Polski pasażer Ryanair miał dość czekania w samolocie. "Wychodzę przez skrzydło" - obwieścił

Polski pasażer Ryanair niecierpliwił się, że samolot czeka na płycie lotniska po wylądowaniu. - Wychodzę przez skrzydło - poinformował resztę pasażerów i otworzył drzwi ewakuacyjne. Został aresztowany.

Samolot Ryanair z Wielkiej Brytanii wylądował w Maladze z godzinnym opóźnieniem. Pasażerowie byli zmuszeni czekać około 30 minut, aby obsługa naziemna zajęła się ich rejsem. Pasażer z Polski nie chciał jednak tracić czasu - opisuje "The Guardian".

- Wychodzę przez skrzydło - obwieścił według świadka cytowanego przez "Daily Mail" 57-letni Polak i otworzył drzwi ewakuacyjne. Na nagraniu widać, jak wychodzi z samolotu ze swoim bagażem podręcznym i siada na skrzydle. W tle słychać śmiech pozostałych pasażerów.

 

Polskiemu pasażerowi nie było chyba jednak do śmiechu, ponieważ został aresztowany przez hiszpańskie służby. Prawdopodobnie czeka go gigantyczna grzywna.

W obronie Polaka stanął jeden z pasażerów. Powiedział "Daily Mail", że 57-latek wysiadł z maszyny, ponieważ cierpiał z powodu astmy i nie mógł oddychać. Służby zignorowały jednak jego tłumaczenie.

Na tej plaży nie da się odpocząć, chociaż każdy chce tu być. Samoloty lądują tuż nad głowami turystów

Więcej o:
Komentarze (117)
Samolot Ryanair stał w Maladze. Polak postanowił wysiąść
Zaloguj się
 • krotkizzoliborza

  Oceniono 25 razy 15

  Kolejna reklama polski na arenie międzynarodowej

 • Stani Ps

  Oceniono 16 razy 10

  Ministrowie Błaszczak, Waszczykowski i temu podobni muszą teraz bardzo mocno interweniować w obronie Polaka.

 • zd46

  Oceniono 13 razy 9

  PiS pokazuje i uczy Polakow, ze my zadnych przepisow nie szanujemy poczynajac od Konstytucji RP, ktora lamie:Prezydent, premier, wszyscy rzadzacy i nalezacy do PiS-u, PiS uczy anarchii a kto ..."sieje wiatr ten zbiera burze". Efekty beda oplakane. My zawsze musimy robic z siebie idiotow? Idiota wstal z kolan: " najwazniejsze to my tu sa".

 • Krzysztof T

  Oceniono 11 razy 9

  Mialem kiedyś podobna sytuację. Po wylaczeniu silnikow przestaje działać klimatyzacja i wentylacja. Osoby z problemami z oddychaniem mają wrażenie, że się duszą. Ja wytrzymalem 20 minut. Na szczeście stewardesa, widzac moj stan otworzyła drzwi mimo, że był zakaz.

 • konigin

  Oceniono 9 razy 7

  Polski husarz co to sie hiszpanskim sluzbom nie bedzie klanial. Jak wiadomo polskiego husarza, przedmurze chrzescijanstwa, mnesjasza narodow zadne przepisy na swiecie nie obowiazuja. On sam sobie sterem, okretem...debilem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX