22-latce zakręciło się w głowie i zemdlała. Spadła na tory, tuż pod nadjeżdżający pociąg

22-letnia studentka prawa Rikke Bukh nagle poczuła się źle. Zemdlała i spadła na tory nowojorskiego metra. Tuż pod wjeżdżający na peron pociąg.

Do wydarzeń doszło w czwartek około 11:15 na stacji metra Bedford Avenue na Brooklynie. Bukh miała szczęście - wpadła w szczelinę między torami a murem platformy. Motorniczy po zatrzymaniu składu pobiegł w miejsce, gdzie leżała kobieta. „O mój Boże, o mój Boże! Uderzyłem ją?” - miał krzyczeć, podaje „New York Post”.

Relacje świadków: czy właśnie widziałem czyjąś śmierć?

Świadkowie zdarzenia opowiadali, że sytuacja była przerażająca - Zaczynasz się zastanawiać ‘O Boże, czy właśnie widziałem czyjąś śmierć?’” - mówił gazecie Jasper Basch, jeden ze świadków zdarzenia.

Użytkownik Twittera o nicku Rhetements, który również był wtedy na stacji, napisał:

Modlę się do jakiegokolwiek Boga, który tu jest za dziewczynę obok mnie, która przed chwilą spadła na tory. Jestem przerażony, mam nogi jak z waty. Czuję się bezsilny - napisał.

Rikke Bukh była uwięziona pod pociągiem przez 20 minut. Wyciągnęli ją strażacy. 22-latka została przewieziona do szpitala Bellevue w poważnym stanie.

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?

Więcej o:
Komentarze (87)
USA: 22-latka zemdlała i spadła na tory tuż pod nadjeżdżające metro
Zaloguj się
 • kzet69

  Oceniono 24 razy 22

  Co się dzieje z tym portalem? Zamieniacie się w hieny, dlaczego?

 • yuo7leo9

  Oceniono 27 razy 21

  Droga Gazeto pl. Dobrze by było, gdyby kopista kończył artykuł, a nie urywał - co to znaczy "w poważnym stanie"? Czy pociąg ją przejechał, czy tylko potrącił? Jeżeli macie zamiar kontynuować zwyczaj dostarczania niepełnych informacji - to lepiej z nich zrezygnujcie

 • Marcin (Marcin Fotosnap)

  Oceniono 17 razy 15

  Ciekawa tendencja świadków: od razu na tłitera, gdy dziewczyny jeszcze dobrze nie wyciągnęli. Pytam poważnie, bo nie jestem samotny, ani nie widzę potrzeby zaistnienia w sieci: to potrzeba zwierzenia się komuś natychmiast, czy łowienie lajkoklików?

 • Piotr Wdziekoński

  Oceniono 34 razy 14

  A GW pastwi sie nad cieżko ranna kobietą wrzucając takie zdjęcia. Liczyłem, że skoro jest takie zdjęcie to okaże się, że udało jej się wyjść bez szwanku.

 • morgan_603

  Oceniono 12 razy 12

  Tak się składa że mieszkam w pobliżu miejsca tego wypadku (dosłownie kilka ulic), bo na Greenpoincie. Więc jestem dobrze zorientowany w temacie. Dziewczynie (studentka z Danii), nic się poważnego nie stało. Odniósła tylko potłuczenia pleców. Naprawdę miała niesamowite szczęście.

 • rekin.finansjery

  Oceniono 24 razy 12

  Sluchajta no polskie dzikusy, moze zdjelibyscie to zdjecie z glownej.

 • umate

  Oceniono 19 razy 11

  dziady z gazety nie mają problemu, żeby epatować zdjęciem ( ze zbliżoną twarzą ) z uwiecznioną tragedią tej dziewczyny, ale komentarze np. o uchodźcach zablokowane, bo jeszcze ktoś coś niepozytywnego napisze, a to przecież niemoralne, nieetyczne...

 • gggogitek

  Oceniono 27 razy 9

  publikacja zdjecia przerazonej, polprzytomnej dziewczyny w smiertelnym strachu jest dowodem na zezwierzecenie i kompletna dehumanizacje hien z Czerskiej. Odrobine empatii! Litujecie sie nad uduszonym szczeniakie, adoptujecie pszczole a jednoczesnie zamieszczacie takie zdjecia! To juz "Fakt" ma wiecej taktu!

 • nasza_droga_sic_gw

  Oceniono 14 razy 8

  "Modlę się do jakiegokolwiek Boga, który tu jest za dziewczynę obok mnie, która przed chwilą spadła na tory. Jestem przerażony, mam nogi jak z waty. Czuję się bezsilny - napisał."
  Mózg i palce miał sprawne i szybkie do pisania, aby zaistnieć na Twitterze.
  Żenujący spektakl dany przez Rhetementsa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX