Polak śmiertelnie ugodzony nożem w wieczór sylwestrowy. Policja szuka świadków

40-letni Polak został wielokrotnie dźgnięty nożem w mieście Ballyjamesduff w Irlandii. Mężczyzn zmarł po przewiezieniu do szpitala. Policja apeluje do świadków zdarzenia o pomoc w identyfikacji sprawcy lub sprawców.

Do zdarzenia doszło ok. godziny 23 w sylwestrowy wieczór na ulicy Dublin Street w  Ballyjamesduff w hrabstwie Cavan - podał m.in. "The Irish Times"

Polak otrzymał szereg ciosów zadanych nożem. Został on natychmiast przewieziony do szpitala. Niestety rany okazały się bardzo poważne i mimo wysiłków lekarzy nie udało się go uratować. Mężczyzna zmarł w poniedziałek rano.

Rzecznik Garda Síochána - irlandzkiej policji poinformował, że została już przeprowadzona sekcja zwłok, ale ze względu na pracę operacyjną funkcjonariuszy, jej wyniki na razie nie zostaną ujawnione.

Na miejscu przestępstwa policyjni technicy zabezpieczyli dowody zbrodni. 

Policja apeluje do świadków, którzy mogli przebywać w okolicy w momencie zdarzenia lub mają informacje o tym. co wydarzyło się na Dublin Street, aby skontaktowali się ze służbami. Do kontaktów z rodziną w Polsce wyznaczono także oficera łącznikowego. 

Według "Irish Mirror", Polak mieszkał w hrabstwie Cavan od ponad 10 lat.

 

Więcej o:
Komentarze (88)
Polak śmiertelnie dźgnięty nożem w Irlandii
Zaloguj się
 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 35 razy 23

  To Młodzież Wszechirlandzka się zabawiała. Coś jak u nas z kebabami.

 • marberlin

  Oceniono 33 razy 21

  W Irlandii katolickim kraju nie moze byc. Swoja droga mieszkam w UK i widze jak niektorzy "nasi" sie zachowuja, ku... i ch...e fruwaja jak skowronki w zadnym jezyku nie potrafia sie wyslowic lacznie z ojczystym.

 • 45rtg

  Oceniono 16 razy 14

  E tam. Zwykłe porachunki nachodźców. Nie ma na co patrzeć.

 • freeasinfreedom

  Oceniono 10 razy 10

  No to będzie mniej nas. Polaków.

 • oszrany

  Oceniono 14 razy 10

  Proste, sprawdzić z kim sie bawil w sylwestra, ballyjamesduff to mala wiocha gdzie psy dupami szczekaja, cala polonia sie tam zna, ale beda kryli swego.

 • noel1

  Oceniono 13 razy 9

  Jak stałoby się to w Niemczech to Joachim Brudziński, Błaszczak i im podobni, już mieliby winnego ku uciesze gawiedzi pisowskiej, oczywiście winny byłby uchodżca..

 • zenekciec

  Oceniono 13 razy 9

  Bialystok sie bawi .

 • ajg62

  Oceniono 7 razy 7

  Na pewno został dźgnięty przez innego pijanego Polaka .

 • malena-76

  Oceniono 9 razy 7

  @piramidopolopirynowic
  jak było się okaże ale każdy, kto zna realia brytyjskie i polski kontekst przypuszcza, ze Polaka zabił Polak. Tajemnicą poliszynela jest fakt hodowli marihuany przez Polaków, Polscy dresiarze praktycznie przejęli rynek narkotykowy narkotyków miękkich a filmy z akcji policji przejęcia plantacji z reguły pokazują Polaków. W Edynburgu w 2012 został zamordowany handlarz narkotyków i prawie doszło do marszu milczenia i pełno było płaczów jak to Polacy są ofiarami rasizmu dopóki policja nie ogłosiła listu gończego za Polakiem. Koniec końców dzięki wspólnej akcji policji polskiej i szkockiej aresztowano tego nożownika w Wielkanoc w Bieszczadach.
  Wg mnie Polak zabił Polaka w wamach rozrachunków o narkotyki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX