Szkolny trener molestował i próbował zarazić dzieci HIV. Prokurator chce 190 lat więzienia

Przez dwa lata pracy w szkołach w stanie Maryland Carlos Deangelo Bell wykorzystał co najmniej 42 chłopców. 30-latek przyznał się też do próby zakażenia ofiar wirusem HIV.

Bell rozpoczął pracę w dwóch szkołach w połowie 2015 roku. Był trenerem sportowym i pomocnikiem nauczycieli. Dopiero na początku 2017 roku wszczęto dochodzenie w jego sprawie - i po sześciu miesiącach udało się go aresztować. Czyny 30-latka wyszły na jaw dzięki temu, że jeden z rodziców zauważył na telefonie dziecka podejrzane wiadomości od trenera i powiadomił władze - opisuje NBC.

Na początku zarzuty dotyczyły molestowania siedmiu uczniów, jednak ostatecznie mężczyzna przyznał się do zarzutów, w których mowa o 42 ofiarach. 

Mężczyzna zdecydował się przyznać także do pozostałych zarzutów - tworzenia pornografii dziecięcej oraz prób zakażenia wirusem HIV, którego 30-latek jest nosicielem - podaje CNN. Na szczęście nie udało się zakazić żadnej z ofiar.

Prokurator Tony Covington wyraził zadowolenie z tego, że dzięki przyznaniu się uda się uniknąć procesu. Ten mógłby narazić prywatność ofiar. - To naprawdę niewyobrażalne, przez co trzeba było przejść w tym śledztwie - skomentował prokurator, nawiązując do oglądania godzin filmów, których "nikt nie chciałby zobaczyć".

Sąd ma orzec o karze dla Bella pod koniec marca. Prokuratura chce, by sprawca nigdy nie wyszedł z więzienia. Domaga się wyroku 190 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
Komentarze (84)
Szkolny trener molestował i próbował zarazić dzieci HIV. Prokurator chce 190 lat więzienia
Zaloguj się
 • antepavelic69

  Oceniono 16 razy 8

  I to jest wymiar sprawiedliwości,nie ma znaczenia ksiądz czy osoba świecka.Natomiast Ziobro "zapomniał" upublicznić nazwiska pedofilów w kieckach.

 • wu-du

  Oceniono 26 razy 8

  Pupil Agory Simon Mol świadomie zarażał HIV. Dostał tytuł antyfaszysty roku. W Agorze jawił się jako wykształcony artysta i prześladowany czarnoskóry. Śledztwo dowiodło iż jest zwykłym nie wykształconym wieśniakiem, oszustem z Kamerunu, który wymyślił sobie zyciorys na potrzeby dofinansowań oraz zdobycia karty stałego pobytu. Tutaj był nadczłowiekiem, gwiazdą tylko dlatego że miał inny kolor skóry. W środowiskach lewicowych był traktowany z namaszczeniem. W Agorze go uwielbiano.
  W 2007roku Prokurator postawił mu 13 zarzutów, w tym 11 zarzutów zarażenia wirusem HIV polskich kobiet wywodzących się ze środowisk lewicowych. Simone Mol skutecznie wyleczył kobiety z zabawy w lewicowe brednie, lecz skazał na śmierć niewinne osoby. Warto dodać iż zeznające kobiety mówiły że Simone Mol brzydził się prezerwatyw i za wszelką cenę próbował wywołać krwawienie przy stosunku, co jak później okazało się było celowym działaniem aby zwiększyć prawdopodobieństwo zarażenia wirusem HIV. Był bardzo brutalny i w seksie kobiety traktował jak rzeczy. Do dziś nie wiadomo jaka była prawdziwa liczba kobiet zarażonych wirusem HIV przez Simona Mola. Szacuje się iż mogło być to nawet 50 osób. Śledczy doszli do ciekawych wniosków iż Simone Mol był islamistą, a plan zarażenia polskich dziewczyn wirusem był związany z pogardą dla "europejskiej kultury". Do dziś w Agorze są osoby broniące tego zwyrodnialca.

  Michnik zajęty tropieniem mitycznych faszystów i nazistów zupełnie nie zauważył jak jego ziomek zabił 11 osób.

 • dante_waw

  Oceniono 6 razy 4

  tam 190 lat, za bycie zakażonym i proba obcowania plciowego z nieletnimi, u nas 6 lat za bycie zakażonym i obcowanie plciowe (Poznanskie Slowiki).... w USA to jednak zyja barbarzyncy

 • fakiba

  Oceniono 8 razy 4

  150 lat i dożywocie

 • znawca_prawdy

  Oceniono 8 razy 4

  Powinien dostać karę śmierci, a nie że teraz będzie żył 190 lat na koszt podatnika!

 • fakiba

  Oceniono 10 razy 4

  Menda !

 • popijajac_piwo

  Oceniono 3 razy 3

  "Domaga się wyroku 190 lat pozbawienia wolności."

  No proszę, a taki Trynkiewicz nie mógł dostać takiego wyroku?...

 • loneman

  Oceniono 7 razy 3

  Kimkolwiek by nie byl zasluguje na najwyzsza kare - obojetnie "lewak", prawak czy ksiadz :/
  Tolerancja ma swoje granice a prawo obowiazuje kazdego ku zdziwieniu (i zmartwieniu) trollujacych tu zwolennikow demolki panstwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX