Polak napadł na Polaka. Brutalny atak w okolicach Amsterdamu. "Dużo śladów krwi"

Holenderskie media opisują brutalny napad, do jakiego doszło w Oost-Graftdijk na północ Amsterdamu. Okazało się, że 26-letni Polak padł ofiarą swojego starszego o trzy lata rodaka.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. 26-letni Polak został wówczas zaatakowany przez nieznanego mężczyznę. Napastnik próbował go okraść. Kiedy wywiązała się pomiędzy nimi walka, Polak został raniony nożem.

Sprawcę udało się zatrzymać niedługo po napadzie. Wówczas okazało się, że 29-letni napastnik również był Polakiem. Lokalne media opisywały, że na miejscu zdarzenia było "dużo śladów krwi".

 

Ofiara napastnika z poważnymi obrażeniami twarzy została przewieziona do szpitala, on sam - po udzieleniu mu niezbędnej pomocy medycznej trafił do aresztu. Policja wyjaśnia wszystkie pozostałe szczegóły zajścia.

Więcej o:
Komentarze (112)
Polak napadł na Polaka w okolicach Amsterdamu
Zaloguj się
 • g.lesio

  Oceniono 22 razy 22

  Jak widać w Unii uchodżcy i ich terroryzm stanowią coraz to większy problem. :)))
  Deportować wszystkich do krajów skąd pochodzą, żeby tam czynili swoją zbrodniczą robotę.
  Precz z uchodżcami.

 • pan.szklanka

  Oceniono 21 razy 17

  Polak Polakowi Polakiem.

 • ob1canob

  Oceniono 19 razy 13

  Polska emigracja w Holandii nalezy do specyficznej.Jest to najgorsze bydlo. Nie wiem czemu. Mieszkalem tam przez prawie rok i nie wytrzymalem. Wiekszosc to kryminalisci, zwykli przestepcy zamieszani w jakies przekrety na linii Polska-Holandia, nie znajacy jezyka i nie zamierzajacy sie go uczyc. Nie wytrzymalem. Pozdrawiam z Londynu.

 • larsek

  Oceniono 12 razy 12

  A jakiego wyznania był napastnik?

 • minkipinki

  Oceniono 13 razy 11

  I znowu ci uchodźcy...

 • obeznany

  Oceniono 11 razy 11

  Dali se po mordach bo napewno poszło o uchodźców.

 • krynolinka

  Oceniono 21 razy 11

  Nieprawda. To obrzydliwe i lewackie pomówienia. My to same bohatery. Uczciwi, szlachetni. Zmanipulowani w tym Amsterdamie..Prochy albo inny szajs wszedł w grę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX