatrzy do oficjalnego lekarza Białego Domu.

Psychiatrzy podkreślają, że osoby w tym wieku powinny być badane pod kątem funkcji poznawczych. Lekarze uważają również, że zachowanie Trumpa wskazuje na początki demencji. Chodzi o symptomy takie jak epizody niewyraźnej mowy, nierozpoznawanie starych znajomych, powtarzanie zwrotów, pogarszająca się koordynacja ruchowa, trudności z czytaniem, słuchaniem i rozumieniem, problemy z samokontrolą czy pogarszający się zasób słownictwa.

Trump rzucał w ofiary huraganu ręcznikami. Wizyta prezydenta w Portoryko zakończyła się skandalem

Więcej o:
Komentarze (80)
Donald Trump. Oświadczenie w sprawie zdrowia prezydenta
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 16 razy 10

  Nie urazajac lekarzy, mnie tam zadne diagnozy NIE SA POTRZEBNE, co do wladz USA, konkretnie, dzisiejszego prezydenta.

  A co wazniejsze, polskich takze. Szczegolnie tego jednego, ktory trzesie cala Polska i wladzami, ktore sam pousadzal na stolkach rzadowych.

  Wystarcza ich wystepy cyrkowe, obojetnie czy w USA i poza granicami USA, czy te polskie, cykliczne podpalacowe z drabiny, badz w Sejmie ( z trybem i bez trybu)...

  Wysatarczy w obydwu przypadkach ‘popisowa’ mowa jako oredzie, exposé, 'drabinowa' tyrada , monolog , perora , oracja , laudcja , wywód , kazanie , popis krasomówczy, szwargot, jezyk milosci. Wystarczy mowa ciala.

  Stan zdrowia tego z USA moze nie mialby znaczenia, gdyby nie to, ze w tym przypdaku moze odgrywac ogromna role, jesli chodzi O BEZPIECZENSTWO SWIATA, a raczej 'zagrozenie jadrowe'.

  Natomiast jesli chodzi o tego polskiego, to mysle, ze SUWEREN powinien mu sie dobrze przyjrzec i porownac, czy widzi to samo co ja, nie tylko u JK, ale i wiekszosci jego sekty takze.

 • ochujek

  Oceniono 11 razy 7

  Nasz wódz też był aktorem jak Reagan i ma podobne objawy jak on.

 • niko8472

  Oceniono 17 razy 7

  Hehehe, ktos zlosliwie skomentowal ze badania potwierdzaja dobry stan fizyczny trampka ale nie odnosza sie do stanu psychicznego;)

 • ochujek

  Oceniono 11 razy 5

  Nasz starowina też jest zdrów, tylko kolana mu drżą ze strachu przed suwerenem.

 • chi-neng

  Oceniono 11 razy 5

  Ciekawa jestem jak by wypadly badania, JK i wszystkich jego marionetk, ktore pousadzal na stolkach rzadowych. Wlacznie z tymi zdymisjonowanymi.
  Szczegolnie te psychiatryczne...

 • ochujek

  Oceniono 12 razy 4

  Jeśli łapie kobiety za pisie to ma odchylenia. Nasza Krysia marzy o spotkaniu z takim, ale młodym. Gotowa podzielić się sałatką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX