9-latek miesiącami był gwałcony. Pedofilom podsyłała go matka. Za pieniądze

Policja zatrzymała ośmiu mężczyzn podejrzanych o wykorzystywanie seksualne 9-letniego chłopca z Niemiec. Dziecko było gwałcone za przyzwoleniem jego matki oraz jej partnera.

Dramat chłopca trwał około dwóch lat. W tym czasie chłopiec był wykorzystywany seksualnie we Fryburgu Bryzgowijskim na południu Niemiec oraz w jego okolicach. Dziecko oferowała innym mężczyznom - za pieniądze - jego 47-letnia matka. O współudział oskarżony jest też jej 37-letni partner.

Pomogło anonimowe zgłoszenie

Policja przerwała proceder jesienią zeszłego roku, dzięki anonimowej informacji od jednego z obywateli. Od tamtej pory w całej Europie zatrzymano ośmiu podejrzanych o zgwałcenie chłopca - opisuje niemiecki magazyn "Focus".

Jeden z nich okazał się żołnierzem Bundeswehry. Pozostali pochodzili m.in. ze Szwajcarii oraz Hiszpanii. Część z nich była już w przeszłości karana za tego typu przestępstwa.

Władze kraju związkowego Badenia-Wirtembergia przyznają: to najbardziej okrutny przypadek wykorzystywania seksualnego dzieci w regionie od lat. Śledczy nie zdradzają więcej szczegółów dotyczących trwającego postępowania.

To jedyny quiz, który musisz robić do skutku. Prosimy! 11/11 może pomóc uratować komuś życie. Quiz powstał we współpracy z PCK
1/11 W trakcie obiadu twój gość wstaje nagle od stołu. Zakrztusił się - robi się czerwony, próbuje kaszleć, nie może zaczerpnąć powietrza ani wydać żadnego dźwięku. Co robisz?
Zobacz także
 • Paweł M., ps. Misiek Lider pseudokibiców "Misiek" usłyszał zarzuty. "Nie przyznał się, odmówił złożenia wyjaśnień"
 • Zabrze Smog w Zabrzu, 2018-10-20. Sprawdź jakość powietrza w mieście
 • Tzw. niska emisja - dymy z przestarzałych kotłów -'śmieciuchów' opalanych węglem i 'czym popadnie'. Jedno z głównych źródeł smogu Smog w Gliwicach, 2018-10-20. Sprawdź jakość powietrza w mieście
Komentarze (137)
Niemcy. 9-latek miesiącami gwałcony za zgodą matki
Zaloguj się
 • Jan Nowak

  Oceniono 44 razy 30

  A w Polandii watykańscy pedofile jakimś cudem nie zostali umieszczeni na liście pedofili tak jak inne
  " zwykłe" zboki.

 • dziadekjam

  Oceniono 42 razy 24

  "Dramat chłopca trwał około dwóch lat". A Jugendamt nic nie zauważył? Dziecko nie było smutne?

 • Magdalena Kubik

  Oceniono 23 razy 19

  Czy to dziecko kiedykolwiek zapomni o tym jak go krzywdzono? Jak on ma być dobrym człowiekiem i kogokolwiek pokochać?

 • bioder65

  Oceniono 29 razy 15

  jeśli o mnie chodzi to każdy pedofil powinien być kastrowany i zostawiony do wykrwawienia na śmierć.Jakieś głupie gadki o leczeniu takiego bydła urągają ofiarom.

 • oszrany

  Oceniono 20 razy 10

  A gdzie byl Jugendamt ? Zabieral dzieci obcokrajowca !

 • chilly102

  Oceniono 10 razy 8

  No to teraz z nimi to samo, gnoje, brak słów, boże...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje